پروژه سهند 1 مروارید شهر چیتگر

پروژه سهند 1 ( یک ) واقع در محدوده مروارید شهر چیتگر در زمینی به مساحت 2152 متر مربع با عرصه موجود از زمین قطعه 11 با پلاک ثبتی به شماره 2102 در قالب 1 بلوک 18 طبقه شامل 14 طبقه مسکونی ، 1 طبقه لابی ، 3 طبقه پارکینگ و انباری توسط شرکت تعاوني انبوه سازان توسعه و عمران سازه گستر چيتگر در حال بهره برداری میباشد . در هر طبقه از این پروژه 8 واحد قرار گرفته و در مجموع دارای 114 واحد مسکونی است . پذیره نویسی واحد های این پروژه بصورت 138 متری 6 دانگ و 70 متری 3 دانگ اعلام شده است .

پروژه سهند چیتگر
پروژه سهند چیتگر

وضعیت زمین  پروژه سهند چیتگر

زمین این پروژه از اراضی 41 هکتاری شمال پمپ بنزین وردآورد میباشد و دارای پروانه ساخت به شماره 22003866 میباشد و پلان معماری این پروژه به صورتجلسه شماره 12456 تصویب شده است و بر طبق اعلام تعاونی در اوایل سال 1401 گودبرداری شروع میشود . اما جواز این پروژه مربوط به مالک قبلی زمین میباشد که چند متر گودبرداری کرده ولیکن کار را ادامه نداده و اگر تا 24 ماه پس از صدور جواز عملیات شروع نشود جواز باطل میشود در نتیجه این زمین در حال حاضر در مرحله تمدید جواز میباشد و کاربری زمین نیز مسکونی میباشد .

شرایط پیش فروش پروژه سهند یک

این پروژه در حال حاضر مبلغ تراکم و زمین را در مرحله پذیره نویسی دریافت میکند و مابقی مبلغ که قرارداد ساخت است در مرحله بعد از گودبرداری اعلام میشود . در حال حاضر مبلغ قابل پرداخت برای پیش فروش واحد 138 متری بصورت زیر میباشد .

347 میلیون تومان واریزی اولیه هنگام ثبت نام و مبلغ 98 میلیون 500 در تاریخ 25 فروردین 1401 و ادامه اقساط به همین مبلغ 98/500 بصورت ماهانه تا تاریخ 6/25 که در مجموع 6 قسط میباشد و جمع کل واریزی 938 میلیون تومان خواهد شد . در صورت تعویق واریزی بیش از 1 ماه قرارداد فسخ و عضویت فسخ خواهد شد و تعاونی میتواند 20 درصد مبلغ را بصورت خسارت عدم ایفای تعهدات کسر کرده و تا حداکثر 2 ماه پس از فسخ قرارداد وجه را به خریدار برگرداند .

شرایط ذکر شده در بالا برای واحد 138 متری شش دانگ میباشد و برای واحد 70 متری سه دانگ کلیه مبالغ بالا شامل مبلغ اولیه و اقساط تقسیم بر 2 خواهد شد .

امکانات پروژه سهند چیتگر

امکانات اعلام شده توسط تعاونی به شرح زیر میباشد

  • لابی مجلل
  • محل بازی کودکان
  • سالن اجتماعات
  • اتاق مدیریت
  • اتاق سرایداری
  • پیست دوچرخه سواری
  • 3 لاین آسانسور و پله اضطراری

توجه داشته باشید برخی از امکانات جزو الزامات بوده و ما تنها برخی امکاناتی که خود تعاونی اعلام کرده را در بالا ذکر کرده ایم . این امکانات ممکن است تغییراتی داشته و بیشتر شود .

پیش فروش پروژه سهند
پیش فروش پروژه سهند
موقعیت پروژه سهند

این پروژه در مروارید شهر واقع شده است و در دسته پیش فروش چیتگر میباشد که در واقع آخرین منطقه قابل ساخت در منطقه 22 تهران چیتگر میباشد . ساخت و ساز در این محدوده با سرعت انجام میپذیرد و زمین خالی برای ساخت و یا پروژه های در حال ساخت بسیار هستند . در واقع رشد و آبادانی این محدوده چند سال طول میکشد و همین امر میتواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد زیرا مناطقی که در حال رشد هستند در آینده قیمت های بسیار بیشتری خواهند داشت و با توجه به اینکه پروژه سهند نیز تا چند سال آینده تحویل داده میشود قطعا آبادانی و رشد منطقه نیز چند برابر خواهد شد .

کارفرما

پروژه سهند یک چیتگر توسط شرکت تعاوني انبوه سازان توسعه و عمران سازه گستر چيتگر با شماره ثبت ۵۳۰۷۴۰  و شماره ملی ۱۴۰۰۷۸۰۶۶۶۹ در سال 1397 تاسیس شده و ماهیت آن تعاونی میباشد .  رضا صميمي به عنوان مدیر عامل ، شهرام محمدي اقدم پراپري به عنوان نائب رئیس هیات مدیره این شرکت میباشند .

بررسی نهایی

در مورد پیش فروش پروژه سهند چیتگر طبق بررسی تهران برج قرارداد اولیه کامل و شفاف است و همچنین وضعیت کاربری زمین مسکونی بوده و دارای جواز ساخت از قبل میباشد . همانطور که پیشتر در مطالب قبلی اشاره کرده ایم تعداد زیادی از زمین های واقع شده در مروارید شهر دارای مشکلات کاربری و جواز میباشند ولیکن زمین این پروژه وضعیت روشن و دارای کاربری مربوط میباشد و این یک نکته مثبت برای آن میباشد .

وضعیت پرداخت و کسر جریمه عدم ایفادی تعهدات در این پروژه از نظر تهران برج یک نکته مثبت است زیرا پروژه هایی که شرایط شناور و ظاهرا مطلوبی را ارائه میدهند در واقع قصدشان تنها جذب سرمایه بوده و هنگام عملیات ساخت به مشکل بر میخورند و اینکه یک شرکت بخواهد تعهدات خود را به موقع و درست انجام دهد نیاز به این است که خریدار نیز تعهدات خود را به موقع انجام دهد .

بطور کلی پروژه هایی همچون پروژه هزاره سوم مانند پروژه سهند چیتگر که بصورت تک برج ساخته میشوند و پس از مالکیت زمین اقدام به پذیره نویسی میکنند از پروژه هایی که بصورت چندین برج و با امکانات رویایی و تبلیغات انبوه توسط تعاونی های بدون پشتوانه پذیره نویسی میشوند آن هم در حالیکه حتی مالکیت زمین را در اختیار نداشته و یا کاربری زمین حتی مسکونی نمیباشند بسیار موفق تر خواهند بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وضعیت پیشرفت و قیمت روز پروژه سهند و دیگر پروژه های واقع شده در محدوده مروارید شهر با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه