پروژه میعاد شهید خلیلی

پروژه میعاد یا پروژه شهید خلیلی در زمینی به مساحت 1800 متر در منطقه 22 تهران چیتگر توسط تعاونی مسکن کارکنان شهید مهدی خلیلی از زیر مجموعه های تعاونی مسکن های سپاه در حال اجرا میباشد . این پروژه در حال حاضر در مرحله فونداسیون میباشد و نحوه اجرای اسکلت آن بصورت فلزی بوده و دارای 8 تیپ متراژ از شروع 101 متر تا 180 متر میباشد . این پروژه بصورت تک برج 17 طبقه ( 12 طبقه مسکونی و 5 طبقه پارکینگ و لابی میباشد ) و در مجموع 84 واحد را شامل میشود . در هر طبقه از این برج 7 واحد مسکونی قرار گرفته است . بنا بر اعلام تعاونی زمان تحویل 36 ماهه میباشد . این پروژه از سال 1399 شروع به کار کرده است .

شرایط پرداخت پروژه میعاد

در حال حاضر برای یک واحد 101 متری مجموع حق امتیاز و واریزی 1 میلیارد و 800 میلیون تومان میبایست پرداخت شود و به ازای هر متر مربع تا پایان شهریور ماه سال 1401 ( ماه جاری در زمان انتشار این مطلب ) متری 5 میلیون تومان و تا آخر مهرماه متری 2.5 میلیون تومان و در بهمن ماه نیز متری 2.5 میلیون تومان میبایست پرداخت شود . اقساط سال آینده هنوز اعلام نشده است . در مجموع قیمت تمام شده 40 میلیون تومان بصورت حدودی محاسبه شده که البته با افزایش تورم سالانه هزینه ساخت قطعا بیشتر خواهد شد .

موقعیت پروژه شهید خلیلی

این پروژه در نزدیکی دریاچه چیتگر ، بین میدان ساحل و موج واقع شده است و علت قیمت بالای آن نیز موقعیت قرارگیری آن و دید به دریاچه است و در واقع این پروژه در دسته تعاونی سازهای نزدیک دریاچه قرار گرفته است . از نظر دسترسی به دریاچه چیتگر ، مرکز خرید باملند ، خیابان امیرکبیر و مترو دارای موقعیت مناسبی است و به دیگر امکانات چیتگر نیز دسترسی دارد .

پروژه میعاد شهید خلیلی
پروژه میعاد شهید خلیلی

سابقه تعاونی سازنده

تعاونی مسکن کارکنان شهید مهدی خلیلی در سال 1368 به شماره ثبت 77841 و شماره ملی 10101226976  به ثبت رسیده است . در مورد سوابق این تعاونی اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما ممکن است در برخی پروژه های سپاه در منطقه 22 مشارکت داشته باشد زیرا عموما پروژه های انبوهی که توسط این ارگان در منطقه 22 ساخته شده حاصل مشارکت و همکاری چندین تعاونی وابسته میباشد ولیکن نام این تعاونی در پروژه هایی که در منطقه 22 میشناسیم مطرح نشده و یا ما اطلاع دقیقی از آن نداریم .

نتیجه گیری کلی

پروژه های تعاونی ساز متعلق به ارگانهای دولتی علی الخصوص سپاه پیشرفت و سرعت خوبی دارند ولیکن در مورد پروژه میعاد بهتر است از نزدیک وضعیت ساخت آن بررسی شود و سرعت انجام کار را مشاهده نمایید و با توجه به قیمت بالایی که در حال حاضر این پروژه دارد میبایست قبل از سرمایه گذاری جوانب مربوط به آنرا بسنجید زیرا با این قیمت میتوانید پروژه هایی را بیابید که در مرحله بسیار نزدیکتری به تحویل قرار دارند و با پیشرفت قابل توجهی نسبت به مبلغی که پرداخت مینمایید داشته باشند .

همچنین توجه داشته باشید در این مرحله از پروژه قرارداد بصورت کاردکس میباشد و تعهدات ، امکانات و جریمه دیکرد در آن مشخص نشده است . برای کسب آخرین اطلاعات پیرامون پروژه میعاد با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه