پروژه شهر طلا فاز 1،2،3 ( پروژه دریاچه چیتگر )

پروژه شهر طلا در 3 فاز در منطقه 22 تهران محدوده چیتگر در حال اجرا میباشد . تعاونی عمران گستر رهروان همت مجری این پروژه میباشد . شهر طلا 1 در حال حاضر بر روی اسکلت طبقه 10 میباشد و پروژه شهر طلا 2 در اسکلت طبقه اول است . آخرین پروژه معرفی شده توسط شرکت تحت عنوان شهر طلا 3 در حال حاضر در مرحله شروع به کار بوده و پروانه ساخت را دریافت کرده است و در مرحله تسطیح خاک میباشد . این پروژه با نام پروژه دریاچه نیز معرفی شده است .

پروژه شهر طلا
پروژه شهر طلا

پروژه شهر طلا

فاز یک این پروژه بصورت تجاری مسکونی میباشد که در زمینی به مساخت 1937  متر مربع با پلاک ثبتی 1863/9494 در مرحله اسکلت طبقه 10 میباشد . این پروژه شامل 8 طبقه مسکونی و 5 طبقه تجاری بر روی زمین میباشد که در نهایت 13 طبقه مثبت خواهد بود .

فاز دوم این پروژه نیز بصورت تجاری مسکونی در حال اجرا میباشد . زمین این پروژه 1739متر مربع با پلاک ثبتی 1863/13480 میباشد و در حال حاضر 1 طبقه اسکلت خورده است . این پروژه دارای 5 طبقه تجاری مثبت ، 8 طبقه پارکینگ و 15 طبقه مسکونی میباشد و در مجموع 28 طبقه است که 20 طبقه آن مثبت میباشد .

و در آخر پروژه شهر طلا فاز 3 بصورت تجاری اداری در زمینی به مساحت 1378 با پلاک ثبتی 1863/13482 در حال اجرا میباشد که در مرحله تجهیز کارگاه میباشد و به تازگی پروانه ساخت خود را دریافت کرده است . این پروژه دارای 4 طبقه تجاری و 8 طبقه هوم آفیس میباشد و در مجموع 12 طبقه روی زمین است . این پروژه از نظر موقعیت مکانی و شرایط پروژه نزدیک به پروژه بیسموت میباشد با این تفاوت که این پروژه تنها مخصوص به صنف طلا و جواهرات خواهد بود .

شرایط پرداخت و فروش پروژه شهر طلا

در حال حاضر با توجه به اینکه هر کدام از فاز های این پروژه از نظر موقعیت مکانی و پیشرفت پروژه شرایط متفاوتی دارند قیمت های بخش مسکونی این پروژه بصورت واریزی + حق امتیاز میباشد و نحوه محاسبه بخش تجاری بصورت سهامی ( یک متری ) با قیمت قطعی میباشد .

پروژه دریاچه
پروژه دریاچه

سهام های تجاری پروژه شهر طلا فاز 3 دارای 3 درجه A B C میباشد که به ترتیب برای طبقات همکف و اول ، طبقه 2 و 3 و طبقه چهام میباشد . قیمت هر یک از این سهام ها با توجه به رتبه بندی متفاوت است اما بطور کلی کمترین قیمت در حال حاضر به ازای هر متر مربع تجاری در 3 فاز پروژه بصورت زیر است :

 • فاز 1 شروع قیمت از 150 میلیون تومان
 • فاز 2 شروع قیمت از 100 میلیون تومان
 • فاز 3 شروع قیمت از 140 میلیون تومان

علت نزدیک بودن قیمت فاز 3 و فاز 1 با توجه به تفاوت در پیشرفت پروژه ، لوکیشن و جا نمایی پروژه شهر طلا فاز 3 میباشد . این پروژه در رینگ اصلی دریاچه در جوار پروژه ارتمیس قرار گرفته است و 2 پروژه دیگر در ضلع شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته اند .

توجه داشته باشید قیمت های تجاری فاقد اقساط بوده و تسویه میباشند ، حداقل متراژ واحد های تجاری 11 و حداکثر 36 متر در نظر گرفته شده اند که به 1 واحد کامل پارکینگ نیز تعلق خواهد گرفت .

با توجه به تفاوت در پیشرفت فیزیکی پروژه و لوکیشن هر کدام برای کسب اطلاعات ببشتر پیرامون قیمت واحدهای مسکونی با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

وضعیت پیشرفت پروژه شهر طلا

یکی از ایراداتی که به این پروژه وارد است پیشرفت بسیار کند آن از ابتدا تا کنون میباشد . این پروژه زمان زیادی مسکوت مانده و یا روند پیشرفت آن بسیار کند بوده است . بهتر بود بجای شروع چند فاز با فاصله از یکدیگر یکی از پروژه ها با سرعت به اتمام میرسید . نمونه دیگری از انبوه سازی هایی که در مرحله ساخت به دلیل وسعت کار روندشان کند بوده است میتوان به پروژه حکیم شهرداری اشاره کرد.

در حال حاضر با توجه به معرفی فاز 3 شهر طلا در سال 1400 و سابقه ی این تعاونی در مدیریت و پیشبرد عملیات ساخت 2 فاز دیگر میبایست تا حصول نتیجه و پیشرفت چشمگیر عملیات ساخت پروژه های قبلی این شرکت در مورد پروژه جدید اظهار نظر کرد . اما در حال حاضر با توجه به سابقه ی پروژه باید به اطلاع شما برسانیم که روند کاری پروژه های این شرکت تا کنون کند بوده است .

پروژه شهر طلا فاز 3
پروژه شهر طلا فاز 3
تعاونی عمران گستر همت

تعاونی عمران گستر رهروان همت در تاریخ 1394/04/9 با شماره ثبت ۴۷۴۹۲۸ و شماره ملی ۱۴۰۰۵۰۵۲۶۲۸  تاسیس شده است . حسن قاسمي به سمت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و عليرضا حسين نسب  به سمت نائب رئیس هیات مدیره منصوب شده اند و ماهیت این مجموعه تعاونی میباشد . سوابق اجرایی توسط این تعاونی در محدوده گرمدره بوده و برج باغ گرمدره در کوهک پنجم در زمینی به مساحت 5000 اجرا و تحویل داده شده است .

پروژه دیگری نیز توسط تعاونی با نام پروژه چشمه معرفی شده است که اطلاعات چندانی از وضعیت آن در دست نیست و بطور کلی در حال حاضر این تعاونی بیشتر پروژه در حال اجرا دارد تا پروژه ی تکمیل شده و شاید یکی از ایراداتی که به روند کار پروژه های این تعاونی وارد است همین موضوع است که چندین پروژه را همگی با روند کندی پیش میبرد اما در نهایت وضعیت ساخت و مالکیت پروژه ها توسط این تعاونی بسیار بهتر از دیگر سازه هایی مانند پروژه ماندگار است که فاقد سوابق اجرایی و مالکیت زمین هستند .

بررسی نهایی

از نظر موقعیت مکانی و قرارگیری پروژه دریاچه ، این پروژه میتواند آینده خوبی داشته باشد اما در محدوده دریاچه پروژه های تجاری بسیاری هستند که به حالت مسکوت در آمده و پیشرفت آنها متوقف شده است . اینکه موقعیت مکانی یک پروژه آینده ی روشنی دارد یک فاکتور مهم است اما نحوه پیشرفت و ساخت آن نیز فاکتوری مهمتر است که میتواند یک پروژه را سالها در حالتی قرار دهد که سرمایه گذار را از ورود به پروژه منصرف کند . در نهایت در نظر گرفتن هر 2 فاکتور به همراه فاکتورهای دیگر از الزامات سرمایه گذاری در هر پروژه ای میباشد .

اگر قصد خرید و فروش پروژه شهر طلا که با نام پروژه دریاچه نیز شناخته میشود را دارید برای استعلام از وضعیت پیشرفت پروژه ، مراحل ساخت ، و قیمت امتیاز و نحوه خرید و فروش آن با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

 

 

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • عباس محمدظاهری 09125088358
  ژوئن 24, 2022 8:53 ق.ظ

  با سلام و احترام با توجه به مشخصاتی که در توضیحات بالا نوشته شده و کلیه موارد با مشخصات اولیه در زمان شروع پروژه تغییر کرده است آیا قابل پیگرد قانونی نمی باشد .همچنین خیانت به امانت خریداران نمی باشد . در ضمن هر سه پروژه به نام صرفا طلا و جواهر فروش رفته حال تغییرات به وجود آمده همه را متضرر کرده است . هر برج 150 واحد بوده حال چرا به بالای 20طبقه را در فاز دو شاهد هستیم . این مسئله جز آسیب به خریداران نتیجه ای ندارد

  پاسخ
  • یک سرمایه گذار
   جولای 20, 2022 10:27 ق.ظ

   باسلام و خسته نباشید، بنده از سهامداران فاز ۳ هستم که قرار بود در سال ۹۹تحویل داداه شود ، منتهی فاز ۱ و ۲ هنوز به نتیجه خاصی نرسیده ،که باید در سال ۹۷ و ۹۸ تحویل داده می شده ، متاسفانه این تعاونی از بد قول ترین تعاونی ها به حساب میاد ، فقط امیدوارم حداقل با چند سال تاخیر بهمون داده بشه ، نه مثل بعضی از این از خدا بی خبرا که پول سالها زحمت سرمایه گذار رو به راحتی بالا می کشن بشه.

   پاسخ
 • سرمایه گزار
  آگوست 21, 2022 6:03 ق.ظ

  باسلام.من وقتی پسرم هنوز به دنیا نیامده بود بادلار ۴۲۰۰ میلیون تومان ۶متر مغازه در پروژه طلای ۲خریدم همون اولم ۴۸ملیون پول نقد دادم مناسفانه این تعاونی قرار بود توسه سال تحویل بده هنوز یک طبقه روی زمین نساخته و معلوم نیست کی تحویل میدن،الان داره شعار میدن سرمایه گزاری برای آیندگان یعنی ما میمیریم میرسه به ورثه.

  پاسخ
 • ورشکسته وعده ها
  مارس 6, 2023 11:17 ب.ظ

  سلام مملکتی که قانون توی اون حرف آخرو بزنه میشه همین
  درحال حاظر این تعاونی 3 سال تاخیر داشته وتازه الانم تابلو زدن که 3 سال دیگه آماده میشه این شد 6 سال ناقابل عمر گرانبها گذشت هیچکس جوابگو هیچ نیست بلکه طلبکارها هستن
  به امید آرزوی بدترین زندگی تمام دست اندر کاران وخانواده هاشون
  این نفرین ها هم از روی بی زوری حساب میشه که قانونی نداریم که بیاد حق مارو بگیره

  پاسخ
 • خداوند لعنتشون کنه با این روند اجرائی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه