برج پامچال پهنه A واقع در چیتگر منطقه 22

برج های پامچال در پهنه A ارتش متعلق به شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) شامل 6 برج میباشد که بلوک های 1و2 در سال 1392 و بلوک 3،4،5و6 در سال 1395 و 1396 توسط این ارگان به مالکین تحویل داده شد و عملیات ساخت 2 برج باقیمانده از این مجموعه با نام های برج سازمان قضایی و برج خلبانان B6 بدینصورت پیش رفته است که برج سازمان قضایی در سال 1401 تحویل داده شده است و برج خلبانان B6 بر طبق اعلام تعاونی در اواسط سال جاری ( 1402 ) تحویل داده خواهد شد . طبقات این برج ها 19 و 16 طبقه میباشند و متراژ واحدهای آنها از 69 متر تک خواب الی 218 متر 4 خواب میباشند که در ادامه به دسته بندی متراژ ها در بلوک های مختلف میپردازیم . پهنه A ارتش با نام شهرک امام رضا نیز شناخته میشود و 6 بلوک اولیه که تا سال 1396 به اتمام رسیده اند در مجموع 923 واحد مسکونی را شامل میشوند .

برج پامچال
برج پامچال

قیمت برج پامچال

بروزرسانی قیمت برج پامچال در فروردین ماه سال 1402 بدینصورت میباشد که با توجه به تفاوت سال ساخت بلوک ها ، جهت ، طبقه و نقشه چندین مورد از آخرین قیمت های معامله شده در ماه جاری را برایتان اعلام خواهیم کرد . پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعات بروز و دقیق با کارشناسان فروش تهران برج تماس حاصل فرمایید . همچنین برای برخی از برج های پامچال دید جنوبی و برخی شمالی و برخی شمال غربی جزو دید های با کیفیت محسوب میشود که با ساخت و ساز اطراف برج بسته یا کور نخواهد شد در نتیجه بهتر است قبل از انتخاب واحد از این موضوع اطلاع داشته باشید . در نظر داشته باشید با توجه به گستردگی بلوک های این مجموعه و تفاوت در سال ساخت ، موقعیت و دید هر واحد اختلاف قیمت ها متفاوت است

  • برج سازمان فضایی 131 متر 2 خواب با دید جنوبی ( بدون مشرف و ابدی جنگل ) در طبقه 4 به ازای هر متر مربع 59 میلیون تومان
  • واحد 104 متری کلید نخورده در طبقه دهم بلوک 6 سال ساخت 1395 به ازای هر متر مربع 70 میلیون تومان
  • 102 متر در بلوک 4 دیزاین شده در طبقه 15 ام متری 70 میلیون تومان  سال ساخت 1394
  • 140 متر در پامچال 1 سال ساخت 1392 با دید بدون مشرف و ابدی در طبقه 12 متری 60 میلیون تومان
قیمت برج پامچال
قیمت برج پامچال

موقعیت و متراژ واحدهای مسکونی در برج پامچال

برج های 1 ، 5 و 6 در 19 طبقه ساخته شده اند که هر طبقه شامل 9 واحد مسکونی به متراژ 69 و 76 متری تک خواب 78،84،90و104 متری دو خواب ، 108 ، 115 و 127 متری 3 خواب میباشد . برج پامچال 2 در 16 طبقه 8 واحدی از متراژ 92 تا 218 متر بصورت تک خواب تا چهار خواب ، برج پامچال 4 که جزو کم واحد ترین برج این مجموعه میباشد شامل 16 طبقه 4 واحدی با متراژ 70 تا 200 متری میباشد و برج پامچال 3 نیز بصورت 19 طبقه 9 واحدی از متراژ 80 تا 168 متر میباشد .

موقعیت قرار گیری برج های پامچال در شهرک امام رضا در پهنه A میباشد که از نظر دسترسی به بازار بزرگ ایران مال ، باغ موزه گیاه شناسی و اتوبان حکیم و همت دارد و بطور کلی موقعیت این شهرک به گونه ای است که کماکان در حال ساخت بوده و با اتمام پهنه های دیگر ارتش وضعیت آن بصورت کلی تغییر خواهد کرد اما از نظر دید واحدها و کیفیت متریال شرایط بدینصورت است که دید کوهستان یا جنگل برای واحدها و متریال ساخت نیز متوسط بوده و لوکس سازی در این مجموعه انجام نشده است . همچنین میتوانید برج های مشابه مانند برج پارسیا در چیتگر را نیز بررسی فرمایید .

در برج های پامچال نقل و انتقال چگونه انجام میشود ؟

وضعیت سند این مجموعه و پایان کار آن بر طبق اعلام تعاونی در دست اقدام است اما با توجه به گذشت مدت زمان زیادی که از ساخت برج های اولیه این مجموعه گذشته است ظاهرا وضهیت پایان کار این مجموعه با موانعی روبرو است که پیشنها میکنیم بصورت مستقل قبل از خرید وضعیت آنرا از شهرداری پیگیری نمایید و یا با کارشناسان ما در تهران برج آخرین تغییرات را جویا شوید . به همین دلیل نقل و انتقال واحدهای این مجموعه میبایست پس از انتقال محضری در دفتر تعاونی بتاجا ثبت شود و قرارداد واحدهای به خریدار جدید منتقل شود .

برج پامچال چیتگر
برج پامچال چیتگر

همچنین امکانات برج های پامچال در حد استاندارد و حداقل های یک برج است که شامل لابی ، سالن اجتماعات ، سیستم اعلام حریق ، برق اضظراری است و همچنین سیستم سرمایش و گرمایش این مجموعه چیلر مرکزی میباشد و خدمات ورزشی و مشاعات آبی در بلوک های این مجموعه وجود ندارد و یکی از نقاط ضعف این مجموعه سقف کوتاه لابی آن است که 3 یا 4 متری در نظر گرفته شده است و برای یک برج کوتاه است .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه