جستجو کردن

نوشته های اخیر

پهنه F چیتگر: معرفی و شرایط فروش برج های پهنه اف

 • آخرین پهنه ایجاد شده در شهرک چیتگر، پهنه F می باشد که به منظور ساخت و ساز برای افرادی که دارای سهام توانمندسازی ارتش می باشند ایجاد شده است. پس از اتمام واحدهایی که در پهنه B چیتگر وجود داشت و آخرین واحدها در برج های N1 نیز به اتمام رسید، پهنه جدیدی معرفی شده است که دقیقا روبروی پهنه C چیتگر است یعنی در آن سوی بلوار پژوهش و در نقطه مقابل درب ورودی شهرک چیتگر قرار گرفته است.

  پهنه های ارتش شامل A,B,C,D,E و F می باشند که پهنه E در واقع محل قبلی اجرای پروژه ای بوده است که هم اکنون در پهنه D یا طبیعت در حال انجام است و به نوعی احداث این پهنه منتفی شده است.

  پهنه f چیتگر
  پهنه f چیتگر

  پهنه F در مجموع دارای 5 برج با نام های H1,H2,H3,H4 و H5 می باشد که قرار است این برج ها 24 طبقه 18 واحدی باشند یعنی در هر برج 436 واحد و در این پهنه 2160 واحد مسکونی قرار است احداث شود. متراژ واحد های این شهرک 100، 105 و 125 متر است.

  شرایط فروش در پهنه F چیتگر

  شرایط ثبت نام در پهنه های چیتگر بدین صورت می باشد که بر اساس متراژ واحد اعلام شده که در این پهنه 3 تیپ 100 الی 125 متری است، باید به همین میزان سهام توانمندسازی ارتش که برای کارکنان ارتش است به شرکت عمران آبشار اسپادانا واگذار شود و در ازای آن این شرکت واحدی به مالک سهام واگذار نماید.

  شرایط فروش پهنه اف
  شرایط فروش پهنه اف

  حال در واگذاری واحدها در پهنه های دیگر شرایطی فراهم بوده است که می توانستید مازاد سهام را از شرکت به قیمت روز خریداری کنید یعنی اگر 100 سهم در اختیار داشتید برای خرید 5 متر دیگر به قیمت آزاد می توانستید سهام خود را تکمیل نمایید اما در حال حاضر در این پهنه شرایط بدین صورت است فروش مازاد تنها به افراد نظامی انجام می شود و مابقی افراد باید از بیرون اقدام به خرید سهم نمایند.

  انتخاب واحد در پهنه F

  برای انتخاب واحد در صورت دریافت پیامک می توانید سهام خود را به صورت اشتراکی با شخص دیگر و یا اگر سهام کاملی در اختیار دارید تبدیل به یک واحد مسکونی نمایید.

  توجه داشته باشید که سهام شما به صورت کامل معادل یک واحد مسکونی نیست بلکه ضریب طبقات نیز دریافت می شود و همچنین هزینه ای بابت پارکینگ و انباری به صورت علی الحساب دریافت میگردد یعنی برای تحویل گرفتن یک واحد 125 متری باید سهام 150 متری واگذار نمایید که 25 متر بابت ضریب طبقات کسر می شود.

  نحوه محاسبه ضریب طبقات به این صورت بوده است که از طبقه 2 به بعد 80 میلیون تومان و سپس هر طبقه 20 میلیون تومان باید پرداخت شود یعنی اگر قصد انتخاب واحد در طبقه 10 را دارید 280 میلیون تومان باید بپردازید.

  قرارداد شما دارای جریمه تاخیر است اما توجه داشته باشید که عموما این جریمه تاخیر هنگام انتخاب پارکینگ و انباری تسویه می شود و این روال در محاسبه قیمت نهایی پهنه بی چیتگر اینگونه بوده است. یعنی همانطور که در بالا اشاره نمودیم، پارکینگ و انباری علی الحساب است یعنی پایین ترین نقطه قرار گرفته و قطعا این فضا به اندازه همه واحد ها نیست و هنگام انتخاب، قطعا باید طبقات بالاتر انتخاب شود که در این صورت باید هزینه اضافی تر پرداخت شود و احتمالا با جریمه دیرکرد شما تسویه خواهد شد.

  موقعیت پهنه F ارتش

  موقعیت پهنه F ارتش با دیگر پهنه ها متفاوت است و در واقع در ناحیه جدیدی شکل گرفته است که البته در حال حاضر می توان گفت این محدوده جدید است و بعدها قطعا تفاوتی بین دو سوی بلوار پژوهش نخواهد بود.

  بر روی تصویر زیر، موقعیت پهنه F ارتش را بر روی نقشه مشاهده می فرمایید:

  نقشه پهنه F
  نقشه پهنه F

  همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید موقعیت این برج ها به گونه ای است که  دید به باغ موزه گیاه شناسی و کوهستان وجود دارد. همچنین در تصویر زیر می توانید نقشه هوایی پهنه F را نیز مشاهده فرمایید:

  نقشه هوایی پهنه F
  نقشه هوایی پهنه F

  مقایسه پهنه F با دیگر پهنه های ارتش

  برای مقایسه پهنه F با دیگر پهنه های چیتگر باید در نظر داشته باشید که در حال حاضر هر آنچه بازار برای آن وجود داشته باشد، به اصطلاح داغ می شود و واقعیت آن است که در حال حاضر پهنه بی چیتگر که برج های N و برج های D در آن قرار گرفته اند، به دلیل پیشرفت فیزیکی بیشتر مورد توجه هستند.

  آخرین پهنه انتخاب واحد شده پیش از پهنه F که در پایان سال 1401 انتخاب واحد شده است، پهنه طبیعت است و به علت بالا رفتن قیمت های سهام در هنگام انتخاب واحد، قیمت پهنه D نسبت به پهنه بی بالاتر رفته است اما واقعیت این است که از نظر موقعیت و شرایط پیشرفت این قیمت با پهنه بی همخوانی ندارد.

  در حال حاضر، برای واحدهای انتخاب شده در پهنه F نیز قیمت گذاری به نحوی بوده است که نزدیک به برخی از برج های در حال ساخت در پهنه بی است اما در نهایت این بخش برای مقایسه پهنه F با دیگر پهنه های ارتش است و در حال حاضر از نظر موقعیت به عقیده ما تفاوت چندانی با پهنه دی و پهنه سی ندارد به جز آنکه در پروژه های ارتش در پهنه سی ، شرایط خرید بر خلاف 3 پهنه دیگر که از طریق تجمیع سهام توانمندسازی است، خرید به صورت مستقیم از تعاونی های سازنده ارتش است.

  در این پهنه برج های نیرو زمینی، نیروی دریایی و نیرو هوایی در حال احداث می باشند که به صورت مستقیم، مجری طرح خود تعاونی های مسکن ارتش هستند و شرایط فروش آنها اقساطی است و با نحوه فروش در پهنه های دیگر متفاوت است.

  جزئیات بیشتر در مورد پهنه F

  این پهنه تازه معرفی شده است و تنها اطلاعات برج های آن در دسترس است. لیست امکانات این پهنه مانند دیگر پهنه ها، استاندارد برج های منطقه بدون مشاعات آبی است که می توان به پارکینگ، انباری، سالن اجتماعات، سالن ورزش، فضای سبز، آسانسور حمل بار و لابی به همراه لابی من 24 ساعته است.

  دیگر جزئیات در مورد برج ها به محض شروع عملیات ساخت اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پهنه F و دیگر پهنه های شهرک چیتگر می توانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل نموده و جزئیات بیشتری دریافت نمایید.

   

   

   

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه