جستجو کردن

نوشته های اخیر

معرفی برج های H1,H2,H3,H4,H5 در پهنه F چیتگر

 • برج های جدید سری H با نام های H1,H2,H3,H4 و H5 واقع در پهنه F چیتگر، آخرین پهنه معرفی شده در شهرک چیتگر است که در دی ماه سال 1402 معرفی شده است و از دارندگان سهام توانمندسازی ارتش دعوت به انتخاب واحد در این پهنه شده است.

  این برج ها در بلوار پژوهش و روبروی ورودی پهنه سی چیتگر واقع شده اند و هر کدام از آنها دارای 24 طبقه مسکونی با 3 تیپ متراژ 100 ، 105 و 125 متر و 7 طبقه لابی و پارکینگ می باشند و در هر برج 436 واحد مسکونی قرار گرفته شده است.

  معرفی برج های H1,H2,H3,H4,H5 در پهنه F چیتگر
  معرفی برج های H1,H2,H3,H4,H5 در پهنه F چیتگر

  در هر طبقه از برج های اچ 18 واحد مسکونی به تفکیک 14 واحد 100 متری و مابقی واحدهای 105 و 125 متری قرار گرفته شده است. در ادامه این مطلب ضمن معرفی برج های اچ واقع در پهنه F چیتگر، آخرین قیمت فروش و شرایط خرید آنها را به همراه موقعیت و لیست امکانات بررسی خواهیم نمود.

  قیمت فروش برج های H

  در زمان نگارش این مطلب به تاریخ اسفند ماه سال 1402، ثبت نام در پهنه F در جریان است و به صورت کامل انتخاب واحد انجام نشده است اما واحد هایی که انتخاب واحد نموده اند و برای فروش گذاشته شده اند به شرح زیر می باشند. توجه داشته باشید که برای دریافت جزئیات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید:

  متراژ قیمت کل قیمت هر متر طبقه توضیحات
  ۱۰۰ ۳٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۳۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۵ برج H5، جنوبی، پهنه F، ویو گیاهشناسی
  ۱۰۰ ۳٬۳۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۳۳٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۹ برج H5، پهنه F چیتگر
  ۱۰۰ ۳٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۳۳٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان ۲۳ برج H3 جنوبی
  ۱۰۰ ۳٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۳۴٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۶ برج H5، سهام 100 متر، ویو گیاهشناسی
  ۱۰۰ ۳٬۷۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۳۷٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۸ برج H5
  قیمت برج H چیتگر
  قیمت برج H چیتگر

  در نظر داشته باشید که این قیمت ها اعلامی از سوی فروشندگان است و در حال حاضر با توجه به مهلت ثبت نامی که وجود دارد می توان با قیمت پایین تر اقدام به خرید واحد نمود که در ادامه به آن می پردازیم.

  شرایط خرید برج های H1,H2,H3,H4 و H5

  شرایط خرید برج های سری H در چیتگر به این صورت است که بر اساس متراژ درخواستی و طبقه باید سهام توانمندسازی ارتش که به متراژ 50 الی 20 متری موجود است را خریداری نمایید و اقدام به انتخاب واحد کنید.

  اما توجه داشته باشید که این سهام بر اساس میزان دقیق متراژ نیست و ضریب طبقات نیز باید پرداخت شود و در حال حاضر شرایط شرکت به گونه ای است که تنها متراژ مازاد را به افراد نظامی واگذار می کند که سقف آن 5 متر است. یعنی اگر شما 100 متر سهام در اختیار داشته باشید و نظامی باشید قادر به خرید 5 متر مازاد می باشید و اگر شخص عادی هستید می بایست این سهام را از بازار تهیه کنید.

  اما در نظر داشته باشید که برای انتخاب طبقه، ضریب به عنوان مبلغ از سهام شما کسر می گردد یعنی باشد برای خرید یک واحد 125 متری، 150 سهام در اختیار داشته باشید.

  نحوه محاسبه ضریب طبقات در پهنه بی چیتگر به این صورت بوده است که از طبقه 2 به بعد 80 میلیون تومان پایه قیمت و به ازای هر طبقه 20 میلیون تومان دریافت شده است یعنی یک واحد 125 متری در طبقه 20 باید 480 میلیون (متری 3 میلیون و 800 هزار تومان) بابت ضریب طبقات پرداخت کند که این از سهم مازاد 25 متر کسر می شود.در صورتی که مبلغی باقی بماند شرکت به قیمت روز وجه را به حساب انتخاب واحد کننده باز می گرداند.

  نقشه واحدهای برج H

  نقشه واحدهای برج H1 الی H5 مانند دیگر برج های ساخته شده در شهرک چیتگر است و همگی حالت پروانه ای شکل دارند و واحدهایی که دارای دید جنوبی و کمترین دیوار مشترک هستند، بهترین واحد ها در هر طبقه از میان 18 واحد می باشند.

  نقشه واحد های برج H
  نقشه واحد های برج H

  در نظر داشته باشید واحدهایی که در قسمت های خمیده برج در 2 ضلع قرار گرفته اند به دلیل قرار گرفته شدن پله فرار در کنار آن از مرغوبیت کمتری برخوردار هستند ولیکن توجه داشته باشید که اختلاف قیمت آنها در هنگام ساخت و تحویل بسیار ناچیز خواهد بود و شاید در حال حاضر قیمت گذاری فروشندگان به این شکل باشد که اختلاف زیادی قائل می شوند.

  مقایسه برج های H با پهنه های دیگر

  در ابتدا باید در نظر داشته باشید که برای مقایسه برج های سری H در پهنه F، باید شرایط فروش آنها را نیز بررسی نماییم. در حال حاضر تمامی برج های معرفی شده در پهنه های ارتش به غیر از پهنه سی چیتگر که توسط خود تعاونی های ارتش در حال ساخت است قیمت به صورت قطعی و تمام شده است و تنها پارکینگ و انباری به صورت علی الحساب دریافت می شود و قطعی نیست.

  ولی شرایط پیش فروش آپارتمان در پهنه سی به صورت امتیاز واریزی و اقساطی است. یعنی می بایست پرداختی هایی که تا کنون انجام شده به فروشنده به همراه حق امتیاز که مبلغی برای واگذاری قرارداد و جایگاه خریدار به شماست پرداخت شود و مابقی مبلغ به صورت اقساط تا پایا پروژه پرداخت شود.

  حال اگر بخواهیم موقعیت برج های H را بررسی نماییم باید گفت که موقعیت برج هایی که در پهنه سی یعنی ورودی شهرک چیتگر قرار دارند به دلیل دسترسی از بلوار پژوهش، برج های پهنه بی به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی که واحدهای شمالی آن دید به کوهستان دارند، برج های پهنه دی به دلیل دید به باغ موزه گیاه شناسی دارای برتری هستند.

  البته توجه داشته باشید که تمامی واحدها در این پهنه ها دارای موقعیت مطلوبی نیستند و حتی واحدهای شمالی در پهنه بی که دارای دید به کوهستان هستند ولی در طبقات پایین قرار دارند به دلیل سر و صدای اتوبان در موقعیت ضعیفی قرار می گیرند و به طور کلی در پهنه دی نیز همه برج ها دارای دید به باغ موزه گیاه شناسی نیستند.

  در مورد برج های H1,H2,H3,H4 و H5 نیز برای برخی از واحد ها دید به گیاه شناسی و برای برخی دید به کوهستان وجود دارد و در نهایت همانطور که اشاره نمودیم این تفاوت ها می تواند در آینده چندان اختلاف قیمتی ایجاد نکند.

  همچنین در نظر داشته باشید که سپاه نیز پروژه ای جدید با نام پروژه آرمان در تهرانسر معرفی نموده است که می توانید شرایط فروش آن پروژه را نیز بررسی نمایید.

  موقعیت قرار گیری برج های H روی نقشه

  موقعیت قرار گیری برج های H روی نقشه به شکل زیر می باشد:

  موقعیت برج ها H روی نقشه
  موقعیت برج ها H روی نقشه

  قاعدتا برج H5 در موقعیت بهتری قرار میگیرد و هر چه به بلوار پژوهش نزدیک تر باشند دارای شرایط بهتری خواهند بود. البته همانطور که اشاره نمودیم، این شرایط زمانی است که پروژه در حال ساخت است و معمولا هنگامی که پروژه ها تکمیل می شود این موارد اختلاف چندانی پیدا نخواهند نمود.

  جمع بندی

  در این مطلب به بررسی برج های H1 الی H5 در شهرک چیتگر پرداختیم و قیمت روز، شرایط خرید و نحوه ثبت نام را به همراه موقعیت برج ها و مقایسه با دیگر برج ها انجام دادیم. توجه داشته باشید که می توانید جزئیات بیشتر در مورد برج های پهنه F را با تماس با کارشناسان ما در تهران برج کسب نمایید.

  در نهایت برج های سری H مانند دیگر پهنه های چیتگر شروع به کار خواهند نمود و در نظر داشته باشید که قطعا باز هم پهنه های جدید به این شهرک اضافه خواهد شد زیرا هدف از ساخت این برج ها، تامین مسکن برای کارکنان ارتش است و سهام های توانمندسازی نیز هنوز به تعداد زیادی در بازار وجود دارد.

  در صورت تغییر در وضعیت برج های این پهنه این بخش بروز رسانی خواهد شد و اطلاعات جدید بارگذاری خواهد شد.

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه