جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه نیکان – فروش پروژه نیکان وزارت دفاع چیتگر

 • پروژه نیکان در زمینی به مساحت 19300 متر مربع با پلاک ثبتی ۲۰۲۰/۴ که شامل 4 بلوک که هرکدام 11 طبقه بوده و در هر طبقه 12 واحد می باشند توسط تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق در حال احداث میباشد . این پروژه ظرفیت احداث 348 واحد 100 متری را با توجه به تراکم 34800 متری دارا می باشد .  این پروژه در حال حاضر در مراحل اولیه اجرای اسکلت میباشد ( دی سال 1402 ) و با توجه به تغییر کاربری زمین تاخیر در شروع عملیات ساخت داشته است در نتیجه زمان تحویل تغییر کرده است.

  تعاونی این پروژه پیش تر در پروژه های اتحادیه نمونه رسا مشارکت داشته است و پروژه نیکان اولین پروژه ای است که توسط خود این تعاونی در حال اجرا میباشد و پروژه های دیگری که به عنوان رزومه اعلام شده است، آن دسته بوده که در عملیات اجرای آنها نقش داشته است.

  در ویدئو کلیپ زیر میتوانید نمای کلی از محدوده مروارید شهر به همراه اطلاعات برج ها و تعداد واحد های مسکونی را برای درک موقعیت قرار گیری پروژه مشاهده فرمایید .

   

   

  توجه داشته باشید که موقعیت قرار گیری پروژه در حال حاضر در قسمتی از مروارید شهر واقع شده است که هیچ یک از پروژه های ساختمانی معرفی شده در آن محدوده جواز ساخت دریافت نکرده است و تنها پروژه نیکان توانسته عملیات ساخت خود را شروع نماید . در نظر داشته باشید که نزدیک به 20 پروژه در زمین های جوار این پروژه معرفی شده اند که کماکان در مرحله تغییر کاربری زمین می باشد و عملیات ساخت آنها شروع نشده است .

  قیمت پروژه نیکان مروارید شهر

  قیمت پروژه نیکان مروارید شهر ، تراکم برای هر متر 3 میلیون تومان بر آورد شده است که برای واحد 100 متری 300 میلیون تومان خواهد شده که هر 2 ماه 35 میلیون تومان توسط تعاونی دریافت میگردد و برای ورود اعضا به پروژه می بایست پرداخت شود .

  قیمت ساخت پروژه بصورت علی الحساب 5.5 میلیون تومان محاسبه شده است و نحوه نقل انتقال بصورت واریزی اولیه + امتیاز میباشد که در دفتر تعاونی به صورت قطعی قابل انجام است .اولویت انتخاب طبقات بر اساس خوش حسابی و واریزی به موقع اعضا رتبه بندی میشود .( توجه داشته باشید این شرایط اولیه پروژه بوده است و هم اکنون تغییر کرده است )برای کسب اطلاعات دقیق پیرامون قیمت و موقعیت پروژه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

  آخرین جدول قیمت پروژه نیکان به تاریخ فروردین ماه سال 1403 به شرح زیر می باشد:

  واریزی (تومان) قیمت امتیاز (تومان)
  840.000.000 900.000.000
  890.000.000 850.000.000
  970.000.000 780.000.000
  قیمت امتیاز پروژه نیکان مروارید شهر
  قیمت امتیاز پروژه نیکان مروارید شهر

  آخرین قیمت بروزرسانی به همراه واریزی بروز تا شهریور ماه سال 1402 بدین صورت میباشد :

  واریزی (تومان) قیمت امتیاز (تومان)
  690,000,000 1,000,000,000
  740,000,000 950,000,000
  820,000,000 870,000,000

  همچنین اقساط مربوط به پروژه تا پایان سال 1402 بدین صورت میباشد  

  تاریخ اقساط مبلغ موظفی (تومان)
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰

  فاز دوم پروژه نیکان

  فاز ۱ پروژه نیکان در سال ۱۳۹۸ با آغاز توسط تعاونی ثمین اجرای دقیق آغاز شد. هر متر مربع از این پروژه با قیمت ۲ میلیون و صدهزار تومان به فروش می‌رسید و در نهایت، تعداد ۳۵۰ نفر به عنوان اعضای این پروژه درآمدند. مبلغ کلی واریزی اعضا به عنوان سهم در زمین و تراکم پروژه تا به امروز به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان می‌رسد. همچنین اعضا به مبلغ تقریبی ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان به عنوان اقساط ساخت نیز پرداخت کرده‌اند.

  فاز ۲ پروژه نیکان به تاخیری در زمان تحویل نیز برخورد نداشته و تفاوت اصلی با فاز ۱ در مبلغ زمین و تراکم آن وجود دارد. اعضا با مبالغ متفاوت و در دوره‌های زمانی مختلف به فاز ۲ پروژه وارد شده‌اند. اعضای اولیه با مبلغ متری ۲ میلیون و هفتصد هزار تومان، اعضای دومی با مبلغ متری ۳ میلیون و دویست هزار تومان و اعضای سومی با مبلغ متری ۴ میلیون تومان به پروژه ملحق شدند. همچنین اعضا باید مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان تا پایان سال ۱۴۰۱ را به عنوان اقساط ساخت پرداخت نمایند و به ازای پرداخت مبلغ مذکور، دفترچه قراردادی دریافت خواهند کرد.

  عملیات ساخت پروژه نیکان
  عملیات ساخت پروژه نیکان

  پروژه نیکان تعاونی ثمین شامل چه امکاناتی است ؟

  امکانات پروژه نیکان تعاونی ثمین عبارتند از :

  • پارکینگ و انباری برای تمام واحدها ( امکان خرید پارکینگ اضافی )
  • پارنینگ مهمان
  • کارواش
  • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر
  • سالن بازی کودکان
  • لابی شیک و مجلل
  • سالن اجتماعات
  • سرمایش و گرمایش چیلر
  • فضای سبز و محوطه بازی کودکان
  موقعیت مکانی پروژه نیکان

  پروژه نیکان در مروارید شهر واقع شده است و دسترسی به اتوبان همت ، حکیم ، تهران کرج و آزادگان را دارا میباشد همچنین در نزدیکی ایران مال یا بازار بزرگ ایران ، دریاچه چیتگر ، شهربازی هزار و یک شهر نیز قرار دارد. اصله این پروژه تا مترو وردآورد، تقریباً ۲ دقیقه است.

  همچنین از نظر موقعیت مکانی قرار گرفتن در منطقه مروارید شهر با توجه به موقعیتی که این منطقه در آینده خواهد داشت از لحاظ سرمایه گذاری می تواند خروجی خوبی داشته باشد و در زمین مجاور این پروژه که در حال حاضر بصورت مشاعی میباشد یعنی نه تفکیک شده و نه تغییر کاربری آن در شهرداری انجام گرفته نزدیک به 20 پروژه معرفی شده که در صورت تغییر کاربری ساخت و ساز به سرعت در آن محدوده اجرا خواهد شد.

  پروژه نیکان مروارید شهر
  پروژه نیکان مروارید شهر

  آندسته از اعضایی که بدون توجه به اطلاعیه های صادره از سوی تعاونی تاکنون نسبت به انعقاد قرارداد ساخت و پرداخت اقساط اقدام ننموده اند مطلع باشند که دفترچه آنها از درجه اعتبار ساقط خواهد شد و ضمنا از مزایای امتیاز دوم نیز برخوردار نخواهند بود. لذا اصلح است در اسرع وقت در مورد بقای عضویت در پروژه و یا فروش امتیاز خود به افراد متقاضی و خروج خود از پروژه اقدام نمایند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نقل و انتقال ، قیمت و شرایط پروژه نیکان میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید یا برای اطلاع از پروژه های مشابه مانند پروژه مهتاب 2 ، پروژه نارنجستان و پروژه رومنس بر روی لینک ها کلیک فرمایید .

  اطلاعات در مورد زمین های مروارید شهر 

  شهرک مروارید شهر با مساحت ۵۸ هکتار واقع در ناحیه سه منطقه ۲۲ تهران و در حاشیه استان البرز واقع شده است. این شهرک به عنوان بزرگ‌ترین شهرک این منطقه شناخته می‌شود و از نظر موقعیت جغرافیایی و مکانی، دارای مزیت‌های ویژه‌ای است، از جمله آب و هوای معتدل و دسترسی آسان به مناطق مختلف.

  با توجه به رشد روزافزون در صنعت برج‌سازی در این منطقه، شهرک مروارید شهر به عنوان یکی از مقاصد محبوب برج‌سازان و سرمایه‌گذاران معرفی می‌شود. این محبوبیت به دلیل وجود زیرساخت‌های مدرن، دسترسی راحت به مترو وردآورد، بزرگراه‌های اصلی شهر تهران-کرج، خرازی، حکیم و بلوار اردستانی، و همچنین داشتن مجوزهای برج‌سازی در این منطقه نسبت به مناطق دیگر است.

  علاوه بر این، نزدیکی به مراکز تجاری، تفریحی و گردشگری از جمله دریاچه چیتگر، ایران مال، مجموعه هزارویک شهر و دیگر مکان‌های مهم، شهرک مروارید شهر را به یک گزینه جذاب برای سرمایه‌گذاری در زمینه مسکن تبدیل کرده است.

  خلاصه وضعیت پروژه نیکان 
  مورد مقدار
  تعاونی تعاونی ثمین اجرای دقیق
  موقعیت مروارید شهر
  نحوه پرداخت اقساطی
  اقساط هر 3 ماه یکبار
  زمان شروع 1399
  دسترسی همدانی-تهران کرج
  تعداد طبقات 16 طبقه
  تعداد واحدها 384 واحد
  متراژ 100 متر مربع
  متراژ واحدها بین 75 تا 150 مترمربع
  اسکلت بتن
  نما سیمان شسته
  در چه مرحله‌ای از ساخت فونداسیون
  زمان اتمام 1406
  پروژه نیکان
  پروژه نیکان
  جمع بندی 

  پروژه نیکان تنها پروژه ای میباشد که توانسته در یک قطعه زمین وسیع در محدوده مروارید شهر مجوز ساخت دریافت نماید و عملیات ساخت را شروع کند . تا الان این پروژه زمان زیادی تاخیر داشته و قطعا از برنامه زمانی ساخت عقب میباشد . در مورد ریشه تعاونی و سوابق آن میبایست بررسی دقیق انجام داده و همچنین مدت زمان تحویل پروژه را بر اساس واقعیت تخمین بزنید .

  همچنین در نظر داشته باشید در صورت طولانی شدن مدت ساخت هزینه های ساخت که بصورت علی الحساب میباشد افزایش میابد در نتیجه قیمت اقساط بصورت سالانه افزایش خواهد یافت و اگر بر روی مبلغ کنونی که برای اقساط به شما اعلام می شود قصد برنامه ریزی دارید باید بدانید که بطور متوسط سالانه 30 درصد افزایش مبلغ اقساط را باید با توجه به مرحله ای که پروژه در آن قرار دارد در نظر بگیرید .

  برای کسب اطلاعات پیرامون پروژه های در حال ساخت در محدوده مروارید شهر و پروژه های مشابه با پروژه نیکان میتوانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید .

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  3 نظر در “پروژه نیکان – فروش پروژه نیکان وزارت دفاع چیتگر”

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه