پروژه تریتیوم 3 2 1،پروژه برج تریتیوم 4 چیتگر مروارید شهر

پروژه تریتیوم VIP

پروژه تریتیوم vip آخرین پروژه اجرا شده توسط شرکت نیکان سازه سدید میباشد که در قالب 9 برج که 6 بلوک از آن در غرب خیابان هوانیروز و 3 بلوک در قیمت شرقی خیابان قرار گرفته شده است . برج های این مجموعه بصورت 16 طبقه میباشد که 11 طبقه آن مسکونی بوده و مابقی پارکینگ و لابی است . محل قرار گیری دقیق این پروژه  تقاطع بلوار گلها و هوانیروز قرار گرفته  و زمین پروژه سه نبش بوده و از سه طرف به خیابانهای اصلی راه دارد و از نظر دسترسی به اتوبان آزادگان در موقعیت مناسبی قرار دارد .

این پروژه در مهرماه سال 1401 شروع به گودبرداری کرده و طبق اعلام در سال 1404 تحویل قطعی خواهد داد . شرایط خرید این مجموعه بدینصورت است که 30 درصد مبلغ بصورت پرداخت اولیه و مابقی بصورت اقساط میباشد و در حال حاضر قیمت آن متری 85 میلیون تومان پایه قیمتی است که در صورت افزایش طبقات 2.5 درصد به قیمت افزوده میشود . قیمت این پروژه بصورت قطعی است و چک اقساط هر ساله دریافت و در رهن بانک گذاشته میشود . برای کسب آخرین اطلاعات این پروژه میتوانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید .

پروژه تریتیوم vip
پروژه تریتیوم vip

پروژه تریتیوم 1

پروژه تریتیوم 1 در ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده و توسط شرکت نیکان سازه سدید در زمینی به مساحت 42400 متر مربع در سال 1401 تحویل داده شده و هم اکنون در آن سکونت دارند . برج تریتیوم در قالب دو برج 26 طبقه (4 طبقه منفی،1 طبقه لابی و مشاعات،21 طبقه مسکونی) و در مجموع 168 واحد 148 متری سه خوابه با متراژ 160 ، 130 ، 158 ، 166 و پنت هاوس به متراژ 317 متر و در هر طبقه 4 واحد میباشد و اسکلت آن نیز بتنی میباشد .

برج تریتیوم 1
برج تریتیوم 1

موقیعت مکانی برج تریتیوم

این پروژه در قسمت جنوبی بزرگ ترین بازار ایران ، ایران مال و در نزدیکی دریاچه چیتگر و پارک جنگلی و باملند واقع شده است . این پروژه دسترسی مستقیم به بزرگراه همت و خرازی دارد .

امکانات برج تریتیوم

 • پارکینگ و انباری
 • سیستم سرمایش و گرمایش
 • استخر، سونا، جکوزی و سالن ورزشی
 • سالن چندمنظوره (تفریحی و …)
 • سالن اجتماعات
 • چهار لاین آسانسور نفربر و باربری با ظرفیت بالا
 • دارای روف گاردن
 • لابی و لابی من 24 ساعته
 • نمای ساختمان پالپینگ
 • مجهز به سیستم هوشمند
 • درب ها و چارچوب های داخلی تمام چوب
 • سه سرویس بهداشتی جهت هر واحد
 • دسترسی تمام واحدها به تراس
 • کلیدهای برق لمسی
 • سقف ها وافل

قیمت پروژه تریتیوم 1

پروژه تریتیوم 1 بصورت قیمت قطعی پیش فروش شده است و در تاریخ اردیبهشت سال 1402 قیمت ها بصورت زیر است . توجه داشته باشید که برای دریافت بروزترین قیمت میبایست با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید . 

قیمت پنت هاوس برج تریتیوم 1 با متراژ 317 متر با 4 اتاق خواب به ازای هر متر 145 میلیون تومان اعلام شده است ( طبقه 21 )

واحد 158 متری در طبقه 15 ، 3 خواب ( 1 مستر ) به ازای هر متر 105 میلیون تومان اعلام شده است 

واحد 148 متری در طبقه 8 ، 3 خواب ( 1 مستر ) به ازای هر متر 100 میلیون تومان اعلام شده است

توجه داشته باشید که سند این پروژه در دست اقدام است و در حال حاضر آماده نشده است اما مشکلی از نظر پایان کار ساختمان وجود ندارد و البته 5 درصد مبلغ نیز میبایست هنگام دریافت سند به سازنده پرداخت شود .

برج تریتیوم 2

برج تریتیوم 2 در شمال اتوبان همت در شهرک شهید باقری خیابان مظفر در زمینی به مساحت 2200 متر مربع در حال احداث می باشد . پروژه مذکور در 20 طبقه که شامل یک طبقه منفی ، همکف ،3 طبقه پارکینگ و 15 طبقه مسکونی می باشد که در هر طبقه 8 واحد مسکونی به متراژ 109 ، 114 و 131 متر میباشد و در مجموع شامل 120 واحد مسکونی میباشد . اسکلت پروژه بصورت اسکلت فلزی با پیچ و مهره میباشد . این پروژه تحویل داده شده و هم اکنون در آن ساکن میباشند .

برج تریتیوم 2
برج تریتیوم 2

قیمت پروژه تریتیوم 2

قیمت برج تریتیوم 2 بدینصورت میباشد که 35 درصد نقد هنگام قرارداد 50 درصد اقساط 10 درصد هنگاه تحویل سند و 5 درصد در هنگام پایان کار بوده و در حال حاضر قیمت این برج  در تاریخ اردیبهشت ماه سال 1402 بصورت زیر میباشد و در صورت نیاز به دریافت قیمت بروز میتوانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید 

واحد 111 متری 2 خواب در طبقه 6 به ازای هر متر 85 میلیون تومان 

واحد 132 متری در طبقه 15 ، 3 خواب ( 1 مستر ) به ازای هر متر 90 میلیون تومان

واحد 132 متری در بالاترین طبقات به ازای هر متر 95 میلیون تومان

توجه داشته باشید جهت و مرغوبیت و موقعیت قرارگیری واحد در قیمت گذاری آن واحد موثر میباشد .

امکانات برج تریتیوم 2 بدینصورت میباشد :

 • ضای سبز پشت بام (روف گاردن)
 • سالن ورزشی بسیار مدرن
 • تمامی برج مجهز به فیبر نوری
 • 250 متر مربع سالن اجتماعات تجهیز شده
 • هرواحد دارای ۱ پارکینگ و یک انباری بوده
 • اتاق مانیتورینگ
 • لابی مجلل
 • درب‌های ضد سرقت تمام چوب

پروژه تریتیوم 3

پروژه تریتیوم 3 در زمینی به مساحت 1950 متر مربع در مروارید شهر انتهای خرازی واقع شده است این پروژه شامل 1 برج 13 طبقه میباشد که 10 طبقه آن مسکونی میباشد این پروژه شخصی ساز بوده و هم اکنون در مرحله اسکلت و سقف قراردارد . این برج در هر طبقه 9 واحد مسکونی در متراژ 117 ، 122 ، 126 و 133 واقع شده و در مجموع 94 واحد مسکونی شامل میشود . این پروژه در حال حاضر در مرحله تحویل موقت میباشد و تا پایان تابستان سال 1402 بصورت کامل تحویل اعضا داده خواهد شد و در حال حاضر لابی آماده نشده است .

برج تریتیوم 3
برج تریتیوم 3

قیمت تریتیوم 3

شرایط پرداخت پروژه تریتیوم مروارید شهر بصورت 45 درصد نقد هنگاه عقد قرارداد 40% اقساط همراه با پیشرفت فیزیکی پروژه 5 درصد هنگام پایان کار و 10 درصد هنگام تحویل سند میباشد . این پروژه با توجه به قطعی بودن قیمت و قرار گرفتن در محدوده مروارید شهر شرایطی مشابه با پروژه مروارید خیام دارد و در حال حاضر قیمت این پروژه در شرایط کنونی در تاریخ اردیبهشت سال 1402 بدینصورت میباشد که به ازای هر متر مربع مبلغ 70 میلیون تومان پایه قیمتی در نظر گرفته شده و به ازای هر طبقه 2 درصد اضافه میشود. البته این شرایط برای شرکت است و فروشندگان با قیمتهای پایینتری نیز پیدا خواهند شد که قیمت اعلامی آنها پایینتر از شرکت باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید .

پروژه تریتیوم 4

این پروژه نیز آخرین پروژه اجرا شده توسط تعاونی سازنده میباشد که در محدوده مروارید شهر در حال اجرا میباشد . شرایط فروش آن نیز همانند پروژه های قبلی بصورت قطعی میباشد .پروژه تریتیوم 4 داری 23 طبقه میباشد که هر طبقه آن دارای 12 واحد مسکونی میباشد در واقع هر 4 واحد در یک سوی این سازه قرار گرفته است و متراژ واحد ها از 125 الی 250 متر میباشد . زمان تحویل این پروژه در انتهای سال آینده تخمین زده میشود و البته دارای جریمه دیرکرد نیز میباشد . و پرداخت اقساط پروژه همزمان با پیشرفت آن و بصورت مرحله ای میباشد . در ضمن یکی دیگر از ویژگی های این سازه بدین شکل است که متراژ واحد ساخته شده تماما دارای بنای مفید است . 

پروژه تریتیوم 4
پروژه تریتیوم 4

این پروژه در حال حاضر در مرحله اسکلت میباشد که مجموع طبقات منفی و مثبت 7 طبقه اسکلت اجرا شده است . در حال حاضر قیمت این پروژه نزدیک به قیمت پروژه تریتیوم 3 میباشد که در حال حاضر به ازای هر متر مربع 60 میلیون تومان قیمت پایه در نظر گرفته شده است و به ازای هر طبقه 2.5 درصد به آن افزوده میشود . 30 درصد مبلغ کل بصورت اولیه دریافت میگردد و مابقی بصورت اقساطی 3 ماه یکبار چک دریافت میشود و در نهایت چک در رهن بانک قرار گرفته و سود بانکی نیز میبایست پرداخت شود . 

شرکت نیکان سازه سدید

این شرکت با شماره ثبت 196368 با نام کامل شرکت فنی مهندسی نیکان سازه سدید با شماره ملی 10102382310 در سال 1389 ثبت رسیده است و سرمایه ثبت شده شرکت در اخرین بروز رسانی 10 میلیارد تومان میباشد و مدیر عامل آن آقای قربان داهیم میباشد . همچنین رئیس هیات مدیره این شرکت خانم لیلا داهیم میباشد .از نظر سوابق اجرایی این شرکت سابقه خوبی در اجرا ابنیه های مختلف دارد و از این رو دارای رزومه اجرایی قوی میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پروژه های تریتیوم با ما تماس حاصل فرمائید و با برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه های مروارید شهر مانند پروژه رومنس و پروژه اسپرلوس میتوانید بر روی لینک های مربوطه کلیک فرمایید .

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه