پروژه بانک ملی چیتگر ، پروژه بانک ملی سپاشهر

پروژه بانک ملی چیتگر

پروژه بانک ملی چیتگر یکی دیگر از پروژه های در حال اجرا توسط تعاونی سپاشهر میباشد نام دیگر این پروژه ایران بانک ملی میباشد . این پروژه شامل 3 بلوک میباشد که 2 بلوک آن متعلق به تعاونی سپاشهر بوده و 1 بلوک مربوط به تعاونی بانک ملی میباشد . این تعاونی در حال اجرای پروژه کامرانیه سپاشهر ، پروژه سفیر s2 و پروژه دیپلمات است

این پروژه در زمینی به مساحت 51 هزار متر مربع اجرا شده و اسکلت سازه ی این برج اسکلت بتنی می باشد و هر بلوک دارای 21 طبقه شامل 15 طبقه مسکونی 5 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی میباشد.

در هر برج پروژه بانک ملی 65 واحد مسکونی 85 انباری و 92 پارکینگ قرار دارد و متراژ واحد های آن 100،120،140 و 160 متری میباشد و مجموع 190 واحد مسکونی در این پروژه قرار دارد .

پروژه بانک ملی چیتگر
پروژه بانک ملی چیتگر

امکانات پروژه بانک ملی کوهک

امکانات پروژه بانک ملی کوهک به شرح زیر است :

  • استخر ، سونا، جکوزی
  • هلی پد
  • گرمایش و سرمایش چیلر مرکزی
  • مهد کودک اختصاصی
  • سالن اجتماعات
  • سیستم هوشمند BMS
  • سالن ورزشی چند منظوره
  • سالن بیلیارد
  • سینمای اختصاصی
  • شوتینگ زباله

قیمت پروژه بانک ملی منطقه22

قیمت پروژه بانک ملی منطقه 22 بصورت واریزی اولیه + حق امتیاز خرید و فروش میشود و به 2 صورت امتیاز اعضای اصلی ( تعاونی بانک ملی ) و امتیاز تعاونی سپاشهر نام گذاری شده است .

واریزی اولیه تا تاریخ مرداد ماه سال 1400 مبلغ 750 میلیون تومان برای واحد 120 متری اعضای اصلی میباشد . واریزی برای واحد 140 متری سپاشهر مبلغ 650 میلیون تومان میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت ، نقل و انتقال و شرایط فروش پروژه بانک ملی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

موقعیت پروژه بانک ملی سپاشهر

پروژه بانک ملی سپاشهر در بلوار کوهک، بلوار علوم فنون ( دانشگاه) در شرق قرار گرفته است . دسترسی این پروژه به به بزرگراه های همت، حکیم، آزادگان، اتوبان تهران–کرج میباشد .

پروژه بانک ملی کوهک
پروژه بانک ملی کوهک

همچنین دسترسی مناسبی به دریاچه چیتگر ، بامنلد ، مرکز خرید طوبی ، مرکز خرید تهران مال و بازار بزرگ ایران دارد .

تحویل پروژه ایران بانک ملی

زمان تحویل پروژه ایران بانک ملی 36 ماه از شروع گودبرداری تخمین زده شده است و با توجه به زمانبندی پروژه زمان تحویل ابتداری سال 1403 میباشد .

تعاونی سپاشهر سابقه ساخت و اجرای پروژه های پروژه الهیه فرشته ، پروژه سفیر 1 s2 یا پروژه s2 ، پروژه دیپلمات ، پروژه k2 کامرانیه را در کارنامه خود دارد و چندین پروژه را بصورت همزمان در حال اجرا دارد

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه بانک ملی با کارشناسان ما در تماس باشید یا برای دریافت اطلاعات پیرامون پروژه های مشابه در منطقه کوهک مانند پروژه البرز کوهک و یا پروژه شمیم رحمت فاز 3 بر روی لینک کلیک فرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه