جستجو کردن

نوشته های اخیر

برج پامچال پهنه A واقع در چیتگر منطقه 22

 • برج های پامچال در پهنه A ارتش متعلق به شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) شامل 6 برج میباشد که بلوک های 1و2 در سال 1392 و بلوک 3،4،5و6 در سال 1395 و 1396 توسط این ارگان به مالکین تحویل داده شد و عملیات ساخت 2 برج باقیمانده از این مجموعه با نام های برج سازمان قضایی و برج خلبانان B6 بدین صورت پیش رفته است که برج سازمان قضایی در سال 1401 تحویل داده شده است و برج خلبانان B6 بر طبق اعلام تعاونی در اواسط سال جاری ( 1402 ) تحویل داده خواهد شد.

  برج پامچال
  برج پامچال

  طبقات این برج ها 19 و 16 طبقه می باشند و متراژ واحدهای آنها از 69 متر تک خواب الی 218 متر 4 خواب میباشند که در ادامه به دسته بندی متراژ ها در بلوک های مختلف می پردازیم. پهنه A ارتش با نام شهرک امام رضا نیز شناخته میشود و 6 بلوک اولیه که تا سال 1396 به اتمام رسیده اند در مجموع 923 واحد مسکونی را شامل میشوند.

  قیمت برج پامچال

  بروزرسانی قیمت برج پامچال در بهمن ماه سال 1402 بدین صورت میباشد که با توجه به تفاوت سال ساخت بلوک ها ، جهت ، طبقه و نقشه چندین مورد از آخرین قیمت های معامله شده در ماه جاری را برایتان اعلام خواهیم کرد. پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعات بروز و دقیق با کارشناسان فروش تهران برج تماس حاصل فرمایید.

  همچنین برای برخی از برج های پامچال دید جنوبی و برخی شمالی و برخی شمال غربی جزو دید های با کیفیت محسوب میشود که با ساخت و ساز اطراف برج بسته یا کور نخواهد شد در نتیجه بهتر است قبل از انتخاب واحد از این موضوع اطلاع داشته باشید. در نظر داشته باشید با توجه به گستردگی بلوک های این مجموعه و تفاوت در سال ساخت ، موقعیت و دید هر واحد اختلاف قیمت ها متفاوت است:

  متراژ تعداد اتاق طبقه قیمت کل قیمت هر متر
  ۸۰ ۲ ۱۷ ۶٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۷۸٬۷۵۰٬۰۰۰ تومان
  ۹۰ ۲ ۹ ۶٬۶۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۷۳٬۸۸۸٬۰۰۰ تومان
  ۸۷ ۲ ۳ ۷٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۸۶٬۲۰۶٬۰۰۰ تومان
  ۱۲۸ ۲ ۲ ۶٬۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۵۳٬۱۲۵٬۰۰۰ تومان
  ۷۴ ۱ ۳ ۵٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۷۴٬۳۲۴٬۰۰۰ تومان
  ۸۹ ۲ ۱۹ ۷٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۷۸٬۶۵۱٬۰۰۰ تومان
  ۹۴ ۲ ۶ ۶٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۷۱٬۲۷۶٬۰۰۰ تومان

  در حال حاضر جدید ترین برجی که توسط سازنده برج های پامچال در پهنه بی شهرک چیتگر تحویل داده شده است برج الماس شیشه ای چیتگر نام دارد و میانگین قیمت بین 75 الی 85 میلیون تومان دارد.

  رهن و اجاره برج های پامچال

  آخرین نرخ رهن و اجاره برج های پامچال، اعلام شده توسط مالکین در تاریخ بهمن ماه سال 1402 بدین شرح می باشد:

  متراژ تعداد اتاق طبقه ودیعه اجارهٔ ماهانه
  ۱۰۴ ۲ ۲ ۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
  ۱۱۰ ۳ ۳ ۵۰۰ میلیون تومان ۱۰.۵ میلیون تومان
  ۱۱۵ ۳ ۳ ۴۵۰ میلیون تومان ۱۲ میلیون تومان
  ۷۵ ۱ ۱ ۷۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
  ۱۰۴ ۲ ۲ ۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۴٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
  ۱۱۴ ۲ ۲۲ ۶۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
  ۹۸ ۲ ۲ ۸۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
  ۱۰۰ ۲ ۲ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

  قیمت گذاری بر اساس جهت، طبقه و بلوک برج های پامچال انجام می شود همچنین می توانید نرخ های برج ارکیده که در نزدیکی همین برج ها قرار دارند را در بخش قیمت برج ارکیده مشاهده فرمایید.

  موقعیت و متراژ واحدهای مسکونی در برج پامچال

  برج های 1 ، 5 و 6 در 19 طبقه ساخته شده اند که هر طبقه شامل 9 واحد مسکونی به متراژ 69 و 76 متری تک خواب 78،84،90و104 متری دو خواب، 108 ، 115 و 127 متری 3 خواب میباشد. برج پامچال 2 در 16 طبقه 8 واحدی از متراژ 92 تا 218 متر بصورت تک خواب تا چهار خواب، برج پامچال 4 که جزو کم واحد ترین برج این مجموعه می باشد شامل 16 طبقه 4 واحدی با متراژ 70 تا 200 متری میباشد و برج پامچال 3 نیز بصورت 19 طبقه 9 واحدی از متراژ 80 تا 168 متر میباشد .

  موقعیت برج پامچال
  موقعیت برج پامچال

  موقعیت قرار گیری برج های پامچال در شهرک امام رضا در پهنه A میباشد که از نظر دسترسی به بازار بزرگ ایران مال ، باغ موزه گیاه شناسی و اتوبان حکیم و همت دارد و بطور کلی موقعیت این شهرک به گونه ای است که کماکان در حال ساخت بوده و با اتمام پهنه های دیگر ارتش وضعیت آن بصورت کلی تغییر خواهد کرد اما از نظر دید واحدها و کیفیت متریال شرایط بدین صورت است که دید کوهستان یا جنگل برای واحدها و متریال ساخت نیز متوسط بوده و لوکس سازی در این مجموعه انجام نشده است. همچنین می توانید برج های مشابه مانند برج پارسیا در چیتگر را نیز بررسی فرمایید .

  در برج های پامچال نقل و انتقال چگونه انجام میشود ؟

  وضعیت سند این مجموعه و پایان کار آن بر طبق اعلام تعاونی در دست اقدام است اما با توجه به گذشت مدت زمان زیادی که از ساخت برج های اولیه این مجموعه گذشته است ظاهرا وضعیت پایان کار این مجموعه با موانعی روبرو است که پیشنهاد میکنیم به صورت مستقل قبل از خرید وضعیت آنرا از شهرداری پیگیری نمایید و یا با کارشناسان ما در تهران برج آخرین تغییرات را جویا شوید. به همین دلیل نقل و انتقال واحدهای این مجموعه می بایست پس از انتقال محضری در دفتر تعاونی بتاجا ثبت شود و قرارداد واحدهای به خریدار جدید منتقل شود.

  برج پامچال چیتگر
  برج پامچال چیتگر

  همچنین امکانات برج های پامچال در حد استاندارد و حداقل های یک برج است که شامل لابی، سالن اجتماعات، سیستم اعلام حریق، برق اضطراری است و همچنین سیستم سرمایش و گرمایش این مجموعه چیلر مرکزی میباشد و خدمات ورزشی و مشاعات آبی در بلوک های این مجموعه وجود ندارد و یکی از نقاط ضعف این مجموعه سقف کوتاه لابی آن است که 3 یا 4 متری در نظر گرفته شده است و برای یک برج کوتاه است.

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه