مجتمع برج پاریز دریاچه چیتگر منطقه 22 تهران

مجتمع برج پاریز واقع شده در بلوار حدادی ، کوچه نفت در منطقه 22 تهران چیتگر شامل 3 برج a b c میباشد که در چهل و پنج هزار متر زیربنا توسط صندوق بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت  با اسکلت بتنی احداث و در سال 1396 تحویل داده شده است .  برج های A و B به حالت دوقلو و در کنار هم قرار گرفته اند اما ورودی آنها جداست و تعداد واحدهایی با متراژ کمتر در آنها بیشتر از بلوک C میباشد که عمدتا واحدهای آن متراژ بزرگتری نسبت به دو برج دیگر دارند بدینصورت که متراژ واحدهای بلوک a و b از 98 تا 137 متر و متراژ بلوک C از 150 متر به بالا میباشد . این برج ها 19 طبقه مسکونی میباشند که در بلوک C فضای تجاری نیز وجود دارد.

برج پاریز
برج پاریز

قیمت برج پاریز

بروزرسانی قیمت در تاریخ 22 فروردین سال 1403 بدینصورت میباشد که برای یک واحد 203 متری در طبقه 18 برج C ( یکی مانده به طبقه آخر ) با ویوغرب و شمال از تراس قیمت هر متر مربع 88 میلیون تومان اعلام شده است و برای یک واحد 120 متری واقع شده در برج B در طبقات میانی که دید به جنگل دارد قیمت به ازای هر متر مربع 95 الی 100 میلیون تومان اعلام شده است . توجه داشته باشید که در برج پاریز ویو به دریاچه فقط در واحدهای شمال شرقی وجود دارد که این دید بصورتی نمیباشد که در آینده کور نشود زیرا برج های در حال ساخت در این جهت به زودی جلوی دید به دریاچه آنرا خواهند گرفت در نتیجه قیمت گذاری بر اساس دید به دریاچه نمیتواند در این برج انجام شود و دید به کوهستان و جنگل میتواند جزو ویژگی های واحدهای این مجموعه باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت واحد های این برج با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید .

برج پاریز چیتگر
برج پاریز چیتگر

امکانات و ویژگی های مجتمع پاریز

مجتمع پاریز دارای امکاناتی نظیر مشاعات آبی شامل استخر ، سونا و جکوزی میباشد . سالن اجتماعات به همراه فضای سبز و لابی 24 ساعته از دیگر امکانات این برج میباشد . در واقع وجود مشاعات آبی در برج هایی که در حال حاضر در منطقه 22 ساخته میشوند یک ویژگی محسوب میشود ولیکن میبایست به دو مورد توجه شود که یکی از آنها بهره برداری از مشاعات آبی و مورد بعدی هزینه های نگهداری آن که بر عهده مالکین است در نظر گرفته شود زیرا فضای در نظر گرفته شده برای استخر این مجموعه چندان بزرگ نمیباشد همچنین سیستم سرمایش این مجموعه چیلر و بویلر است .

مجتمع پاریز
مجتمع پاریز

وضعیت سند این برج پاریز به علت تعاونی ساز بودن در دست اقدام است و وضعیت پایان کار این مجتمع در پرتابل شهرداری ثبت شده و چند ایراد قابل رفع به آن وارد شده است که در صورت انجام این مورد میتواند برای دریافت سند واحدهای این مجموعه اقدام شود و از این بابت مشکلی نخواهد داشت و در حال حاضر نقل و انتقال در دفتر تعاونی این مجموعه واقع شده در بلوک C انجام میشود ولیکن خریدار میبایست بصورت مستقل آخرین وضعیت پایان کار را استعلام نموده و یا میتواند از طریق ما آخرین استعلامات را دریافت نماید .

جمع بندی در مورد برج پاریز چیتگر

همانطور که در بالا ذکر کرده ایم برای قیمت گذاری دید به دریاچه را در این برج مد نظر قرار ندهید زیرا این ویو همیشگی نخواهد بود و در ساخت و سازهای آتی کور خواهد شد و اگر به دنبال برج هایی با دید مستقیم به دریاچه میباشید برج رزرلند را بررسی نمایید همچنین در نظر داشته باشید که مشاعات آبی این مجموعه مانند استخر های استاندارد نمیباشد و میبایست هزینه ها و شارژ ماهانه را بررسی فرمایید . همچنین در مورد سند این مجموعه باز هم پیشنهاد ما این است که بصورت مستقل وضعیت آن از طریق شهرداری پیگیری شود . برای کسب آخرین اطلاعات پیرامون برج پاریز و دیگر برج های منطقه با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه