جستجو کردن

نوشته های اخیر

قیمت گذاری برج های چیتگر چگونه انجام می پذیرد؟

 • در هر یک از مناطق 22 گانه تهران یک ناحیه به عنوان شاخص شناخته شده و بالاترین قیمت را دارد و سپس دیگر نقاط بر اساس آن محدوده در یک منطقه قیمت گذاری میشوند . در منطقه 22 شرایط به گونه ای دیگر است و علت آن نیز این است که این محدوده وسیع ترین منطقه شهرداری تهران است و در واقع اختلاف قیمت موجود در برج های چیتگر بر اساس محل قرارگیری ، امکانات سازه و دیگر مواردی است که در قیمت گذاری آن موثر است . اگر قصد خرید ملک در چیتگر تهران را داشته باشید اختلاف قیمت ها به گونه ای است که ممکن است شما را سردرگم کند و علت آن این است که در این محدوده هر برج شرایط مربوط به خود و قیمت خاص خود را دارد که در این مطلب به بررسی این موضوع میپردازیم که قیمت گذاری برج های چیتگر چگونه انجام میپذیرد .

  قیمت گذاری برج های چیتگر چگونه انجام می پذیرد؟
  قیمت گذاری برج های چیتگر چگونه انجام می پذیرد؟

  چه عواملی در قیمت گذاری موثرند ؟

  دریاچه چیتگر به عنوان اولین شاخص این منطقه یکی از مواردی است که نزدیکی به آن و یا داشتن ویو با کیفیت به آن میتواند از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت یک برج باشد و در مرحله بعدی امکان دریافت سند آن که متعاقبا به شرایط ساخت پروژه و سازنده آن بستگی دارد به عنوان دو فاکتور اصلی در نظر گرفته میشود در در مراحل بعدی امکانات سازه و بروز بودن آن در کنار برند سازنده و متریالی که استفاده شده میتواند در قیمت گذاری واحدهای آن برج موثر باشد .

  اما نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که برخی از برج ها در شرایط فعلی به دلیل حجم معاملات و شرایط قیمت گذاری میتوانند با مبلغ کمتری معامله و قیمت گذاری شوند و این به دلیل ماهیت آنها میباشد . به عنوان مثال پروژه پدافند ارتش به دلیل دولتی بودن زمین پروژه هزینه تراکم به آن تعلق نمیگیرد و بطور کلی قیمت آن میتواند از برج مشابه خودش در منطقه پایینتر باشد اما این موضوع تنها در مرحله ساخت صدق مینماید و زمانیکه برج به اتمام برسد و یا به مرحله ای برسد که بر اساس قیمت هر متر معامله شود و از حالت واریزی و امتیاز خارج شود قطعا قیمت گذاری آن به برج های مشابه خود خواهد رسید .

  چه عواملی در قیمت گذاری موثرند ؟
  چه عواملی در قیمت گذاری موثرند ؟

  شرایط برج با آپارتمان متفاوت است

  در تمام دنیا برج ها شرایط خاص خودشان را دارند و محل قرار گیری آنها یکی از فاکتور های قیمت گذاری آنها میباشد و دیگر فاکتور قیمت گذاری خود برج و امکانات واقع شده در آن است . توجه داشته باشید در طی 20 سال اخیر بسیاری از افرادی که در خانه های ویلایی در مناطق شمالی تهران سکونت داشته اند برای امنیت بیشتر به سراغ آپارتمانها یا برج های فوق لوکسی رفته اند که در واقع امنیت یکی از فاکتور های انتخاب آنها بوده و امکانات عجیب و غریبی که در آنها وجود دارد علت واقعی انتخاب آنها بوده است .

  داشتن سرویس های ویژه خدماتی مستقر مانند یک هتل لوکس، امکاناتی که در برج بصورت شبانه روزی فعال هستند و صرفا وظیفه خدمات دهی به ساکنین را بر عهده دارند در کنار وجود سالن و فضایی که همیشه آماده پذیرایی از مهمانان شما توسط کادر مستقر در برج میباشد از دلایلی است که باعث بوجود آمدن چنین برج های شده است که همانطور که در بالا اشاره نمودیم قیمت گذاری بر اساس منطقه قرارگیری یکی از فاکتورهای آن است و ساکنین طوری گزینش میشوند که برای سکونت در آن برج ها میبایست پیشینه مالی  و منبع در آمد خریدار بررسی و سپس در صورت تعیین صلاحیت بتوانید واحدی در آن برج خریداری نماید . در نتیجه میتوان گفت که برج نشینی به عنوان یک پدیده متفاوت از واحدهای آپارتمانی میتواند قیمت گذاری شود البته این توانستن لزوما به این معنی نیست که این اتفاق می افتد و میتواند مانند یک آپارتمان مسکونی قیمت گذاری شود .

  شرایط برج با آپارتمان متفاوت است 
  شرایط برج با آپارتمان متفاوت است

  در منطقه 22 شرایط برج ها چگونه است ؟

  چندین مجموعه در منطقه 22 تهران وجود دارند که میتوان آنها را تا حدودی برندهای منطقه دانست . برج های ایزدیار و لبخند در نزدیکی دریاچه و برج سفید در شهرک باقری به همراه برج امپریال و آترا  نمونه هایی از این برج ها میباشند که در واقع قیمت آنها میتواند به عنوان شاخص برج ها در همان محدوده در نظر گرفته شود به عنوان مثال برج باران چیتگر در نزدیکی دریاچه میتواند با توجه به داشتن امکانات مشابه با برج های مذکور که در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار گرفته اند بر اساس قیمتی که در حال حاضر دارند قیمت گذاری شود .

  این نکته را توجه داشته باشید که در منطقه 22 تهران به علت کارگاهی بودن محیط و وجود پروژه های در حال ساخت زیاد خود سازنده و سابقه آن نقش مهمی در قیمت گذاری یک برج دارد زیرا از پایه شکل گیری خرید و فروش آن برج توسط مالکین قیمت های آن بالاتر از نرمال منطقه و پروژه های دیگر بوده و این اتفاق در دیگر نقاط تهران که سازنده ای مطرح یک پروژه را میسازد نیز اتفاق می افتد به همین دلیل است که برخی از برج ها میتوانند به دلایل فوق دارای قیمت بالاتری از منطقه باشند که لزوما هم به معنی بالاتر بودن کیفیت و یا واقعی بودن قیمت آنها نیست .

  بررسی نهایی

  بحث سند نیز یکی از عواملی است که در قیمت گذاری برج ها موثر است و اگر زمین پروژه مشکلی نداشته باشد و سازنده نیز تمامی ملزومات شهرداری را رعایت نماید در دریافت سند آن مشکلی وجود نخواهد داشت در نتیجه اگر به دنبال سرمایه گذاری در زمینه ملک در منطقه 22 تهران هستید میتوانید با جستجو در پروژه های در حال ساخت و یا نزدیک به پایان ماهیت قیمت گذاری آنرا یافته و با برج های مشابه مقایسه نمایید تا بتوانید پیش بینی از آینده قیمت ان سازه داشته باشید . البته در این تخمین قیمت شما محل قرارگیری ، امکانات پروژه و متریال سازه نیز فاکتورهای دیگری هستند که باید در نظر داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه های در حال ساخت بصورت پیش فروش چیتگر در منطقه 22 و یا املاک آماده میتوانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

   

   

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  2 نظر در “قیمت گذاری برج های چیتگر چگونه انجام می پذیرد؟”

   1. سلام وقت بخیر به علت وضعیت ساخت بقیه سازنده ها این سازنده قیمت بالاتری ارائه میکند که نسبت به منطقه چند پله بالاتر میباشد

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه