پروژه شمشاد (پروژه سایت پارک) سازمان جنگلها منطقه 22 چیتگر

پروژه شمشاد

پروژه شمشاد ( پروژه سایت پارک )با مشارکت سازمان جنگلها و مراتع کشور با شرکت سابیر بین الملل ( پیمانکار ) در زمینی به مساحت 30 هزار مترمربع در حال اجرا میباشد . این پروژه دارای 18 بلوک میباشد که هر بلوک 16 طبقه شامل 11 طبقه مسکونی ، 4 طیقه پارکینگ و 1 طبقه لابی میباشد و در مجموع دارای 922 واحد مسکونی خواهد بود که متراژ آنها 75-90-105-115 متری میباشد . طبق اعلام تعاونی قدر و السهم واحدهای تجاری نیز برای اعضا در نظر گرفته شده است .

پروژه شمشاد
پروژه شمشاد

مجوز ساخت این پروژه دریافت شده و پس از نمونه برداری خاک ، گودبرداری آن آغاز خواهد شد .

قیمت پروژه شمشاد سازمان جنگلها

سهم کارمندان سازمان جنگلها و مراتع کشور بدینصورت تعیین شده است که زمینی که در حال حاضر پروژه در آن در حال احداث میباشد بصورت معوض از طرف شهرداری تهران در ازای زمینهای کارکنان سازمان در منطقه سوهانک به آنها داده شده است و تعاونی پس از مشارکت با شرکت خصوصی ( 70 درصد سازنده 30 درصد کارفرما ) قصد بهره برداری آن و تبدیل کردن زمین به واحد مسکونی را دارد . در نتیجه سهام اعضای تعاونی بدون هیچگونه پرداخت اقساطی میباشد مگر اینکه در آینده شرکت سازنده با شرایط مربوط به خودش اقدام به فروش از سهم سازنده کند که قطعا شرایط دیگری خواهد داشت .

سهام اعضای تعاونی بصورت 100 ، 150 ، 250 و 330 میباشد که برای هر 100 سهم 14 متر واحد مسکونی محاسبه شده است ولیکن این مقدار دقیق نیست و امکان تغییر آن وجود خواهد داشت .

موقعیت پروژه شمشماد شهرک باقری

موقعیت پروژه شمشاد واقع در ضلع شمالی بزرگراه خرازی، شهرک شهید باقری و جنب پروژه هما میباشد . این پروژه روبروی ایران مال جنب مجموعه بزرگ هزارو یک شهر که بزرگترین شهر بازی خاورمیانه خواهد شد قرار گرفته است . این پروژه از نظر موقعیت مکانی با دید کوهستان در منطقه خوش آب و هوا و مناسبی قرار گرفته است . همچنین در این محدوده پارک جنگلی چیتگر ، آبشار ، بازار بزرگ ایران ، باملند قرار دارند و این پروژه دسترسی مناسبی به آنها دارد

پروژه شمشاد سازمان جنگلها
پروژه شمشاد سازمان جنگلها

 

نحوه خرید و فروش برج شمشاد چیتگر

نحوه خرید و فروش و معامله سهام برج شمشاد چیتگر در تعاونی کارکنان سازمان جنگلها بصورت قطعی انجام خواهد شد .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه شمشاد سازمان جنگلها با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید و یا برای بررسی پروژه های مشابه مانند پروژه همسا توسط تعاونی عمرانی همسا ، پروژه نیکان توسط تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق و پروژه شمیم رحمت بر روی لینک ها کلیک فرمایید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • بهمن چهرمنوری
    دسامبر 28, 2021 8:15 ق.ظ

    با سلام و احترام
    اینجانب دارای 300 سهم از پروژه شمشاد بوده برای بهره برداری بهتر ( فروش یا خرید سهم خود) لطفا راهنمایی نمائید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , , ,
فهرست