پروژه نیرو زمینی ارتش چیتگر

پروژه نیرو زمینی ارتش

پروژه نیرو زمینی ارتش در پهنه C منطقه 22 محدوده چیتگر تهران واقع شده است . این پروژه شامل 4 برج میباشد که هر برج شامل 490 واحد میباشد و به برج های چهارگانه نیز معروف است مجری این پروژه تعاونی مسکن مهندسی نیروی زمینی ارتش میباشد که تاسیس سال 1359 میباشد . زمین های پهنه C بطور کلی در اختیار ارتش بوده و تعاونی های مختلفی در حال ساخت پروژه های انبوه میباشند برخی از این پروژه ها پروژه سهام توامندسازی ارتش میباشند که در کنار پروژه نیروی زمینی ارتش در حال بهره برداری میباشد .

پروژه نیرو زمینی ارتش
پروژه نیرو زمینی ارتش

این پروژه ابتدا قرار بود 30 طبقه باشد اما در سال 95 تصمیم بر آن شد که طبقات اضافه شود و به 40 برسید متراژ پروژه نیرو زمینی ارتش 4 تیپ 93 ، 110 ، 121 و 135 متری میباشد . در حال حاضر این پروژه در مرحله اتمام اسکلت و دیوارچینی در برج های اول و دوم و برج سوم در مرحله ی نصب اسکلت و برج چهارم در مرحله فنداسیون قرار دارد .

طبق آخرین اطلاعات دریافت شده توسط تهران برج بیشترین تعداد طبقات 38 طبقه میباشد که 33 طبقه آن مسکونی میباشد .

توجه داشته باشید یکی از این برج های 4 گانه بنام پروژه نارنج 8 با شرایط متفاونی در حال اجرا میباشد . این پروژه بر خلاف برج های دیگر از متریال لوکس و امکانات بروز استفاده خواهد شد و با توجه به نیاز منطقه به پروژه های مدرن تر ساخت و اجرای این پروژه با شرایطی متفاوت در حال ساخت و ساز میباشد و نسبت به امکانات روز در مناطق دیگر تقریبا کامل میباشد .

قیمت پروژه نیرو زمینی چیتگر

پروژه نیروی زمینی ارتش
پروژه نیروی زمینی ارتش

قیمت پروژه نیرو زمینی چیتگر بر اساس واریزی + امتیاز میباشد و واریزی انجام شده و همچنین اقساط ماهانه مشخص شده تا کنون بصورت زیر میباشد . توجه داشته باشید آخرین بروزرسانی اطلاعات در این بخش مربوط یه آیان ماه سال 1400 میباشد .

  • متراژ 93 متر : مبلغ 215.100.000 میلیون تومان. اقساط هر سه ماه 12 میلیون و ششصد هزار تومان
  • متراژ 110 متر: مبلغ 254.400.000 میلیون تومان. اقساط هر سه ماه 14 میلیون و نهصد هزار تومان
  • متراژ 121 متر : مبلغ 279.900.000 میلیون تومان. اقساط هر سه ماه 16 میلیون و چهار صد هزار تومان
  • متراژ 135 متر : مبلغ 312.300.000 میلیون تومان. اقساط هر سه ماه 23 میلیون و نهصد هزار تومان

نقل و انتقال بصورت قطعی در دفتر تعاونی انجام میشود و قیمت امتیاز بر اساس رتبه بندنی امتیاز قیمت گذاری خواهد شد . برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت امتیاز پروژه نیرو زمینی با ما تماس حاصل فرمائید . در ضمن توجه داشته باشید که رتبه بندی و اولویت انتخاب در امتیاز این پروژه موثر میباشد .

موقعیت و امکانات پروژه نیرو زمینی ارتش

پروژه نیرو زمینی ارتش دارای امکاناتی از قبیل لابی مجلل و سیستم اطفائ و اعلام حریق ، سیستم حفاظت و مانیتورینگ ساختمان ، سالن اجتماعات چند منظوره، سالن ورزشی و بدنسازی و فضای بازی کودکان میباشد . و از ویژگی های محل قرارگیری پروژه میتوان به دسترسی به بازار بزرگ ایران ( ایران مال ) ، باغ موزه گیاه شناسی ایران ، دریاچه چیتگر ، شهر بازی هزار و یک شهر و دسترسی مستقیم به اتوبان همت ، حکیم ، تهران کرج میباشد .

پروژه نیروی زمینی ارتش چیتگر
پروژه نیروی زمینی ارتش چیتگر
پروژه نیرو زمینی ارتش چیتگر در چه مرحله ای است ؟

وضعیت پروژه نیرو زمینی ارتش چیتگر بصورت زیر میباشد

  • برج اول، اسکلت و سقف‌ها به اتمام رسیده است و تا طبقه 18  از پایین  تیغه چینی  انجام شده است .
  • برج دوم، اسکلت و سقف برج به طور کامل اجرا گردیده است و در حال حاظر تا طبقه 12 ام  تیغه چینی انجام شده است .
  • برج سوم، پیمانکار؛ بتن مگر و آرماتور بندی فونداسیون سازه اصلی و بتن ریزی را بطور کامل اجرا و اماده اجرای اسکلت فلزی میباشد
خلاصه وضعیت پروژه نیروی زمینی ارتش 
مشخصات پروژه  
سازنده تعاونی مسکن نزاجا
موقعیت پهنه C شهرک چینگر
نحوه پرداخت اقساطی
اقساط هر 2 ماه یکبار
زمان تحویل 1402-1403
دسترسی همدانی- بلوار پژوهش
تعداد طبقات 30
تعداد واحدها 560
متراژ واحدها 93-110-121-135
اسکلت فلزی
در چه مرحله ای از ساخت برج اول نازک کاری نما- برج 2 نما – برج 3 اسکلت
زمان اتمام 1402-1403

پروژه نیروی زمینی ارتش، شرایط اقساط خرید را به صورت سه ماه یکبار فراهم می‌کند. اطلاعات کامل از جمله قیمت‌ها و روند پروژه چیتگر ارتش را می‌توانید در اطلس 22 به روز و دقیق مشاهده کنید.

جزئیات پرداخت به ازای متراژ و نوع واحدها به شرح زیر است:

متراژ تاریخ واریزی
93 هر سه ماه یکبار 12.600.000
110 هر سه ماه یکبار 14.900.000
121 هر سه ماه یکبار 16.400.000
135 هر سه ماه یکبار 23.900.000

زمان تحویل برج اول نیروی زمینی در سال 1402، برج دوم در سال 1403 و برج سوم در سال 1405 مشخص شده است.

این پروژه در پهنه C شهرک چیتگر، با دسترسی به همدانی و بلوار پژوهش و در مجاورت باغ ملی گیاه‌شناسی واقع شده است. این پروژه شامل 4 برج به نام‌های برج 1، برج 2، برج 3 و برج 4 می‌باشد که در کل دارای 1260 واحد مسکونی می‌باشد.

پهنه سی ارتش

پهنه سی ارتش که به شهرک چیتگر نیز معروف است در واقع محدوده ای میباشد که کاملا متعلق به ارتش جمهوری اسلامی بوده است و در زمان برای استفاده به آنها داده شده است و پس از آن تبدیل به پادگان های نظامی شده است . بعد از چند سال و برای تامین نیاز مسکن کارکنان ارتش این زمین ها به تعاونی های مختلفی که همگی ارتشی هستند داده شده است .

پهنه سی ارتش
پهنه سی ارتش

در نتیجه تعاونی های مختلفی که وابسته به بخش های مختلفی همچون نیروی هوایی ، نیروی دریایی و نیروی زمینی ارتش میباشند در این محدوده مشغول به ساخت و ساز هستند از این رو این محدوده را به نام شهرک ارتش میشناسند . ساخت و پیشرفت هر یک از این تعاونی ها با توجه به مدیریت و پیمانکار هر یک متفاوت است .

توجه داشته باشید هر یک از تعاونی های موجود در این منطقه به شرایط خاص خود در حال ساخت هستند . برخی از آنها بصورت مشارکت با بخش خصوصی ، برخی مشارکت با شرکت وابسته با همان ارگان و برخی نیز توسط خود تعاونی ارتش در حال ساخت میباشند و بصورت سهامی ، دفترچه ای و یا قرادادی در حال خرید و فروش میباشند .

توضیحات مربوط به هر پروژه و اطلاعات دقیق را در بخش مربوط به همان پروژه دنبال فرمایید و یا میتوانید برای دریافت اطلاعات کلی و خلاصه شده به صفحه پروژه های ارتش مراجعه فرمایید . 

برای اطلاع از شرایط ، نحوه نقل و انتقال و امتیاز پروژه نیرو زمینی چیتگر با ما تماس حاصل فرمائید و یا پروژه های مشابه در پهنه سی مانند پروژه پدافند هوایی ارتش که با مشارکت آرین سازه و مسکن خاتم الانبیا ارتش در حال ساخت میباشد و یا پروژه نارنج 8 نیروی زمینی که با مشارکت نزاجا و نپاسازه در حال ساخت است بر روی لینک کلیک فرمائید .

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه