پروژه سهند 1 مروارید شهر چیتگر

پروژه سهند 1 ( یک ) واقع در محدوده مروارید شهر چیتگر در زمینی به مساحت 2152 متر مربع با عرصه موجود از زمین قطعه 11 با پلاک ثبتی به شماره 2102 در قالب 1 بلوک 18 طبقه شامل 14 طبقه مسکونی ، 1 طبقه لابی ، 3 طبقه پارکینگ و انباری توسط شرکت تعاوني انبوه سازان توسعه و عمران سازه گستر چيتگر در حال بهره برداری میباشد .

در هر طبقه از این پروژه 8 واحد قرار گرفته و در مجموع دارای 114 واحد مسکونی است . پذیره نویسی واحد های این پروژه بصورت 138 متری 6 دانگ و 70 متری 3 دانگ اعلام شده است . با توجه به اینکه تا تاریخ 29 شهریور سال 1402 تغییراتی صورت نگرفته به محض انجام تغییرات این صفحه بروزرسانی خواهد شد .

پروژه سهند چیتگر
پروژه سهند چیتگر

وضعیت زمین  پروژه سهند چیتگر

زمین این پروژه از اراضی 41 هکتاری شمال پمپ بنزین وردآورد میباشد و دارای پروانه ساخت به شماره 22003866 میباشد و پلان معماری این پروژه به صورتجلسه شماره 12456 تصویب شده است و بر طبق اعلام تعاونی در اوایل سال 1401 گودبرداری شروع میشود . اما جواز این پروژه مربوط به مالک قبلی زمین میباشد که چند متر گودبرداری کرده ولیکن کار را ادامه نداده و اگر تا 24 ماه پس از صدور جواز عملیات شروع نشود جواز باطل میشود در نتیجه این زمین در حال حاضر در مرحله تمدید جواز میباشد و کاربری زمین نیز مسکونی میباشد .

شرایط پیش فروش پروژه سهند یک

این پروژه در حال حاضر مبلغ تراکم و زمین را در مرحله پذیره نویسی دریافت میکند و مابقی مبلغ که قرارداد ساخت است در مرحله بعد از گودبرداری اعلام میشود . در حال حاضر مبلغ قابل پرداخت برای پیش فروش واحد 138 متری بصورت زیر میباشد .

347 میلیون تومان واریزی اولیه هنگام ثبت نام و مبلغ 98 میلیون 500 در تاریخ 25 فروردین 1401 و ادامه اقساط به همین مبلغ 98/500 بصورت ماهانه تا تاریخ 6/25 که در مجموع 6 قسط میباشد و جمع کل واریزی 938 میلیون تومان خواهد شد . در صورت تعویق واریزی بیش از 1 ماه قرارداد فسخ و عضویت فسخ خواهد شد و تعاونی میتواند 20 درصد مبلغ را بصورت خسارت عدم ایفای تعهدات کسر کرده و تا حداکثر 2 ماه پس از فسخ قرارداد وجه را به خریدار برگرداند .

شرایط ذکر شده در بالا برای واحد 138 متری شش دانگ میباشد و برای واحد 70 متری سه دانگ کلیه مبالغ بالا شامل مبلغ اولیه و اقساط تقسیم بر 2 خواهد شد .

امکانات پروژه سهند چیتگر

امکانات اعلام شده توسط تعاونی به شرح زیر میباشد

  • لابی مجلل
  • محل بازی کودکان
  • سالن اجتماعات
  • اتاق مدیریت
  • اتاق سرایداری
  • پیست دوچرخه سواری
  • 3 لاین آسانسور و پله اضطراری

توجه داشته باشید برخی از امکانات جزو الزامات بوده و ما تنها برخی امکاناتی که خود تعاونی اعلام کرده را در بالا ذکر کرده ایم . این امکانات ممکن است تغییراتی داشته و بیشتر شود .

پیش فروش پروژه سهند
پیش فروش پروژه سهند
موقعیت پروژه سهند

این پروژه در مروارید شهر واقع شده است و در دسته پیش فروش چیتگر میباشد که در واقع آخرین منطقه قابل ساخت در منطقه 22 تهران چیتگر میباشد . ساخت و ساز در این محدوده با سرعت انجام میپذیرد و زمین خالی برای ساخت و یا پروژه های در حال ساخت بسیار هستند . در واقع رشد و آبادانی این محدوده چند سال طول میکشد و همین امر میتواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد زیرا مناطقی که در حال رشد هستند در آینده قیمت های بسیار بیشتری خواهند داشت و با توجه به اینکه پروژه سهند نیز تا چند سال آینده تحویل داده میشود قطعا آبادانی و رشد منطقه نیز چند برابر خواهد شد .

کارفرما

پروژه سهند یک چیتگر توسط شرکت تعاوني انبوه سازان توسعه و عمران سازه گستر چيتگر با شماره ثبت ۵۳۰۷۴۰  و شماره ملی ۱۴۰۰۷۸۰۶۶۶۹ در سال 1397 تاسیس شده و ماهیت آن تعاونی میباشد .  رضا صميمي به عنوان مدیر عامل ، شهرام محمدي اقدم پراپري به عنوان نائب رئیس هیات مدیره این شرکت میباشند .

بررسی نهایی

در مورد پیش فروش پروژه سهند چیتگر طبق بررسی تهران برج قرارداد اولیه کامل و شفاف است و همچنین وضعیت کاربری زمین مسکونی بوده و دارای جواز ساخت از قبل میباشد . همانطور که پیشتر در مطالب قبلی اشاره کرده ایم تعداد زیادی از زمین های واقع شده در مروارید شهر دارای مشکلات کاربری و جواز میباشند ولیکن زمین این پروژه وضعیت روشن و دارای کاربری مربوط میباشد و این یک نکته مثبت برای آن میباشد .

وضعیت پرداخت و کسر جریمه عدم ایفادی تعهدات در این پروژه از نظر تهران برج یک نکته مثبت است زیرا پروژه هایی که شرایط شناور و ظاهرا مطلوبی را ارائه میدهند در واقع قصدشان تنها جذب سرمایه بوده و هنگام عملیات ساخت به مشکل بر میخورند و اینکه یک شرکت بخواهد تعهدات خود را به موقع و درست انجام دهد نیاز به این است که خریدار نیز تعهدات خود را به موقع انجام دهد .

بطور کلی پروژه هایی همچون پروژه هزاره سوم مانند پروژه سهند چیتگر که بصورت تک برج ساخته میشوند و پس از مالکیت زمین اقدام به پذیره نویسی میکنند از پروژه هایی که بصورت چندین برج و با امکانات رویایی و تبلیغات انبوه توسط تعاونی های بدون پشتوانه پذیره نویسی میشوند آن هم در حالیکه حتی مالکیت زمین را در اختیار نداشته و یا کاربری زمین حتی مسکونی نمیباشند بسیار موفق تر خواهند بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وضعیت پیشرفت و قیمت روز پروژه سهند و دیگر پروژه های واقع شده در محدوده مروارید شهر با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید

 

 

 

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه