جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه وزرا پالاس مروارید شهر منطقه 22 چیتگر

 • پروژه وزرا در زمینی به مساحت 2400 متر با پلاک ثبتی 2097 در شهرک مروارید شهر واقع در منطقه 22 تهران چیتگر توسط شرکت سازه پندار ابنيه الغدير در حال اجرا میباشد. این پروژه در قالب 1 برج 30 طبقه شامل 25 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و 4 طبقه پارکینگ در مجموع دارای 200 واحد مسکونی میباشد و در هر طبقه آن 8 واحد مسکونی قرار گرفته است.

  این پروژه در حال حاضر در مرحله فونداسیون و شروع اسکلت میباشد. این پروژه دارای 3 تیپ متراژ 110 ، 125 و 150 متری میباشد که تیپ اول دو خوابه و دو تیپ بعدی بصورت سه خواب می باشند.

  در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات در مورد موقعیت محله مروارید شهر در منطقه 22 تهران دارید می توانید ویدئو زیر را مشاهده نموده تا اطلاعاتی بیشتری در مورد برج های منطقه و ساخت و ساز در شهرک مروارید شهر بدست بی آورید:

  قیمت پروژه وزرا

  در حال حاضر شرایط پرداخت این پروژه بابت هزینه زمین و تراکم است که متری 9 میلیون و 100 هزار تومان اعلام شده است و برای یک واحد 110 متری می بایست 340 میلیون تومان بصورت پرداخت اولیه و 6 قسط ماهانه در آخر هر برج به مبلغ 110 میلیون تومان پرداخت شود.

  برای یک واحد 125 متری این مبلغ به صورت پرداخت 358 میلیون تومان اولیه و 6 قسط 130 میلیون تومانی است و برای واحد 150 متری 465 میلیون تومان بصورت پیش پرداخت اولیه و 6 قسط 150 میلیون تومانی میباشد . هزینه ساخت این پروژه بصورت علی الحساب است بدین معنی که با افزایش قیمت مصالح و ساخت هزینه بالاتر میرود اما پیش بینی تعاونی برای سال 1401 مبلغ 10 میلیون تومان به ازای هر متر میباشد که البته آمار اعلام شده توسط نظام مهندسی در سال 1401، متری 16 میلیون تومان است.

  این پروژه شامل حق امتیاز است که جزو پرداختی های خریدار به سازنده محاسبه نمیشود و قرارداد اولیه بصورت کارتکس میباشد که بعد از پایان اقساط زمین و تراکم دفترچه عضویت صادر میشود.

  توجه داشته باشید قیمت ساخت در سال 1400 بنا بر اعلام سازمان نظام مهندسی کشور 11 میلیون و 50 هزار تومان در نظر گرفته شده که این مبلغ قطعا در سال 1401 بیشتر است و توجه داشته باشید برای ادامه اقساط ساخت این پروژه برای متراژ 110 متری هر 3 ماه 55 میلیون تومان در نظر گرفته شده که این مبلغ قطعا افزایش خواهد یافت.

  در حال حاضر در بهمن ماه سال 1402، آخرین نرخ اعلام شده برای ساخت در سال 1402 برای برج ها نزدیک به 20 میلیون تومان پایه قیمت می باشد.

  پروژه وزرا
  پروژه وزرا

  پروژه وزرا پالاس

  پروژه دیگری از این تعاونی با نام پروژه وزرا پالاس معرفی شده است که در شهرک نمونه در شمال اتوبان همت واقع شده است.  و وضعیت این پروژه همانند پروژه قبلی شرکت است که در واقع وضعیت کاربری و سند زمین و همچنین مالکیت زمین توسط تعاونی نامشخص است.

  این دومین پروژه شرکت است که در سال 1401 معرفی شده است در حالیکه پروژه قبلی نیز شروع به کار نکرده است. جدول پرداختی اعلام شده برای این پروژه به شکل زیر میباشد.

  پروژه وزرا پالاس
  پروژه وزرا پالاس

  سابقه سازنده پروژه وزرا مروارید شهر

  این پروژه توسط شرکت سازه پندار ابنیه الغدیر شناسه ثبت ۵۵۵۳۳۶ و شماره ملی ۱۴۰۰۹۰۲۰۳۹۴ که تاسیس شده در تاریخ  1398/12/7 است در حال اجرا میباشد . مدیر عامل این شرکت اميرمهيار طاهرخانچی تبریزی، رئیس هیات مدیره آن محمدرضا تيموري می باشد.

  ماهیت شرکت تعاونی نیست و بصورت مسئولیت محدود به ثبت رسیده است و شرایط مشارکت سرمایه گذار در پروژه های این شرکت بصورت کارتکس و رسید سرمایه گذاری است. سابقه ساخت بنام این تعاونی در منطقه 22 وجود ندارد و ممکن است پروژه های شخصی توسط افراد اجرا شده باشد.

  پروژه وزرا چیتگر
  پروژه وزرا چیتگر

  وضعیت پروژه وزرا چیتگر

  زمین این پروژه در حال حاضر خریداری شده و در مرحله تامین مالی برای شروع عملیات اسکلت است. توجه داشته باشید وام 450 میلیونی برای این پروژه اعلام شده که در حال حاضر قطعی نیست ولیکن تا زمانیکه پروژه به مرحله 30 درصد پیشرفت فیزیکی برسد دریافت تسهیلات از سوی سیستم بانکی برای هر پروژه ساختمانی قابل دریافت است ولیکن در حال حاضر وضعیت وام پروژه قطعی نمی باشد و در صورت تغییرات اطلاعات این بخش بروز رسانی خواهد شد.

  با توجه به تاریخ معرفی پروژه وزرا و عدم شروع عملیات ساخت آن، این پروژه از برنامه زمانی خود عقب افتاده است.

  خلاصه وضعیت پروژه وزرا و وزرا پالاس

  خلاصه وضعیتی از پروژه وزرا پالاس در جدول زیر مشاهده خواهید کرد:

  مشخصات پروژه برج وزرا چیتگر
  شروع پذیره نویسی خرداد ماه 1401
  مساحت زمین 2400 متر مربع
  تعداد طبقات 30 طبقه (25 طبقه مسکونی)
  تعداد واحدها 200 واحد
  مساحت واحدها 110، 125، 150 متر مربع
  مراحل ساخت گودبرداری و فونداسیون
  تاریخ تحویل 36 تا 48 ماه پس از تجهیز کارگاه
  کاربری مسکونی
  خلاصه وضعیت پروژه وزرا به شرح زیر می باشد:
  توضیحات مقدار
  موقعیت منطقه 22 مروارید شهر
  شرکت سازنده شرکت سازه پندار ابنیه الغدیر
  وضعیت پروژه در حال ساخت
  جواز ساخت دارای جواز ساخت قدیمی
  تعداد طبقات مسکونی 25 طبقه
  تعداد طبقات پارکینگ 4 طبقه
  مرحله ساخت در مرحله اسکلت
  نقشه‌های هوایی موجود است
  نمای ساختمان سیمان شسته
  موقعیت دقیق در فاز 1 مروارید شهر
  بررسی نهایی

  در حال حاضر این پروژه در مرحله شروع اسکلت میباشد و بطور کلی محدوده مروارید شهر جزو مناطقی است که ساخت و ساز در آن جریان دارد و با توجه به اینکه برج های بسیاری در آن مانند پروژه ستایش در حال اجرا میباشند در آینده می توان آینده خوبی را برای آن پیش بینی کرد اما از نظر شهرسازی و امکانات شهری به دلیل کارگاهی بودن محیط عده بسیاری کمی در آن ساکن هستند و در برخی مناطق مشاعات بصورت کامل وصل نشده است که این خود میتواند دلیلی باشد برای اینکه سرمایه گذاری در چنین پروژه هایی در سالهای آینده که محدوده تکمیل شود با رشد قیمت و افزایش سود سرمایه گذاری شما همراه شود.

  موقعیت پروژه وزرا پالاس
  موقعیت پروژه وزرا پالاس

  اما در نهایت توجه داشته باشید که پروژه هایی که در حال حاضر در مرحله اسکلت خریداری شده اند و یا هنوز عملیات ساخت را شروع نکرده اند ممکن است زمان زیادی را برای شروع عملیات ساخت نیاز داشته باشند و بهتر است برای درک بهتر این موضوع مدت زمان شروع پروژه را مد نظر قرار دهید تا زمان بندی پروژه را دریافته و تاخیر را محاسبه نمایید.

  همچنین در نظر داشته باشید پروژه های واقع شده در محدوده مروارید شهر بسیار زیاد هستند و تعداد زیادی از آنها در قطعه زمینی واقع شده اند که هنوز تغییر کاربری نداده است و در صورت انجام این امر چندین پروژه دیگر شروع به کار خواهند کرد اما در حال حاضر وضعیت پروژه ها به صورتی است که به دلیل کارگاهی بودن محیط و عدم اسکان تعداد زیادی از مردم در این منطقه وضعیت ساخت و ساز نیز به کندی پیش میرود.

  در قسمت مروارید شهر شمالی در بالای اتوبان شرایط متفاوت است و پروژه های شخصی ساز بسیاری در آنجا طی مدت 1 سال اخیر تکمیل شده و تحویل داده شده اند و قیمت آن محدوده با مروارید شهر جنوبی متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پروژه وزرا از قبیل آخرین تغییرات ، شرایط خرید و فروش و قیمت روز با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید.

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  4 نظر در “پروژه وزرا پالاس مروارید شهر منطقه 22 چیتگر”

  1. بسیار کلاهبردارن بعد اتمام قسط ها ، هنوز دفترچه نداده اند و برای فروش هم میگویند همان مبلغ واگذاری که 7 ماه پیش پرداخت کردید رو میدیم پیاز خریده بودم 6 برابر شده بود

   1. من به این منطقه آشنا هستم. با توجه به مشاهدات و پرس و جو ، حرف حسن آقا را تایید می کنم.
    این پروژه بسیار پر ریسک است و به کسی توصیه نمی کنم. حتا بدتر از اطلس ۲ است.

    بهتر است به پروژه های تعریف شده،درجه ریسک بدهید.

  2. اکبر حسین زاده

   سلام برج وزرا مروارید شهر تعاونی ابنیه الغدیر به مدیریت طاهر چی تهرانی طبق صحبت وقرداد انجام سد، اسکله قبلی برج ۵ باز شود وبرج ۱۴۰۲/۶/۳۰ اسکله شروع به نصب شود ولی اعلام کردن دیوار برشی اجرا مکنم تاریخ ۱۴۰۲/۸/۳۰ , اجراشده وکار تعطیل وخبری اسکله آهنی برای نصب خبر نیست واز ابن طرف دفترچه دفترچه اقصادی آماده واریز مکنم

  3. اکبر حسبن زاده

   سلام لطفا مشتریان خریداران برج وزرا بابت اقساط به موقع انجام شود که بهانیه برای سازنده ومدیریت و امور مالی واجرا کننده نباشد ایشان به تعهد خود عمل کرده تا پروژ الغدیر به مشکل نخورد ، شرکت برنامه خود در مورد کی اسکله اجرا می‌شود از طریق واتساپ ،روبیکا واینا، خبر رسانی کند متشکر

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه