برج ارکیده چیتگر در پهنه A ارتش چیتگر

برج ارکیده ارتش در پهنه A شهرک چیتگر متعلق به متعلق به شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) در قالب 11 برج احداث و در سالهای 1396 و 2 بلوک آخر این مجموعه که ارکیده 11 و ارکیده 10 نام دارند و بلند ترین بلوک این مجموعه میباشند در سال 1401 توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا تکمیل و تحویل داده شده اند . طبقات بلوک های این مجموعه 15 ، 18 و 27 طبقه میباشد و  متراژ بلوک های این مجموعه بصورت کلی از 63 متر تک خواب تا 258 متر 4 خواب میباشد و بیشترین متراژ واحدهای در جدیدترین بلوک  ساخته شده که 11 میباشد قرار گرفته اند و در ادامه به تفکیک متراژ واحدها در برج های مختلف و شرایط آنها میپردازیم . 

برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده چیتگر

قیمت برج ارکیده چیتگر

بطور کلی 2 مجموعه برج ارکیده و برج پامچال که هر 2 توسط بتاجا ساخته و تحویل داده شده اند شرایط شبیه به یکدیگر دارند و حتی برخی نام برج ها را بصورت ارکیده پامچال اعلام مینمایند ، در نهایت در صفحه مربوط به برج پامچال میتوانید قیمت های بروز آن مجموعه را مشاهده فرمایید و در اینجا قیمت ها مربوط به برج ارکیده اعلام خواهد شد که پیشنها میشود با توجه به بروز رسانی قیمت ها در فروردین ماه سال 1402 برای یافتن دقیق ترین و بروز ترین قیمت ها و آخرین معاملات با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید زیرا قیمت متراژ واحدها با توجه به جهت واحد ، سال ساخت برج ، طبقه و دیگر شرایط میتواند بسیار اختلاف داشته باشد .

  • قیمت یک آپارتمان 134 متری 3 خواب در طبقه 4 بلوک 11 برج ارکیده به ازای هر متر مربع 67 میلیون تومان سال ساخت 1401
  • آپارتمان 80 متری 2 خواب در برج های ارکیده طبقه 17 با سال ساخت 1397 به ازای هر متر مربع 72 میلیون تومان
  • آپارتمان 132 متری 3 خواب در طبقه 20 بلوک 11 برج ارکیده به ازای هر متر مربع 80 میلیون تومان سال ساخت 1401
  • واحد 79 متری سال ساخت 1399 بصورت 2 خوابه و دیزاین شده در طبقه 9 به ازای هر متر 75 میلیون تومان
  • واحد 81 متری در برج ارکیده 5 طبقه 18 سال ساخت 1397 به ازای هر متر 72 میلیون تومان

توجه داشته باشید همانطور که در بالا ذکر کرده ایم قیمت ها بر اساس موقعیت و برج متفاوت هستند همچنین میبایست در هنگام انتخاب واحد بر اساس ویو آن به ساخت و ساز اطراف نیز توجه داشته باشید که آیا این دید ابدی خواهد بود یا خیر همچنین بلوک های 4 و 5 دارای پارکینگ مشترک هستند و البته این اشتراک تنها از پارکینگ میباشد .

قیمت برج ارکیده
قیمت برج ارکیده

امکانات و موقعیت برج ارکیده چیتگر

برج های ارکیده همانند برج پامچال از لحاظ امکانات در حد استانداردهای ضروری یک برج میباشند که میتوان به سالن اجتماعات ، لابی 24 ساعته ، سالن ورزشی ، فضای سبز اشاره نمود و این مجموعه فاقد مشاعات آبی میباشند . همچنین موقعیت قرار گیری برج ارکیده در پهنه A ارتش بدینصورت است که دید واحدها به کوهستان و یا جنگل میباشد و از نظر دسترسی به اتوبان های حکیم و همت دسترسی داشته و به مرکز خرید ایران مال و باغ موزه گیاه شناسی دسترسی نزدیکی وجود دارد و نسبت به دریاچه چیتگر در موقعیت متفاوتی قرار گرفته است .

برج های ارکیده دارای سند میباشند ؟

فروش برج ارکیده
فروش برج ارکیده

توجه داشته باشید که وضعیت پایان کار برج های ارکیده دارای مشکلاتی است که بر طبق اعلام تعاونی این موارد حل خواهد شد و سند دریافت میشود اما این موضوع با توجه به زمان بر بودن باید بصورت مستقل توسط خریدار با مراجعه به شهرداری بررسی شود و یا میتوانید با تماس با کارشناسان تهران برج از آخرین وضعیت سند این پروژه اطلاعات لازم را کسب نمایید . توجه داشته باشید در صورت اخذ پایان کار و سند قیمت واحدها در منطقه 22 تهران میتواند دچار اختلاف زیادی با موارد مشابه بدون سند شود و به علت تعاونی ساز بودن واحدهای چیتگر عموما این یک مزیت به حساب می آید .

به همین ترتیب نقل و انتقال واحدهای برج ارکیده بدینصورت میباشد که باید پس انتقال و ثبت در دفتر اسناد رسمی به تعاونی بتاجا مراجعه کرده و قرارداد واحد را به نام خریدار جدید منتقل نمایید . همچنین در نظر داشته باشید انتخاب واحد در این مجموعه بصورت سهامی بوده و مبلغی برای سند نگه داشته نشده و تسویه کامل میباشد و متریال استفاده شده در تاسیسات و برج های این مجموعه از جنس متوسط بوده است و برخی واحدهای با ایجاد تغییرات و دیزاین قیمت های متفاوتی را ارائه میدهند که میبایست با برج های مشابه بررسی و مقایسه شوند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه