پروژه گالریا وردآورد چیتگر منطقه 22

پروژه گالریا واقع در وردآورد در محدوده چیتگر منطقه 22 در زمینی به مساحت 3990 متر مربع با پلاک ثبتی 3764 توسط سازنده خصوصی شروع به پذیره نویسی کرده است . این پروژه شامل 4 بلوک 12 طبقه ( 3 طبقه پارکینگ و لابی و 9 طبقه مسکونی ) که در هر طبقه 7 واحد مسکونی قرار دارد و در مجموع دارای 250 واحد مسکونی میباشد .

متراژ واحدهای این مجموعه 75 ، 85 ، 95 و 105 متری اعلام شده و همگی 2 خوابه میباشند و البته تا زمان اخذ جواز و دستور نقشه این متراژ را نمیتوان دقیق اعلام نمود . این پروژه دارای جواز ساخت نبوده و زمین آن بصورت مبایعه نامه ای در اسفند ماه سال 1400 خریداری شده و تا زمان تکمیل وجه تحویل داده میشود و در حال حاضر سندی مبنی بر تحویل گرفتن و مالکیت زمین ارائه نشده است .

پیش فروش پروژه گالریا چیتگر

این پروژه در فروردین سال 1401 شروع به پذیره نویسی کرده و شرایط پرداخت اعلام شده بصورت زیر میباشد :

 

پیش فروش پروژه گالریا
پیش فروش پروژه گالریا

 

در مبلغ فوق 40 میلیون تومان حق امتیاز فروشنده در نظر گرفته شده که جزو پرداختی ها به سازنده محسوب نخواهد شد . مبلغ اولیه به همراه پرداختی که طی 4 ماه باید انجام شود قطعی بوده و هزینه زمین و تراکم است .  هزینه ساخت متری 9.5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و بصورت اقساط 36 ماهه ( 12 قسط 3 ماهه ) میبایست پرداخت شود که بصورت علی الحساب میباشد یعنی سالیانه افزایش میاید . متراژ اعلام شده بصورت متراژ مفید مسکونی میباشد .

تعهدات سازنده مجتمع گالریا چیتگر

نحوه عضویت در این پروژه بصورت کارتکس بوده و بصورت تعاونی نمیباشد . تعهدات چندانی در کارتکس این مجموعه آورده نشده است . زمان تحویل ، جریمه دیرکرد ، نحوه محاسبه قیمت پارکینگ و انباری ، متریال ساخت و مبنای افزایش قیمت ( شاخص های اعلام شده رسمی ) درج نشده است و همچنین زمان تحویل 36 ماهه را فروشنده بعد از اخذ جواز اعلام کرده است نه از زمان شروع عضویت که البته بصورت شفاهی بوده و در کارتکس ذکر نشده و تمامی تعهدات موکول به زمانی شده که جواز پروژه اخذ شود و کارتکس تبدیل به دفترچه عضویت شود.

همچنین یک بند در این کارتکس وجود دارد که تنها خریدار را مالک متراژ مفید مسکونی مشخص کرده و فضاهای دیگر که ممکن است تجاری هم در آن باشد سهیم نکرده است . در این حالت هزینه ساخت باید توسط سازنده تفکیک شود زیرا هزینه ساخت تنها متعلق به فضای مسکونی میباشد و نباید هزینه ساخت کل بنا از اعضا دریافت شود که انجام این امر بستگی به سازنده دارد اما خریدار میبایست از جزئیات این موضوع اطلاع داشته باشد .

همچنین در صورت نقل و انتقال 1 درصد کل مبلغ قرارداد به عنوان کمیسیون توسط سازنده دریافت میشود و ضریب طبقات و مرغوبیت طبقه نیز بعد از انتخاب واحد با مبلغ و شرایط نامشخص از اعضا دریافت میشود .

امکانات پروژه گالریا

امکانات درج شده در کارتکس پروژه که سازنده به آن تعهد داده است بدینصورت میباشد

 • استخر سونا جکوزی
 • روف گاردن
 • سالن اجتماعات
 • سالن بدنسازی
 • سینما
 • لابی
 • خشکشویی و کارواش

موقعیت پروژه مجتمع گالریا

این پروژه در جنوب اتوبان تهران کرج و شمال اتوبان لشگری در انتهای محدوده وردآورد قرار گرفته است و از نظر موقعیت مکانی نسبت به دیگر پروژه های چیتگر و مروارید شهر در محدوده ی متفاوتی قرار دارد . این پروژه در نزدیکی اتوبان های تهران کرج ، لشگری و فتح قرار دارد و فاصله تقریبا زیادی با مترو ورداورد در شمال اتوبان تهران کرج دارد و از لحاظ دسترسی به امکانات منطقه 22 تقریبا به هیچکدام نزدیک نمیباشد .

موقعیت پروژه گالریا چیتگر
موقعیت پروژه گالریا چیتگر

 

سابقه سازنده

این پروژه بصورت شخصی با مشارکت میلاد مهدوی و محمد نظری در حال انجام است که طبق تحقیقات اولیه تهران برج سابقه ای از شخص دوم که به عنوان سازنده معرفی شده یافت نشده و در صورت تکمیل اطلاعات این بخش بروز رسانی خواهد شد .

بررسی نهایی

این پروژه با مشارکت یکی از املاک های منطقه 22 تهران در حال انجام است و تعهدات سازنده این پروژه در مرحله کارتکس تقریبا هیچ است و همانطور که در قسمت تعهدات مفاد آنرا ذکر کرده ایم پذیره نویسی این پروژه بیشتر شبیه تبلیغات املاکی با الگو برداری ناشیانه از تعاونی های مسکن میباشد . ذکر دریافت 1 درصد کمیسیون از کل مبلغ نقل و انتقال به عنوان بند قرارداد در کارتکس عضویت یک پروژه ساختمانی به ظاهر بزرگ یک مثال از این مورد است در حالیکه بسیاری از الزامات در آن روشن نشده است .

با توجه به اینکه زمین این پروژه هنوز تحویل گرفته نشده و جواز آن نیز اخذ نشده است تاریخ شروع عملیات ( مهر 1401 ) که توسط سازنده اعلام شده است بعید به نظر میرسد .در مورد زمین پروژه فروشنده ادعا میکند که دارای سند است که البته ویژگی به حساب نمی آید بلکه مهم این است که در حال حاضر کاربری زمین مسکونی است یا غیر مسکونی و مالکیت آن با خریدار است یا هنوز تحویل گرفته نشده است . فروشنده چهاردیواری بودن زمین و داشتن بنا را دلیل مسکونی بودن کاربری زمین اعلام کرده اما این دلیلی برای مسکونی بودن کاربری نمیباشد و خریدار میبایست مدارک مربوط به کاربری و مالکیت قطعی زمین را شخصا رویت نماید . توجه فرمائید هر گونه ادعا از سوی سازنده میبایست با مدارک از سوی خریدار پذیرفته شود .

توجه داشته باشید استفاده از بازیگران سینما برای تضمین اصالت یک پروژه آن هم افرادی که دستمزد آنها از اجاره ماهانه یک بیلبورد در منطقه 22 کمتر است نمیتواند دلیلی باشد که بدون مالکیت قطعی زمین و با یک برگ مبایعه نامه ، نداشتن جواز ساخت ، روشن نبودن کاربری زمین و بدون هیچ تعهد و سابقه ساختی در یک قرارداد ناقص از مردم پولی دریافت نمود.

برای کسب آخرین اطلاعات پیرامون پیش فروش پروژه گالریا چیتگر از قبیل نحوه خرید و فروش ، وضعیت کنونی و عملیات ساخت با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  ممنون اطلاعات خوبی دادید، در مورد پروژه شورای اسلامی استان تهران در ورداورد خیابان مطهری آیا اطلاعاتی دارید؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر این مورد بررسی میشه و به زودی در سایت قرار خواهد گرفت با تشکر

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه