جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه پرشین آبشار واقع در وردآورد – شرکت آرین سازه

 • پروژه پرشین آبشار نام آخرین پروژه معرفی شده شرکت آرین سازه میباشد که در زمینی با وسعت 25 هزار متر مربع اجرا خواهد شد . این پروژه در ضلع جنوبی اتوبان حکیم در ابتدای منطقه وردآورد واقع شده است . این پروژه در حال حاضر پذیره نویسی خود را شروع نکرده است و احتمالا به دلیل مشخص نبودن تعداد برج های این پروژه میباشد که اگر بخواهیم زمین آنرا با پروژه های دیگر این شرکت مقایسه و همچنین بر اساس میزان تراکمی که شهرداری در حال حاضر واگذار مینماید  احتمالا 12 برج در این محدوده بصورت شهرکی احداث خواهد .

  زمان شروع پذیره نویسی بر اساس اعلام تعاونی تا اواسط تابستان سال 1402 خواهد بود و همانند پروژه ستین فروش آن بر اساس واحد های 60 متری خواهد بود . متراژ واحدهای این پروژه 60 ، 90 ، 120 ، 150 و 180 متری خواهد بود توجه داشته باشید که این پروژه با پروژه آبشار متعلق به سازمان تعزیرات که توسط آرین سازه احداث و تحویل داده شده است متفاوت است و این 2 پروژه با یکدیگر متفاوت میباشند .

  پیش فروش پروژه پرشین آبشار
  پروژه پرشین آبشار

  پیش فروش پروژه پرشین آبشار

  شرایط پیش فروش پروژه پرشین آبشار بدینصورت میباشد که با توجه به مرحله ی ابتدایی که زمین در آن قرار دارد خریدار میبایست هزینه زمین و تراکم را تسویه نماید و در ابتدا به ازای هر واحد 60 متری مبلغ 290 میلیون تومان بصورت پیش پرداخت و مابقی مبلغ که 200 میلیون تومان میباشد باید طی مدت زمان 6 ماه تسویه شود . هزینه زمین و تراکم به ازای هر متر مربع 8 میلیون 200 هزار تومان اعلام شده است و پس از تسویه این مبلغ ساخت میبایست بصورت اقساط پرداخت شود .

  توجه داشته باشید که در پروژه های پیشین شرکت آرین سازه زمانیکه خریدار هزینه زمین و تراکم را واریز نموده و آنرا تسویه کرده است شرکت به ازای قدرالسهمی که از زمین پروژه داشته به نام وی در دفتر اسناد رسمی متراژ زمین انتقال داده است . شرایط پروژه پرشین آبشار به دلیل مراحل اولیه آن هنوز اعلام نشده است ولیکن تعهدات ، جریمه دیرکرد ، متریال مشخص و دیگر مواردی که میبایست در قرارداد ذکر شود در قرارداد این پروژه نیز قطعا ذکر خواهد شد ولیکن اطلاعات و اخبار جدید پس از اعلام تعاونی متعاقبا اعلام خواهد شد .

  سابقه کارفرما

  شرکت ساختمانی و مهندسی آرین سازه در تاریخ 1384/9/2 به شماره 5079 و بصورت سهامی خاص ثبت شده است . سرمایه ثبت شده شرکت در حال حاضر پانصد و شانزده میلیارد ریال میباشد و با استناد به آخرین تغییرات شرکت آقای مسعود عبدی به عنوان مدیرعامل و آقای نورمحمد عبدی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت معرفی شده است .پروژه های اجرا شده و در حال اجراین شرکت پروژه پدافند ارتش 43 و 32 طبقه ، پروژه کانتراست مال 176 واحدی ، پروژه آبشار 4 برج 21 طبقه ( تعزیرات )  ، پروژه افرا و پروژه ستین میباشند  .

  پیش فروش پروژه پرشین آبشار
  پیش فروش پروژه پرشین آبشار

  ماهیت شرکت ارین سازه بصورت تعاونی نمیباشد و این شرکت فروش خود را از طریق تعاونی توسعه ساخت همت غرب که تاسیس شده توسط اعضای خود شرکت است انجام میدهد و در واقع آرین سازه به عنوان پیمانکار این پروژه میباشد و دکتر مسعود عبدی رئیس هیات مدیره آن میباشد .این تعاونی در سال 1398 مجوز خود را از اداره کل کار و رفاه اجتماعی به شماره ه ۳۸۷۷۵/۹۸۲،۱۵ اخذ کرده و با پيشرفت فيزيكي پروژه هاي شركت علاوه بر دريافت مبالغ سهام از سرمايه گزاران بعنوان حق العمل كار انجام شده در صورت فروش سهام سرمايه گزاران در پروژه به افراد ديگر يا ورود سرمايه گذار جديد باتوجه به پيشرفت پروژه حق امتياز محاسبه و دريافت نمايد .

  بررسی نهایی

  برای بررسی نهایی پروژه پرشین آبشار وردآورد میبایست شرایط فروش ، تعهدات ، پهنه زمین و تعداد برج ها به همراه دیگر موارد که در قرارداد ذکر میشود مورد بررسی قرار بگیرد و سپس آنرا بررسی نمود در نتیجه به محض بروز رسانی شدن اطلاعات فوق و اعلام رسمی توسط تعاونی این بخش بروز رسانی خواهد شد و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه فوق میتوانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل نمایید .

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه