جستجو کردن

نوشته های اخیر

مجتمع مسکونی برج عرفان چیتگر

 • مجموعه برج های عرفان واقع شده در چیتگر منطقه 22 تهران رینگ اصلی دریاچه چیتگر در قالب 8 برج (4 برج دو قلو) توسط شرکت ساختمانی آ اس پ (ASP) در سال 1391 احداث و تحویل داده شده است. 4 برج دو قلو این مجموعه با نامهای a , b , c ,d نامگذاری شده اند که بلوک a و b شامل 2 برج 20 و 13 طبقه و بلوک c و d دو برج 12 و 16 طبقه را شامل میشوند که در هر طبقه آنها 6 واحد مسکونی قرار گرفته شده است و در مجموع 600 واحد مسکونی را شامل می شود.

  برج عرفان
  برج عرفان

  متراژ واحدهای این مجموعه  98 ، 120 ، 146 ، 181 ، 195 ، 210 ، 224 متری بصورت 3 خواب به جز واحدهای 98 متری میباشد و واحدهای دوبلکس این مجموعه 180، 200 و 257 متری (4 خواب  می باشد که تنها در بلوک d و c واقع شده اند. دید واحدهای این مجموعه به دلیل شکل قرارگیری برای برخی واحدها به صورت دید دریاچه، عمدتا محوطه و برخی نیز دید به کوهستان میباشد.

  قیمت برج عرفان

  قیمت برج عرفان با توجه به تعداد زیاد واحدهای آن (600 واحد)، طبقات و دید متفاوتی که واحدهای آن دارا میباشند متفاوت است از این رو در آخرین بروزرسانی در بهمن ماه سال 1402  قیمت 2 واحد 98 متری به صورت بازسازی شده و نشده، به همراه یک واحد 120 متری را برایتان اعلام می نماییم . واحد 98 متری واقع در طبقه 15 به صورت بازسازی شده متری 94 میلیون تومان و برای 98 متری در طبقه 9 بدون بازسازی 86 میلیون تومان اعلام شده است که هر دو واحد دید به محوطه مجموعه دارند.

  برای واحد 120 متری با شرایط مشابه در طبقه 9 متری 76 میلیون تومان اعلام شده است که تفاوت قیمت ها و قیمت واقعی واحدهای این مجموعه را می بایست پس از تماس با کارشناسان تهران برج و استعلام از آخرین وضعیت برج ها جویا شوید. همچنین واحدهای بسیاری محدودی با دید دریاچه در این مجموعه برای فروش وجود دارند که قیمت اعلامی آنها در حدود 100 میلیون تومان میباشد.

  قیمت برج عرفان
  قیمت برج عرفان

  همچنین در نظر داشته باشید وضعیت پایان کار و سند این مجموعه در حال حاضر در درست اقدام میباشد و برای دریافت آن مشکلاتی پیش روی مالکان میباشد که با توجه به تعداد زیاد این مجموعه ها و اعلام تعاونی مبنی بر اینکه تا پایان سال جاری موارد و مشکلات مربوط به سند رفع خواهد شد خریدار می بایست به صورت مستقل وضعیت سند مجموعه را از ارگان مربوطه استعلام نماید همچنین می توان برج های مشابه مانند برج پاریز را که ویو دریاچه نداشته ولیکن سال ساخت بالاتری دارند و همچنین دید به جنگل و کوهستان در آنها وجود دارد را بررسی نمود.

  رهن و اجاره در برج های عرفان

  آخرین نرخ رهن و اجاره در برج های عرفان در تاریخ بهمن ماه سال 1402 بدین شرح می باشد:

  متراژ تعداد اتاق ودیعه اجارهٔ ماهانه
  ۱۲۰ ۳ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۸٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
  ۹۹ ۲ ۸۵۰ میلیون تومان رهن کامل
  ۹۵ ۲ ۱.۲۰۰ میلیارد تومان رهن کامل
  ۱۲۰ ۳ ۱٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
  ۹۵ ۳ ۹۶۰ میلیون تومان رهن کامل
  ۱۲۵ ۳ ۸۵۰ میلیون تومان ۶ میلیون تومان

  از نظر مقایسه با دیگر نقاط چیتگر میتوانید قیمت های برج عرفان را با شهرک های ویلایی نشین نظیر شهرک صدرا مقایسه نمایید که البته از نظر موقعیت در شرایط ضعیف تری نسبت به برج عرفان قرار دارد ولیکن خانه های ویلایی نشین با قدرالسهم زمین دارد.

  امکانات مجتمع مسکونی برج عرفان

  امکانات مشاعی این مجموعه را میتوان سالن اجتماعات، فضای سبز و لابی نام برد و این مجموعه فاقد مشاعات آبی و دیگر امکانات میباشد. البته این موضوع را می بایست مد نظر قرار دهید که برای مجموعه هایی با واحدهای تعداد بالا برخی امکانات از نظر بهره برداری به صرفه و منطقی نمیباشد و قاعدتا اگر بخواهد ایجاد شود باید مانند یک خدمات دهنده مستقل که اولویت و یا تخفیفی را برای اعضای مجموعه در نظر میگیرد فعالیت نماید.

  به عنوان مثال برای 600 واحد مسکونی می بایست یک مجموعه ورزشی مستقل با تمامی امکانات و کادر مستقر در نظر گرفت در نتیجه برای برخی از برج ها نداشتن برخی امکانات را نمی توان نقطه ضعف آن مجموعه دانست.

  مجتمع عرفان
  مجتمع عرفان

  همچنین با توجه به سابقه سازنده در اجرای پروژه هایی عظیم و انبوه سازی در تهران تاسیسات این پروژه از لحاظ کیفیت اجرا و اجزای استفاده شده را میتوان جزو نقاط مثبت این مجموعه در نظر گرفت.

  موقعیت مجتمع عرفان

  مجتمع عرفان در شمال غربی میدان دریاچه واقع شده است و از نظر دسترسی به جاذبه ها و امکانات منطقه 22 در موقعیت مناسبی قرار گرفته است . واحدهای جنوبی آن دید مستقیم به دریاچه چیتگر دارند و همانطور که در بالا اشاره نمودیم فروشنده های آنها کم است.

  بهتر است اگر داشتن دید به دریاچه را برای خرید واحد مسکونی مد نظر دارید به سراغ پروژه هایی بروید که دید مستقیم به دریاچه در عمده واحدهای آنها وجود دارد و قدرت انتخاب در آنها وجود دارد. برج رزلند به عنوان نمونه یکی از این برج ها میباشد که به غیر از 2 طبقه ابتدایی مابقی واحدها دید مستقیم به دریاچه دارند . در نهایت با بررسی کیفیت دید واحد ، طبقه و موقعیت قرارگیری به همراه بررسی متریال و سن بنا میتوانید از بین گزینه هایی که در رینگ اصلی دریاچه قرار گرفته اند گزینه ی مطلوبی را انتخاب نمایید از این رو می توانید برای کسب اطلاعات بروز با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید.

   

   

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه