پروژه سفیر 1، پروژه S2 سپاشهر

پروژه سفیر 1

در منطقه 22 تهران، در محدوده چیتگر، پروژه سفیر 1 یا پروژه S2 توسط تعاونی سپاشهر در مروارید شهر در حال اجراست. این پروژه شامل یک برج ۳۱ طبقه می‌باشد که به ۲۵ طبقه مسکونی، ۵ طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی تقسیم شده است. علاوه بر این پروژه، تعاونی سپاشهر در حال حاضر در دست اجرای پروژه کامرانیه K2 و پروژه بانک ملی کوهک نیز مشغول است.

متراژ واحدها در این پروژه بین 100 تا 150 متر مربع متغیر بوده و واحدهای دارای 2 یا 3 خواب معرفی شده‌اند. اسکلت سازه از نوع فلزی است و زمان تخمین زده شده برای تحویل پروژه 48 ماه از شروع گودبرداری می‌باشد. در حال حاضر، پروژه در مرحله اجرای طبقه ششم اسکلت فلزی قرار دارد و نسبت به زمان اعلام شده برای تحویل از برنامه عقب است و بطور کل به دلیل اینکه سازنده این پروژه چندین پروژه در حال انجام دارد همگی آنها به تاخیر خورده اند و از برنامه زمانی عقب میباشند . 

پروژه سفیر 1
پروژه سفیر 1

 

اقساط پروژه سفیر

در حال حاضر آخرین مبلغ اقساط اعلام شده توسط تعاونی برای سال 1402 بدینصورت میباشد . درصورت تغییر جدول بروزرسانی خواهد شد : 

تاریخ مبلغ (میلیون تومان)
5/2/1402 180
20/4/1402 245
30/6/1402 245
9/9/1402 180
21/11/1402 180

قیمت پروژه سفیر S2

قیمت پروژه سفیر S2 در تاریخ مرداد ماه سال 1400 بر اساس واریزی هزینه زمین تراکم و گودبرداری بعلاوه حق امتیاز محاسبه میشود

مبلغ واریزی بروز تا این تاریخ ا 1 میلیارد و 790 میلیون تومان بر اساس متراژ میباشد .

از آنجایی که انتخاب واحد بر اساس واریزی به موقع اقساط و نداشتن بدهی رتبه بندی خواهد شد و ضریب طبقات نیز جدا دریافت خواهد شد لذا میبایست قبل از خرید امتیاز نسبت به دریافت استعلامات لازم از طریق ما اقدام فرمائید . اقساط اعلام شده در سال 1402 هر 3 ماه 180 تا 245 میلیون تومان میباشد .

برای کسب اطلاعات پیرامون قیمت امتیاز و نحوه خرید و فروش پروژه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

امکانات پروژه سفیر یک

امکانات پروژه سفیر یک به شرح زیر میباشد

  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی چند منظوره
  • لابی مجلل
  • فضای سبز و پارک بازی کودکان
  • استخر سونا جکوزی
  • باشگاه بدنسازی
  • لابی مجلل و لابی من 24 ساعته
  • سرمایش و گرمایش برج : چیلر مرکزی
  • مهد کودک اختصاصی برای ساکنین برج
موقعیت پروژه سفیر 1 S2

پروژه سفیر در منطقه 22 واقع شده و به دلیل موقعیت منحصر به فرد و ویوهای مناسب مورد توجه قرار می‌گیرد. دسترسی به پروژه از نزدیکی مترو ورداورد به خوبی انجام می‌شود و فاصله آن تا مترو حدود ۳ دقیقه با اتومبیل است. پروژه سفیر تحت نظر شرکت عمران توسعه سپاهشهر در حال اجراست و به عنوان یک پروژه تعاونی ساز با قیمت زمین و تراکم مشخص و قیمت ساخت متغیر معرفی می‌شود. در این نوع پروژه‌ها، تغییرات هزینه‌های مصالح و ترم اثری در قیمت‌ها دارد و بصورت علی الحساب به فروش میرسد و تخصیص طبقات و واحدها در فازهای یعدی انجام می‌پذیرد. این پروژه‌ها از لحاظ اقتصادی و اعتمادسازی در صورتی که روند ساخت آن اینگونه کند نباشد مینواند گزینه ای قابل بررسی باشد . 

پروژه سفیر s2
پروژه سفیر s2
خلاصه وضعیت پروژه سفیر 
مورد توضیحات
سازنده تعاونی سپاشهر
موقعیت مروارید شهر
نحوه پرداخت اقساطی
اقساط هر 3 ماه یکبار
زمان شروع 1398
دسترسی خرازی-اردستانی
تعداد طبقات 31
تعداد واحدها 150
متراژ واحدها 135
اسکلت فلزی
نما سیمان شسته
در چه مرحله‌ای از ساخت سر ستون ها
زمان اتمام 1406
تعاونی سپاشهر

تعاونی سپاشهر با نام کامل تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر سابقه اجرای پروژه الهیه فرشته ، پروژه بانک ملی چیتگر ، پروژه دیپلمات ، پروژه k2 کامرانیه را در کارنامه خود دارد .

این تعاونی در واقع منشعب شده از تعاونی مسکن شهید همت که سابقه ساخت پروژه مسکونی تجاری پاسارگاد را در کارنامه خود دارد و تعاونی سپاشهر هم اکنون در جال ساخت چندین پروژه بصورت همزمان است .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه های مربوط به تعاونی سپاشهر با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه