جستجو کردن

نوشته های اخیر

بررسی قیمت املاک آماده در چیتگر تهران 1402

 • در این مطلب به بررسی تغییرات قیمت در منطقه 22 چیتگر تهران میپردازیم و پروژه های آماده ، نیمه آماده و نزدیک تحویل را بررسی مینماییم تا تفاوت قیمت را مورد ارزیابی قرار دهیم تا اگر قصد خرید آپارتمان در این منطقه را دارید بتوانید قیمت واقعی املاک آماده را در این محدوده مورد ارزیابی قرار دهید . در این مطلب به پروژه های پیش فروش نمیپردازیم زیرا به علت موقعیت این منطقه و ساخته شدن برج های بلند مرتبه قیمت ها بر اساس طبقه ، جهت ، ویو و متریال و برند برج متفاوت است در ادامه این مطلب تحت عنوان بررسی قیمت املاک آماده در چیتگر تهران 1402 با ما همراه باشید .

   

  بررسی قیمت املاک آماده در چیتگر تهران 1402
  بررسی قیمت املاک آماده در چیتگر تهران 1402

  تغییرات قیمت در منطقه 22

  در حال حاضر به علت ساخت و ساز وسیع در منطقه 22 قیمت ها تعادل بیشتری نسبت به دیگر مناطق دارید و قیمت ها با حرکت معقول و منطقی حرکت میکند که علت آن نیز زیاد بودن فضای ساخت و پروژه های در حال ساخت است که شرایط متنوعی از فروش ایجاد مینماید . در حال حاضر پروژه های آماده بصورت شخصی ، تعاونی ساز وجود دارند که از نظر نوع ساخت با هم متفاوت هستند زیرا اصولا پروژه های شخصی ساز هستند که متریال و امکانات بیشتری ارائه میدهند و البته قیمت آنها نسبت به تعاونی ساز ها بیشتر است و شاید در برخی موارد تفاوت چندانی نیز با یکدیگر نداشته باشند اما تنها اسم تعاونی ساز باعث پایینتر بودن قیمت آن شده است .

  برج رزلند در نزدیکی دریاچه چیتگر در حال حاضر یکی از برج هایی است که واحدهای آن آماده شده و سند آن در دست اقدام است و قیمت آنرا میتوانید در صفحه مربوط دنبال نمایید تا حداقل قیمت برای برج هایی با ویو دریاچه برایتان مشخحص شود . توجه داشته باشید طبقه و ویو در اینگونه برج ها تاثیر زیادی بر روی قیمت میگذارند و در واقع اگر دید به دریاچه برایتان مهم نیست میتوانید گزینه های دیگری را با قیمت پایینتر مورد بررسی قرار دهید .

  قیمت آپارتمان در چیتگر
  قیمت آپارتمان در چیتگر

  شرایط برج های دریاچه به قصد سکونت

  شرایط برج های دریاچه اگر قصد شما سکونت و یا خرید خانه با قیمت مناسب باشد میتواند پروژه هایی باشد که دید آنها نقش زیادی در قیمت گذاری ندارد و بیشتر حالت تعاونی ساز دارد . در اینگونه برج ها ممکن است قیمت به دلیل تعاونی ساز بودن مناسب باشد اما باید کیفیت ساخت و متریال به همراه تاسیسات را مد نظر قرار دهید . برخی از این برج ها با توجه به اینکه شروع کار آنها در چند سال گذشته بوده متریال و تاسیسات خوبی که در آن زمان در دسترس بوده در برج های خود استفاده کرده اند به عنوان مثال برج مهستان کوهک یکی از این گزینه ها است که میتوانید قیمت بروز شده آنرا نیز در صفحه مربوطه مشاهده فرمایید و برج مذکور به دلیل موقعیت قرارگیری در محله کوهک دارای قیمت مناسبی بدون محاسبه فاکتور دید و ویو میباشد و همچنین دارای متریال مناسب و سند میباشد که در منطقه 22 جزو یکی از ویژگی هایی است که نسبت به پروژه های تعاونی ساز وجود دارد .

  تاثیر وضعیت سند بر روی قیمت

  اگر داشتن سند برایتان مهم است بهتر است سراغ تعاونی سازهایی بروید که برای پروژه های قبلی خود سند دریافت کرده اند و پروژه های جدید آنها در دست اقدام برای اخذ پایان کار میباشد . زیرا در این حالت میتوانید اطمینان حاصل فرمایید که بعد از گذشت زمان سند دریافت میشود و زمین پروژه بدون مشکل بوده است . به عنوان مثال برج پارسیا یکی از برج هایی میباشد که دارای سند تک برگ است و تنها یکی از بلوک های آن فاقد آن است که وضعیت دریافت آن نیز در دست اقدام است و پس از دریافت قطعا قیمت آن نیز تغییراتی خواهد کرد .

  اما بطور کلی با توجه به تعاونی ساز بودن پروژه های منطقه 22 نداشتن سند نقطه صعف چندانی به حساب نمی آید و اگر بخواهید این مورد را مد نظر قرار دهید پروژه های کمی را پیدا خواهید کرد که سند آنها آماده شده باشد و آنهایی که در دست اقدام میباشند اگر زمین آنها موردی نداشته باشد میتوانند پس از گذر زمان سند را دریافت نمایند و از این بابت مشکلی وجود ندارد .

  سند برج های چیتگر
  سند برج های چیتگر
  بازسازی واحدهای قدیمی در برج

  یکی از گزینه هایی که در سرمایه گذاری منطقه 22 وجود دارد بازسازی برج های قدیمی ساز است که البته منظور ما از قدیمی ساز چندان هم قدیمی نیست زیرا این منطقه بطور کلی نقطه ای جدید در تهران است اما برخی موارد واحدها با حالت اولیه و حداق امکانات تجهیز شده اند که بیشتر مربوط به تعاونی سازها در گذشته بوده و به همین دلیل میتوان با خرید و نوسازی یکی از این واحدهای آنرا با قیمت بالاتری به فروش رساند و در واقع جدیدا این موضوع در منطقه توسط افرادی که در سطح تهران مشغول به انجام این کار هستند به راه افتاده است .

  جمع بندی نهایی

  برند برج ها نقش مهمی در قیمت گذاری دارد اما بد نیست بدانید یکی از برند ترین برج های آماده این منطقه که توسط سازنده سرشناسی نیز ساخته شده معارض دارد و زمین آن مشکل دار است ولیکن کماکان بدون توجه به این مورد و با اعتبار سازنده واحدهای آن خرید و فروش میشود در حالیکه صاحب اصلی زمین نزدیک به دریافت حکم تخلیه برای چندین برج ساخته شده در آن مجموعه است . برای خرید در منطقه 22 میتوانید گزینه هایتان را با کارشناسان ما در تهران برج مطرح نمایید و از سلامت آنها مطلع شده یا مواردی که به سرمایه و سلیقه شما نزدیک است را از ما دریافت نمایید .

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه