جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه ویژن منطقه 22 تهران مروارید شهر

 • پروژه ویژن که با نام های دیگری مانند ماندگار نیز معرفی شده همگی نام یک پروژه است که توسط توسط تعاونی ماندگار عمران آفاق نور معرفی شده است.

  پلاک ثبتی این پروژه نیز 1383 میباشد که همانند دیگر پروژه هایی که در محدوده مروارید شهر با اسامی مختلف معرفی میشود بصورت مشاعی و فاقد کاربری مسکونی است که در واقع هر اطلاعاتی در مورد تعداد طبقات ، امکانات ، متراژ واحدها و  … که از سوی سازنده اعلام شده و به دلیل اینکه هنوز پروژه در مرحله ای قرار نگرفته که بطور دقیق این موارد مشخص باشد ما در تهران برج اطلاعات مربوطه را تا زمان مشخص شدن دقیق و کامل منعکس نخواهیم کرد.

  وضعیت زمین پروژه ویژن
  وضعیت زمین پروژه ویژن

  بروز رسانی در تاریخ بهمن سال 1402 بدین صورت میباشد که هیچ گونه تغییراتی در وضعیت زمین و تغییر کاربری آن صورت نگرفته است و کماکان در همان وضعیت گذشته باقی مانده است و تنها تغییری که در زمین اتفاق افتاده است فنس کشی دور زمین و عملیات تسطیح خاک است که نیاز به مجوز ندارد.

  فروش پروژه ویژن

  این پروژه نیز که با نام پروژه ماندگار به آن پرداخته ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات جامع تر به لینک مربوطه مراجعه فرمایید به صورت کارتکسی خرید و فروش میشود و قیمت زمین در آن بصورت قطعی محاسبه شده و هزینه ساخت بعدا اعلام میشود.

  در حال حاضر به دلیل اینکه این پروژه با چندین نام معرفی شده و اطلاعاتی که در مورد پروژه ماندگار منتشر کرده ایم دقیقا به همین پروژه یکسان است مجدد اطلاعات را قرار نخواهیم داد و میتوانید با مراجعه به صفحه پروژه ماندگار اطلاعات لازم را کسب نمایید.

  فروش پروژه ویژن
  فروش پروژه ویژن

   

  پروژه های زیادی در این پلاک ثبتی با تعویض نام پروژه و یا شرکت هایی در قالب تعاونی که تاسیس آنها 1 ساله است معرفی شده اند که همگی در یک وضعیت قرار گرفته اند و مبلغ اولیه ای که برای ثبت نام اعلام میدارند بین 200 تا 350 میلیون تومان متغیر است.

  آیا پروژه ویژن وام دارد ؟

  وام مشارکت مدنی اصطلاحی است که این روزها توسط املاک ها و تعاونی های تازه تاسیس منطقه 22 برای جذب سرمایه گذار استفاده میشود اما وام مشارکت مدنی چیست ؟ در واقع یک قانون کلی در تسهیلات بانکی وجود دارد که به شرح زیر است:

  مشارکت مدنی عبارت است از درآمیختن سهم‌الشرکه نقدی و یا غیرنقدی متعلق به اشخاص حقیقی و یا حقوقی متعدد، به نحو مشاع، به منظور انتفاع و طبق قرارداد. متقاضیان می‌توانند با توجه به کارایی این عقد از تسهیلات بانکی استفاده نمایند . حال مواردی که میتوان در آن از عقد مشارکت مدنی استفاده کرد به شرح زیر است:

  • – تولید و فروش محصول
  •   – واردات ماشین آلات، مواد اولیه و ابزار کار
  •   – واردات کالا به قصد فروش
  •   – صادرات کالا
  •   – بازرگانی داخلی
  •   – احداث مسکن انفرادی و انبوه سازی
  • – بخش خدمات

  حال پروژه های این چنینی با استناد به این بند به خریداران اعلام مینمایند که پروژه شان وام دارد در واقع منظورشان این است که بانک باید به شما تسهیلات بدهد اما در سیستم بانکی مخصوصا بخش تسهیلات بایدی وجود ندارد و در واقع تضمینی هم ندارد که وامی از سوی بانک به شما پرداخت شود. همچنین شرایط احداث مسکن و ساخت و ساز نیز شرایطی را دارد نه پروژه ای که زمین اش مشاعی بوده و کاربری مسکونی هم ندارد و وضعیت آن ممکن است تا چند سال آینده به صورت نامشخص مسکوت بماند.

  سابقه سازنده پروژه ویژن

  این تعاونی که در سال 1399 ثبت شده خود را زیر مجموعه شرکت دیگری بنام هلدینگ ماندگار معرفی کرده که آن شرکت نیز وضعیت مشخصی ندارد ولیکن از سوی سازنده سابقه تاسیس و فعالیت شرکت 13 سال معرفی شده در حالیکه وبسایت این مجموعه 4 ماه پیش به صورت کاملا ابتدایی راه اندازی شده و حتی آدرس و شماره تلفنی نیز در آن وجود ندارد. اعلام سوابق اجرایی نزدیک به چند هزار واحد از چنین مجموعه ای بدون هیچ نام و نشانی نیازمند بررسی بیشتر توسط خریدار و رویت مدارک مربوطه می باشد.

  پروژه ویژن
  پروژه ویژن

   

  چرا نام پروژه ها عوض میشود ؟

  متاسفانه موردی که جدیدا شاهد آن هستیم عوض شدن نام پروژه ها میباشد و آن هم به دلیل بدنامی ایجاد شده توسط نام قبلی است . به عنوان مثال پروژه یاران با چند نام مهر یاران ، مهر ایثار ، مهر ایثار یاران معرفی شده و آن پروژه نیز دقیقا در همین پلاک ثبتی قرار دارد . پروژه ویژن نیز با نام های پروژه ماندگار و پروژه پلازا نیز معرفی شده و تنها شرکت های سازنده که همان تعاونی هایی هستند که 1 ساله تاسیس می شوند تعویض میشود.

  خلاصه وضعیت پروژه ویژن
  مشخصه مقدار
  نام سازنده تعاونی ماندگار عمران آفاق نوربا
  موقعیت مرواریدشهر جنوبی
  نحوه پرداخت اقساطی
  اقساط هر ماه
  زمان تحویل 36 ماه پس از گودبرداری
  دسترسی بزرگراه‌های خرازی-همدانی و تهران-کرج
  تعداد طبقات 2 برج 12 طبقه 9 طبقه مسکونی
  متراژ واحدها 100-120-140 متر
  مرحله ساخت پذیره نویسی
  زمان اتمام 36 ماه پس از گود برداری

  شرایط پرداخت:

  تاریخ چک تیپ 100 متری تیپ 120 متری تیپ 140 متری
  واریزی اولیه 200 میلیون تومان 250 میلیون تومان 300 میلیون تومان
  یک ماه پس از ثبت نام 55.000.000 تومان 65.000.000 تومان 75.000.000 تومان
  دو ماه پس از ثبت نام 55.000.000 تومان 65.000.000 تومان 75.000.000 تومان
  سه ماه پس از ثبت نام 55.000.000 تومان 65.000.000 تومان 75.000.000 تومان
  چهار ماه پس از ثبت نام 55.000.000 تومان 65.000.000 تومان 75.000.000 تومان
  پنج ماه پس از ثبت نام 55.000.000 تومان 65.000.000 تومان 75.000.000 تومان
  شش ماه پس از ثبت نام 55.000.000 تومان 65.000.000 تومان 75.000.000 تومان
  جمع کل 530.000.000 تومان 636.000.000 تومان 742.000.000 تومان
  بررسی نهایی

  پروژه های اینچنینی در منطقه 22 بسیارند و وضعیت عمده آنها که در محدوده مروارید شهر واقع شده اند همگی به یک شکل میباشد و این مشکل مربوط به این پلاک ثبتی خاص میباشد که هم اکنون در کمیسیون ماده 5 شهرداری قرار دارد و اینکه آیا موفق به تغییر کاربری شود یا خیر مسئله ای است که هیچ کس نمیتواند قطعی بودن یا نبودن آنرا تایید نماید و زمان خاصی برای آن اعلام کند.

  پروژه های معرفی شده در این محدوده همگی اطلاعات نادرست از داشتن وام ، شروع گودبرداری تا چند ماه آینده و یا داشتن کاربری مسکونی و یا اینکه پروژه در مرحله اخذ جواز است اعلام میدارند که این موارد همگی نادرست میباشد . پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعات دقیق و بروز پیرامون پروژه های منطقه 22 با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات درستی دریافت کنید.

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  1 نظر در “پروژه ویژن منطقه 22 تهران مروارید شهر”

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه