جستجو کردن

نوشته های اخیر

فاصله چیتگر تا محله های دیگر تهران چقدر است؟

 • منطقه 22 تهران چیتگر، آخرین محدوده اضافه شده به تهران از سوی غرب است که آخرین آن نیز می باشد. این محدوده بروز ترین و لوکس ترین منطقه در تهران است و شاید اگر امروز شما به این فکر افتاده اید که این منطقه کجای تهران است، مانند تمامی مناطق تازه ساز دیگر، مردم برایشان پذیرش یک محدوده جدید که با آن آشنایی ندارند زمانبر می باشد و سوالات زیادی در مورد آن برایشان بوجود می آید.

  شاید به همین دلیل به ذهنتان رسیده باشد که منطقه 22 چقدر می تواند نسبت به دیگر محله های تهران فاصله داشته باشد. امروز 10 بهمن ماه سال  1402 شنبه در ساعت 9 صبح بر اساس گزارش ترافیکی و هوای مساعد جوی در این لحظه فاصله چیتگر را تا دیگر محله های تهران را بر اساس کیلومتر و همچنین زمان تقریبی بر اساس ترافیک منتشر خواهیم نمود.

  فاصله چیتگر تا نقاط مختلف تهران

  اگر بخواهیم فاصله چیتگر تا نقاط مختلف تهران را بررسی کنیم بهتر است از محله های نزدیک تر شروع کرده و سپس به نقاط دورتر برویم. در نظر داشته باشیم که محله چیتگر آنقدر وسیع است که باید دقیقا بدانیم از کدام نقطه می خواهیم فاصله ها را حساب کنیم زیرا آخرین محدوده چیتگر یعنی مروارید شهر تا خود دریاچه چیتگر نزدیک به 7 دقیقه با خودرو فاصله دارد در نتیجه ما دریاچه چیتگر را به عنوان مبدا محاسبه می نماییم.

  همچنین در نظر داشته باشید که هم مسیر رفت و هم مسیر برگشت محاسبه میشود زیرا حجم ترافیک در برخی از مسیر ها متفاوت است.

  فاصله چیتگر تا میدان آزادی:

  بر اساس تصویر زیر فاصله مسافتی 15 کیلومتر است که در ساعت 9 صبح 30 دقیقه زمان می برد تا به میدان آزادی برسید که البته در تصویر حجم ترافیک را نیز مشاهده می فرمایید و برای مسیر برعکس یعنی آزادی تا چیتگر 26 دقیقه زمان لازم است.

   

  فاصله چیتگر تا آزادی
  فاصله چیتگر تا آزادی

  فاصله چیتگر تا کرج:

  فاصله چیتگر تا مرکز شهر کرج 35 کیلومتر است و 40 دقیقه زمان خواهد برد و مسیر بر عکس یعنی کرج به چیتگر 45 دقیقه زمان میبرد.

  فاصله چیتگر تا کرج
  فاصله چیتگر تا کرج

  فاصله چیتگر تا سعادت آباد:

  فاصله چیتگر تا سعادت آباد میدان سرو 23 کیلومتر است که 45 دقیقه زمان میبرد به آنجا برسید و برای مسیر برعکس 20 کیلومتر فاصله است که زمان به 30 دقیقه کاهش پیدا می کند.

  فاصله چیتگر تا سعادت آباد
  فاصله چیتگر تا سعادت آباد

  فاصله چیتگر تا میدان ونک:

  فاصله چیتگر تا میدان ونک 21 کیلومتر است و 53 دقیقه زمان میبرد و مسیر بر عکس یعنی ونک به چیتگر تنها 28 دقیقه زمان میبرد.

  فاصله چیتگر تا خیابان انقلاب:

  فاصله چیتگر تا میدان انقلاب 21 کیلومتر است و 51 دقیقه زمان میبرد و مسیر برعکس آن 38 دقیقه است.

  فاصله چیتگر تا برج میلاد:

  فاصله چیتگر تا برج میلاد 17 کیلومتر است و 37 دقیقه زمان میبرد در حالیکه مسیر برعکس آن 28 دقیقه زمان میبرد.

  فاصله چیتگر تا پرند

  فاصله چیتگر تا پرند 54 کیلومتر و مدت زمان 57 دقیقه است و در مسیر برعکس 1 ساعت و 4 دقیقه راه است.

  فاصله چیتگر تا شهریار

  فاصله چیتگر تا شهریار 31 کیلومتر است و 41 دقیقه فاصله زمانی دارد و در مسیر برعکس این زمان 46 دقیقه است.

  فاصله چیتگر تهران به محله های دورتر تهران

  فاصله چیتگر تهران با دیگر نقاط تهران که در نقاط شمالی و شرقی تری قرار گرفته اند نظیر تجریش، فرمانیه، تهران پارس، نارمک، پونک را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

  مبدا مقصد فاصله (کیلومتر) زمان (ساعت:دقیقه) مسیر برعکس (دقیقه)
  چیتگر تجریش 26.58 58 دقیقه 39 دقیقه
  چیتگر پونک 15.31 31 دقیقه 21 دقیقه
  چیتگر تهرانپارس 34.04 1 ساعت و 4 دقیقه 57 دقیقه
  چیتگر نارمک 31 کیلومتر 58 دقیقه 55 دقیقه
  چیتگر فرمانیه 29 1 ساعت و 3 دقیقه 45 دقیقه
  فاصله چیتگر تا نقاط دورتر تهران
  فاصله چیتگر تا نقاط دورتر تهران

  همانطور که مشاهده نمودید، چیتگر آنچنان که در ذهنتان است نسبت به دیگر نقاط تهران دور نیست و دسترسی مناسبی به سمت محله های مختلف تهران دارد. همچنین شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چیتگر را در مطلبی تحت عنوان نظر مردم در مورد برج های چیتگر مطالعه نمایید که ساکنین در این منطقه نظرات خود را در قسمت دیدگاه بیان نموده اند که می تواند برای شما مفید باشد.

  بهترین محله از نظر دسترسی در چیتگر

  همانطور که در بالا اشاره نمودیم، چیتگر منطقه ای گسترده است که از ابتدا تا انتهای آن 10 دقیقه در اتوبان بدون ترافیک راه است، ولیکن این را بدانید به دلیل نوساز بودن این منطقه، خیابان های پهن، اتوبان های جدید ترافیک در آن وجود ندارد و تنها در آخر هفته در نزدیکی برج های اطراف دریاچه ترافیک قابل کنترلی ایجاد میشود و البته در فصل تابستان.

  در غیر اینصورت دیگر نقاط این محدوده دارای ترافیک نیستند و این یک مزیت در مورد دسترسی چیتگر به محله های مختلف است زیرا تنها در نقاطی از تهران، عمده ترافیک در خود محله ها است تا در مسیر منتهی با آن است. همچنین در نظر داشته باشید که شرقی ترین قسمت چیتگر را می توان شهرک صدرا نام برد که در واقع شروع منطقه 22 تهران است.

  فاصله چیتگر تا مراکز مهم

  در ادامه این مطلب فاصله چیتگر را تا مراکز مهم تهران که هم شامل مراکز شاخص تفریحی نیز می شود را خدمت شما ارائه میدهیم:

  • فاصله چیتگر تا فرودگاه مهرآباد 16 کیلومتر است و 31 دقیقه زمان میبرد و مسیر برعکس به آن 30 دقیقه زمان میبرد.
  • فاصله چیتگر تا ترمینال آزادی 39 دقیقه است و 16 کیلومتر زمان میبرد و مسیر برعکس 35 دقیقه است.
  • فاصله چیتگر تا فرودگاه امام خمینی 59 دقیقه است و 62 کیلومتر مسافت آن است و مسیر برعکس 1 ساعت و 6 دقیقه زمان میبرد.
  • فاصله چیتگر تا ترمینال جنوب 39 کیلومتر است و 58 دقیقه زمان میبرد و مسیر برعکس 54 دقیقه زمان لازم دارد.
  • فاصله چیتگر تا مرکز خرید کوروش در اتوبان ستاری 11 کیلومتر است و 25 دقیقه زمان میبرد و مسیر برعکس آن 22 دقیقه زمان خواهد برد.
  • فاصله چیتگر تا مرکز خرید پالادیوم 26 کیلومتر است و 50 دقیقه زمان میبرد و مسیر برعکس 33 دقیقه زمان نیاز دارد.

  لازم به ذکر است که مرکز خرید ایران مال که وسیع ترین مرکز خرید دنیاست در چیتگر قرار دارد و فاصله چند دقیقه ای تا آن وجود دارد و برای برج های نزدیک ایران مال که حتی پیاده چند دقیقه راه است.

  فاصله دریاچه چیتگر تا محله های منطقه 22

  همانطور که در بالا اشاره نمودیم، فاصله بین محله های منطقه 22 تهران نیز می تواند زیاد باشد، البته با خودرو و در اتوبانی که بدون ترافیک است.

  اگر بخواهیم شهرک صدرا را به عنوان اولین نقطه شروع منطقه 22 در نظر بگیریم و نقاطی نظیر شهرک نگین غرب که قبل از مروارید شهر قرار گرفته اند را نیز به عنوان محله های غربی در نظر بگیریم 15 دقیقه زمان لازم است و این مسیر 12 کیلومتر است.

  فاصله چیتگر تا محله های منطقه 22
  فاصله چیتگر تا محله های منطقه 22

  همچنین اگر بخواهیم برج های نزدیک ایران مال را مد نظر قرار دهیم، فاصله زمانی بین برج الماس چیتگر در شهرک چیتگر و شهرک صدرا 13 دقیقه می باشد.

  شاید برای شما عجیب باشد که چرا فاصله از نظر زمان 2 دقیقه کمتر است اما کیلومتری تفاوت دارد، علت این است که دسترسی از اتوبان در این منطقه بدون ترافیک است.

  همچنین فاصله چیتگر تا ایران مال 8.5 کیلومتر است و 10 دقیقه زمان برای رسیده به این مرکز خرید زمان لازم است.

  جمع بندی

  چیتگر منطقه ای نوساز در تهران است که آینده ای بسیار روشن دارد، برج هایی که در این منطقه ساخته شده است قابل مقایسه با شهرهای بزرگ دنیاست و همچنین قرار گرفتن برخی از شاخص های مطرح دنیا مانند ایران مال، دریاچه چیتگر در این محدوده می تواند نوید آینده ای روشن بدهد.

  در نهایت تجربه زندگی در چیتگر در حال حاضر یک مورد استثنایی است که کافیست سری به این منطقه بزنید تا متوجه شوید که چه گزینه هایی در این محدوده وجود دارد که هیچ وقت در تهران و دیگر شهرها وجود نداشته است.

  همچنین در نظر داشته باشید که کار ما در تهران برج، ارائه مشاوره برای خرید آپارتمان در برج های منطقه 22 است. پس اگر قصد این کار را دارید می توانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید.

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه