پروژه ماهور مروارید شهر منطقه 22

پروژه ماهور توسط شرکت اطلس گستر دماوند در زمینی به مساحت 19500 مربع در محدوده فاز دوم مروارید شهر چیتگر منطقه 22 تهران در قالب 3 بلوک 12 طبقه شامل 9 طبقه مسکونی و 3 طبقه لابی و پارکینگ در حال بهره برداری میباشد . هر طبقه از این پروژه شامل 8 واحد مسکونی به متراژ 100 ، 120 و 140 و در مجموع 216 واحد مسکونی میباشد .

پلاک ثبتی این پروژه 1383 از فرعی 4 میباشد که بصورت مشاعات بوده و فاقد کاربری مسکونی و جواز ساخت میباشد . این پروژه در محدوده ای از مروارید شهر قرار گرفته است که هنوز تکلیف آن روشن نشده و پروژه های دیگری همچون پروژه رومنس در همین وضعیت در آن قرار دارند .

پروژه ماهور
پروژه ماهور مروارید شهر

قیمت پروژه ماهور

این پروژه در حال حاضر در مرحله پذیره نویسی قرار دارد و قیمت اولیه برای ورود بدینصورت میباشد ( آخرین بروز رسانی در فروردین ماه سال 1401 میباشد )

  • برای واحد 100 متری 250 میلیون اولیه و 5 قسط 74 میلیون تومانی بصورت ماهیانه
  • برای واحد 120 متری 290 میلیون تومان اولیه و 5 قسط 90 تومانی بصورت ماهیانه
  • برای واحد 140 متری 330 میلیون تومان اولیه و 5 قسط 107 تومانی بصورت ماهیانه

این مبلغ بابت زمین و تراکم میباشد و بصورت قطعی بوده که متری 6200 محاسبه شده و مبلغ ساخت نیز در صورت روشن شدن وضعیت زمین و شروع عملیات ساخت مشخص خواهد شد اما طبق اعلام تعاونی سازنده مبلغ 6 میلیون تومان علی الحساب برای ساخت در نظر گرفته شده است که این رقم در سال 1401 غیر واقعی بوده و سازمان نظام مهندسی قیمت ساخت هر متر مسکونی را 11 میلیون تومان اعلام کرده است .

توجه داشته باشید در پرداختی مبلغ فوق 30 میلیون تومان حق کارگزاری وجود دارد که جزو پرداختی های خریدار به تعاونی محاسبه نخواهد شد .

نوع واحد پیش پرداخت (میلیون تومان) اقساط زمین تراکم (ماهیانه) تعداد اقساط زمین تراکم اقساط ساخت (ماهیانه) تعداد اقساط ساخت
120 متری 280 77 4 60 12
140 متری 380 97 4
پروژه ماهور
پروژه ماهور

تعهدات سازنده

در این مرحله به علت روشن نبودن وضعیت زمین تعاونی کاردکس صادر میکند که تنها عضویت شخص در تعاونی مشخص شده و متعهد به پرداخت اقساط خود میباشد . هیچ تعهد دیگری از قبیل امکانات ، نحوه محاسبه افزایش قیمت ساخت ، جریمه دیرکرد ، شروع عملیات ساخت ، پارکینگ و مشاعات مشخص نشده است و تنها بصورت شفاهی شروع عملیات ساخت را 36 ماه پس از شروع گودبرداری اعلام میکند و با توجه به روشن نبودن وضعیت زمین نمیتوان تاریخ دقیقی از شروع و یا اتمام پروژه اعلام نمود .

همچنین توجه داشته باشید که پروژه در این مرحله نمیتواند دارای وام باشد و مبنای خرید از اینگونه پروژه ها را داشتن وام نگذارید . پروژه های ساختمانی در مرحله 30 پیشرفت فیزیکی پروژه میتوانند وام دریافت کنند .

امکانات پروژه ماهور مروارید شهر

با توجه به مکتوب نبودن امکانات پروژه در کاردکس اولیه تنها میتوان الزامات یک واحد مسکونی را به عنوان امکانات پروژه اعلام نمود که شامل موارد زیر است

  • سیستم اطفا حریق
  • سرمایش و گرمایش
  • لابی
  • آسانور
  • فضای سبز
سوابق کارفرما

شرکت شرکت اطلس گستر دماوند به شماره ثبت 556558 در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲۴ به شکل مسئولیت محدود با شماره ملی 14009071307 به ثبت رسیده است . این شرکت ماهیت تعاونی ندارد و فاقد سابقه ساخت است .  سرمایه اولیه این شرکت 1 میلیارد تومان است . پدرام آزادمنش به عنوان مدیر عامل و حسين مرداني به سمت رئیس هیات مدیره , علي اصغر حسن زاده به عنوان نائب رئیس هیات مدیره در این مجموعه منصوب شده اند .

خلاصه وضعیت برج های ماهور
ویژگی جزئیات
نام سازنده مسکن اطلس گستر دماوند
موقعیت مروارید شهر جنوبی غرب دریاچه چیتگر
نحوه پرداخت پذیره نویسی
اقساط هر سه ماه
زمان تحویل پس از اتمام گودبرداری 42 ماهه
دسترسی بزرگراه های تهران-کرج و همدانی
تعداد طبقات 9 طبقه مسکونی
تعداد واحدها 8 واحد در هر طبقه
متراژ واحدها 100-120-140 متر مربع
در چه مرحله ای از ساخت گودرداری
زمان اتمام 42 ماه پس از اتمام گود برداری
بررسی کلی

بطور کلی پروژه های این چنینی در مروارید شهر هنوز بلاتکلیف مانده اند و برای خرید از پروژه های اینچنینی که تعدادشان نیز کم نیست میبایست دقت بسیاری کرده و تحقیقات خود را تکمیل نمایید . در صورت مشخص شدن وضعیت زمین این محدوده از مروارید شهر پروژه های بسیاری شروع به کار خواهند کرد و خود باعث رونق منطقه خواهد شد اما در حال حاضر هیچگونه پیشرفتی از روند تغییر کاربری این محدوده به گوش نرسیده است

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه ماهور و دیگر پروژه های این محدوده مانند پروژه پلارا اعم از قیمت امتیاز ، نحوه خرید و فروش ، موقعیت و پیشرفت پروژه با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه