پروژه اسپرلوس برج اسپرلوس چیتگر

پروژه اسپرلوس

پروژه اسپرلوس (2) در زمینی به مساحت 32212 متر مربع در ضلع جنوبی مروارید شهر با پلاک ثبتی 4/2011 واقع شده است و مجری آن برما گستر همت با ماهیت تعاونی  میباشد ( نام این تعاونی تغییر کرده است ) . این پروژه دسترسی مستقیم به اتوبان همت و حکیم دارد و دسترسی نزدیک به دریاچه چیتگر ، پارک چیتگر ، آبشار تهران و باغ موزره گیاه شناسی دارد . پروژه دیگری با نام پروژه اسپرلوس 1 نیز وجود دارد که توسط همین تعاونی در حال ساخت میباشد . پروژه مذکور در شمال اتوبان خرازی در نزدیکی بیمارستان تریتا واقع شده و یک بلوک تک واحدی با 11 طبقه مسکونی 3 طبقه پارکینگ و لابی میباشد که واحدهای آن 130 ، 140 و 150 متری میباشد . این پروژه در حال حاضر در اسکلت طبقه 6 میباشد و به عملیات ساخت آن به دلیل مشکلاتی که با شهرداری به دلیل ارتفاع لابی و ورودی از ضلع شمال نزدیک به 2 ماه است که متوقف شده است ( بهمن سال 1401 ) و به گفته سازنده طبق توافقاتی که با شهرداری داشته در سال آینده عملیات ساخت ادامه میابد ولیکن تعداد واحدهای قابل واگذاری که سازنده میتواند به فروش برساند در این پروژه محدود است و همراه با پیشرفت پروژه آزاد میگردد و در حال حاضر واحدی برای فروش ندارد .

پیش فروش پروژه اسپرلوس
پیش فروش پروژه اسپرلوس

اطلاعات پروژه اسپرلوس 2 که در مروارید شهر واقع شده بدینصورت میباشد که مجری اجرای این پروژه انبوه سازی ابنیه همت اسپرلوس میباشد و شامل 18 بلوک 12 طبقه میباشد و 8 واحد در هر طبقه قرار گرفته است متراژ واحد ها 100 متری 2 خوابه، 130 متری 3 خوابه میباشد و زمان تحویل سال 1404 تخمین زده شده است و البته زمان دقیق بعد از شروع گودبرداری مشخص خواهد شد . در حال حاضر زمین های این محدوده در مرحله تغییر کاربری برای اخذ جواز مسکونی میباشند که طبق آخرین اطلاعات ما به تاریخ امروز در اسفند ماه سال 1400 وضعیت پرونده زمین های مربوط در شهرداری در حال بررسی میباشد .

این پروژه در مجموع 1008 واحد مسکونی دارد که تعداد 504 واحد آن واحد 100 متری و مابقی واحد 130 متری 3 خوابه میباشد . همچنین سازه این پروژه بصورت بتنی میباشد . توجه داشته باشید تا زمان شروع عملیات ساخت و تایید دستور نقشه متراژ واحد ها میتواند متغیر باشد .

آخرین بروز رسانی قیمت پروژه اسپرلوس

در تاریخ دی ماه سال 1400 واریزی بروز برای واحد 100 متری مبلغ 470 میلیون تومان میباشد . برای کسب آخرین اطلاعات از قیمت پروژه با کارشناسان ما در تهران برج تماس جاصل فرمائید

امکانات پروژه مسکونی اسپرلوس 2

امکانات پروژه مسکونی اسپرلوس بدینصورت از طرف تعاونی اعلام شده است .

پارکینگ اختصاصی مهمان ، آسانسور باربری ، روف گاردن ، سیستم هوشمند مدیریت ساختمان ( BMS ) ، شوتینگ ، مجموعه ورزشی ، مهدکودک و پارک بازی کودکان ، سالن اجتماعات ، سینما ، استخر سونا جکوزی ، پیست دوچرخه سواری ، نور عالی برای تمام واحدها

توجه داشته باشید امکاناتی از پروژه را میتوان ملاک قرارداد که در قرارداد ذکر شود و همچنین متریال مصرفی نیز بدین شکل میباشد و تا زمانیکه در قرارداد فی مابین خریدار و سازنده ذکر نشده باشد نمیتوان بصورت قطعی متریال و امکانات پروژه را ذکر کرد.

پیش فروش پروژه اسپرلوس

نحوه نقل و انتقال و پیش فروش پروژه اسپرلوس بصورت واریزی + حق امتیاز میباشد و در تاریخ نوشتن این مطلب واریزی واحد 100 متری 350 میلیون تومان میباشد و حق امتیاز با توجه به شرایط پرداخت دارای قیمت متفاوتی میباشد همچنین نقل و انتقال در دفتر تعاونی انجام میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت امتیاز این پروژه با ما تماس حاصل فرمائید

پروژه اسپرلوس در منطقه ای واقع شده است که پروژه های دیگری نیز مانند پروژه رومنس وجود دارند و کلیت این پلاک ثبتی بدینصورت است که در دست اقدام برای تغییر کاربری و اخذ جواز در شهرداری میباشد و در واقع نمیتوان تاریخ دقیقی از شروع عملیات ساخت ذکر کرد و اگر هم تغییری در وضعیت یکی از پروژه ها ایجاد شود در واقع برای کلیه پروژه های محدوده میباشد و نمیتوان گفت که یک پروژه وضعیت ش با پروژه دیگری متفاوت است زیرا زمین بصورت مشاعی و دارای 1 پلاک ثبتی است .

در نتیجه تخمین زمان گودبرداری و عملیات ساخت را نمیتوان انجام داد و به محض تغییرات در وضعیت زمین در همین بخش به اطلاع شما خواهیم رساند . قیمت ساخت پروژه نیز بصورت علی الحساب میباشد و تغییر خواهد کرد اما هزینه زمین و تراکم بصورت ثابت بوده و در مرحله خریداری زمین از اعضا دریافت میشود . همچنین پروژه در مرحله کنونی دارای وام تایید شده نمیباشد زیرا اصولا در این مرحله از ساخت نمیتوان برای آن وامی دریافت کرد و دریافت هرگونه تسهیلات منوط به پیشرفت پروژه تا حداقل 30 درصد آن میباشد .

پروژه اسپرلوس
پروژه اسپرلوس

سوابق کارفرما برج اسپرلوس

برما گستر همت در تاریخ 1395/7/27 تاسیس شده و در سال 1399 با مجوز اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نام شرکت خود را به انبوه سازی ابنیه همت اسپرلوس تغییر داده است سعید محمودی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره این شرکت میباشد . این پروژه دارای سابقه اجرایی بنام خود تعاونی نمیباشد و صرفا عضویت مدیر عامل و یا اعضای هیات مدیره در پروژه های دیگر را نمیتوان بنام سابقه این تعاونی در نظر گرفت و ظاهرا مدیریت اجرایی این پروژه بر عهده بازنشستگان ارگان یا تعاونی دیگر میباشند.

بطور کلی پروژه های قرار گرفته در قطعه مشخصی از مروارید شهر در حال حاضر در مرحله تغییر کاربری میباشند و مدت زمان مشخصی برای این تغییر و سپس اخذ جواز مشخص نمیباشد و همگی مسکوت میباشند . 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه اسپرلوس میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و یا برای بررسی پروژه های مشابه در مروارید شهر مانند پروژه کامرانیه سپاشهر توسط تعاونی سپاشهر و پروژه تریتیوم 3  بر روی لینک های مربوطه کلیک فرمایید

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • چرا بروز رسانی نمیکنید این پروژه رو

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر ، پروژه اسپرلوس واقع شده در مروارید شهر هنوز تغییراتی نداشته و پروژه اسپرلوس 2 است که در مرحله اسکلت است و این مطلب فقط در مورد اولی نوشته شده و به همین دلیل بروزرسانی نشده . بزودی اطلاعات پروژه در حال کار اسپرلوس به سایت اضافه خواهد شد .

   پاسخ
 • سلام.
  در مجتمع مسکونی چیتگر برای پیش خرید کدام پروژه ها هستند ؟

  پاسخ
 • پروژه اسپرلوس 12 طبقه نیست اصلاح کنید
  2 طبقه منفی
  7 طبقه مثبت
  لازم نیست اصلا دنبال منبع باشید یک حساب کتاب کنید مشخص میشه 1008 واحد 18 بلوک هر طبقه 8 واحد
  میشه 7 طبقه

  پاسخ
  • دوست عزیز در زمان نوشتن این مطلب تعاونی سازنده 12 طبقه اعلام کرده بود و ما هم نوشتیم طبق اعلام تعاونی که البته برای زمینی که فاقد جواز ساخت است و کاربری مسکونی ندارد این ادعا بی ریشه و غیر قطعی بود . در حال حاضر پهنه زمین های آن محدوده r131 مشخص شده و در صورتیکه بتواند تغییر کاربری داده و جواز ساخت بگیرد در کل 6 طبقه بیشتر جواز ساخت داده نمیشود . اگر امروز ادعا این است که 7 یا 6 طبقه است باز هم ادعایی بی ریشه و غیر قطعی است . هر زمان تغییر کاربری داد و جواز ساخت اخذ شد ما بر اساس آن اصلاح میکنیم در حال حاضر زمین مشاعی با کاربری غیر مسکونیست .

   پاسخ
   • ممنون از پاسختون
    ولی منظور من نبود شما از عمد اشتباه داشتید
    اگر سرچ کنید اطلاعات متفاوتی وجود داره
    ولی چون سایت شما در این زمینه دقیق‌ترین هست خواستم فقط اصلاح بشه
    چون همونطور که گفتم با یک محاسبه ساده میفهمیم میشه 7 طبقه روی همکف! در صورتی که به ادعای تعاونی دو پارکینگ زیر زمین باشه
    در مورد این هم که فرمودید جواز و کاربری نداره کاملاً درست فرمودید ولی منظور من چیزه دیگه بود

    پاسخ
 • ملیحه کلهری
  ژانویه 1, 2023 9:54 ق.ظ

  سلام، وقت بخیر
  چرا پروژه هیچ نغییری و پیشرفتی نداره تا کی میخواد مسکوت بمونه؟ لااقل دلیلش را بفرمایید.

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر دلیلش بصورت واضح در مورد پروژه های مربوط به این قطعه زمین در مروارید شهر بارها در همین مطلب و دیگر مطالب گفته شده !

   پاسخ
  • به عنوان کسی که این روی پروژه سرمایه‌گذاری کردم باید بگم که اشتباه کردم از طرفی راه فروش ندارم از طرفی زمین هیچ کاربری نداره
   دو سال پول بی زبون ما رو گرفتن
   هنوز یک کلنگ نزدن

   پاسخ
 • رضا شیرازی
  ژانویه 11, 2023 1:12 ب.ظ

  مشاور فروش میگه مجوز داده شده برای ۶ بلوک ۱۶ طبقه ۸ واحد هر طبقه گرفته شده و تا اویل ۱۴۰۲ کار شروع میشه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر ، همانطور که خودتون اشاره کردید مشاور فروش گفته ، شما بصورت مستند مجوز ساخت رو درخواست کنید .

   پاسخ
 • اسپرلوس ۲ همه را سرکار گداشته تمام

  پاسخ
 • مثل اینکه این دفعه واقعا مجوزش اومد؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه