مجتمع مسکونی برج عرفان چیتگر

مجموعه برج های عرفان واقع شده در چیتگر منطقه 22 تهران رینگ اصلی دریاچه چیتگر در قالب 8 برج ( 4 برج دو قلو ) توسط شرکت ساختمانی آ اس پ ( ASP ) در سال 1391 احداث و تحویل داده شده است . 4 برج دو قلو این مجموعه با نامهای a , b , c ,d نامگذاری شده اند که بلوک a و b شامل 2 برج 20 و 13 طبقه و بلوک c و d دو برج 12 و 16 طبقه را شامل میشوند که در هر طبقه آنها 6 واحد مسکونی قرار گرفته شده است و در مجوع 600 واحد مسکونی را شامل میشود . متراژ واحدهای این مجوعه  98 ، 120 ، 146 ، 181 ، 195 ، 210 ، 224 متری بصورت 3 خواب به جز واحدهای 98 متری میباشد و واحدهای دوبلکس این مجموعه 180 ، 200 و 257 متری ( 4 خواب ) میباشد که تنها در بلوک d و c واقع شده اند . دید واحدهای این مجوعه به دلیل شکل قرارگیری برای برخی واحدها بصورت دید دریاچه ، عمدتا محوطه و برخی نیز دید به کوهستان میباشد .

برج عرفان
برج عرفان

قیمت برج عرفان

قیمت برج عرفان با توجه به تعداد زیاد واحدهای آن ( 600 واحد ) ، طبقات و دید متفاوتی که واحدهای آن دارا میباشند متفاوت است از این رو در آخرین بروزرسانی در فروردین ماه سال 1402  قیمت 2 واحد 98 متری بصورت بازسازی شده و نشده ، به همراه یک واحد 120 متری را برایتان اعلام مینماییم . واحد 98 متری واقع در طبقه 15 بصورت بازسازی شده متری 94 میلیون تومان و برای 98 متری در طبقه 9 بدون بازسازی 86 میلیون تومان اعلام شده است که هر دو واحد دید به محوطه مجموعه دارند . برای واحد 120 متری با شرایط مشابه در طبقه 9 متری 76 میلیون تومان اعلام شده است که تفاوت قیمت ها و قیمت واقعی واحدهای این مجموعه را میبایست پس از تماس با کارشناسان تهران برج و استعلام از آخرین وضعیت برج ها جویا شوید . همچنین واحدهای بسباری محدودی با دید دریاچه در این مجموعه برای فروش وجود دارند که قیمت اعلامی آنها در حدود 100 میلیون تومان میباشد .

قیمت برج عرفان
قیمت برج عرفان

همچنین در نظر داشته باشید وضعیت پایان کار و سند این مجموعه در حال حاضر در درست اقدام میباشد و برای دریافت آن مشکلاتی پیش روی مالکان میباشد که با توجه به تعداد زیاد این مجموعه ها و اعلام تعاونی مبنی بر اینکه تا پایان سال جاری موارد و مشکلات مربوط به سند رفع خواهد شد خریدار میبایست بصورت مستقل وضعیت سند مجموعه را از ارگان مربوطه استعلام نماید همچنین میتوان برج های مشابه مانند برج پاریز را که ویو دریاچه نداشته ولیکن سال ساخت بالاتری دارند و همچنین دید به جنگل و کوهستان در آنها وجود دارد را بررسی نمود .

امکانات مجتمع مسکونی برج عرفان

امکانات مشاعی این مجموعه را میتوان سالن اجتماعات ، فضای سبز و لابی نام برد و این مجموعه فاقد مشاعات آبی و دیگر امکانات میباشد . البته این موضوع را میبایست مد نظر قرار دهید که برای مجموعه هایی با واحدهای تعداد بالا برخی امکانات از نظر بهره برداری به صرفه و منطقی نمیباشد و قاعدتا اگر بخواهد ایجاد شود باید مانند یک خدمات دهنده مستقل که اولویت و یا تخفیقی را برای اعضای مجموعه در نظر میگیرد فعالیت نماید به عنوان مثال برای 600 واحد مسکونی میبایست یک مجموعه ورزشی مستقل با تمامی امکانات و کادر مستقر در نظر گرفت در نتیجه برای برخی از برج ها نداشتن برخی امکانات را نمیتوان نقطه ضعف آن مجموعه دانست .

همچنین با توجه به سابقه سازنده در اجرای پروژه هایی عظیم و انبوه سازی در تهران تاسیسات این پروژه از لحاظ کیفیت اجرا و اجزای استفاده شده را میتوان جزو نقاط مثبت این مجموعه در نظر گرفت .

مجتمع عرفان
مجتمع عرفان

موقعیت مجتمع عرفان

مجتمع عرفان در شمال غربی میدان دریاچه واقع شده است و اط نظر دسترسی به جاذبه ها و امکانات منطقه 22 در موقعیت مناسبی قرار گرفته است . واحدهای جنوبی آن دید مستقیم به دریاچه چیتگر دارند و همانطور که در بالا اشاره نمودیم فروشنده های آنها کم است . بهتر است اگر داشتن دید به دریاچه را برای خرید واحد مسکونی مد نظر دارید به سراغ پروژه هایی بروید که دید مستقیم به دیاچه در عمده واحدهای آنها وجود دارد و قدرت انتخاب در آنها وجود دارد . برج رزلند به عنوان نمونه یکی از این برج ها میباشد که به غیر از 2 طبقه ابتدایی مابقی واحدها دید مستقیم به دریاچه دارند . در نهایت با بررسی کیفیت دید واحد ، طبقه و موقعیت قرارگیری به همراه بررسی متریال و سن بنا میتوانید از بین گزینه هایی که در رینگ اصلی دریاچه قرار گرفته اند گزینه ی مطلوبی را انتخاب نمایید از این رو میتوانید برای کسب اطلاعات بروز با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه