جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه ترنج ارتش، پیش فروش پروژه ترنج امید دژبان چیتگر

 • پروژه ترنج ارتش واقع در میدان ساحل در شمال دریاچه چیتگر منطقه 22 تهران در زمینی به مساحت 3900 مترمربع توسط تعاونی دژبان ارتش (تعاونی مسکن اسکان گستر امید) در حال بهره برداری میباشد. این پروژه دارای 2 برج میباشد که هر یک شامل بیست و پنج طبقه میباشد ( 3 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی ) که تقسیم بندی واحد ها در طبقه بدین صورت میباشد که به غیر از طبقه اول و دوم که 18 واحد در آن قرار گرفته است از طبقه سوم به بالا هر واحد دارای 6 واحد مسکونی میباشد.

  در فیلم ضبط شده زیر میتوانید عملیات ساخت پروژه ترنج ارتش را مشاهده فرمایید ( بروز رسانی این مطلب در فروردین ماه سال 1403 میباشد در صورت تغییرات این بخش بروز رسانی مجدد خواهد شد ). با توجه به مدت زمان اعلام شده توسط تعاونی برای پایان پروژه که 2 سال می باشد زمان تحویل را میتوان در پایان سال 1404 و یا سال 1405 با احتساب تاخیر احتمالی در روند ساخت در نظر گرفت توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بروز بابت پروژه میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید:

  برج اول در مرحله اسکلت طبقه 10 می باشد و برج دوم نیز در مرحله تجهیز کارگاه مسکوت می باشد . واحد های قرار گرفته در برج اول 85 و 100 متری می باشد و در برج دوم واحد ها 95 تا 130 متر است که در مجموع امتیازات این واحد های مسکونی در اختیار 274 عضو میباشد.

  این پروژه می بایست در سال 1399 تحویل داده میشد اما با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته در ساختار تعاونی زمان تحویل جدید 3 ساله تخمین زده شده است که البته در حال حاضر نیز از زمان بندی عقب است در حالی که در حال حاضر به تاریخ فروردین سال 1403 در مرحله نزدیک به پایان اسکلت و دیوار چینی میباشد که میتوانید آخرین تغییرات ایجاد شده در پروژه را در تصویر زیر مشاهده کنید . همچنین فیلمی از عملیات ساخت این پروژه در قسمت خلاصه وضعیت اضافه گردید که بتوانید وضعیت پروژه را مشاهده نمایید.

  در حال حاضر آخرین تاریخ تحویل پروژه را 2 ساله اعلام نموده اند در نتیجه میتوان پایان سال 1404 و یا اوایل سال 1405 را با احتساب مدتی که ممکن است عملیات به تاخیر بخورد در نظر گرفت.

  قیمت پروژه ترنج ارتش

  قیمت پروژه ترنج ارتش در فروردین ماه سال 1403 به همراه واریزی بروز بصورت زیر می باشد توجه داشته باشید که قیمت امتیاز های رتبه 1 الی 192 با رتبه های 192 الی 272 اختلاف دارد و این تفاوت در رتبه بندی و انتخاب واحد میباشد که در حدود 400 میلیون تومان میباشد.

  واریزی بروز قیمت امتیاز(حداقل) قیمت امتیاز (حداکثر)
  870.000.000 3.000.000.000 4.500.000.000

  اقساط هر سه ماه به مبلغ ۹۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

   

  همچنین مشخص شده که اقساط موظفی هر سه ماه به مبلغ 90.000.000 تومان پرداخت می‌شود.

  قیمت پروژه ترنج ارتش
  قیمت پروژه ترنج ارتش

  شرایط رتبه بندی اعضا

  همانطور که در بالا اشاره شد این تعاونی دارای 274 عضو میباشد و نحوه رتبه بندی اعضا نیز بر اساس واریزی و خوش حسابی صورت گرفته بدین صورت که به اعضایی که دارای رتبه 1 تا 190 میباشند در برج اول که زمان تحویل نزدیکتری دارند واحد تعلق میگیرد و به اعضای رتبه 190 تا 274 در برج دوم واحد تعلق میگیرد.

  رتبه بندی در عموم پروژه های مربوط به ارتش به همین شکل انجام شده نمونه آن پروژه نارنج 8 میباشد.

  پروژه ترنج
  پروژه ترنج

  امتیاز پروژه ترنج

  این پروژه بصورت حق امتیاز + واریزی معامله میشود و نحوه محاسبه حق امتیاز بر اساس رتبه بندی که در بالا به آن اشاره کردیم میباشد . هرچه رتبه پایینتر باشد مرغوبیت واحد دریافتی بیشتر خواهد بود . در تاریخ آذر سال 1400 مبلغ بروز واریزی برای یک واحد 90 متری دو خوابه 430 میلیون تومان می باشد ولیکن برای قیمت حق امتیاز بر اساس رتبه بندی قیمتهای متفاوتی ارائه میشود که از این نظر قیمت گذاری بر روی این پروژه مشکل میباشد و گاها قیمتهای ارائه شده از سوی فروشندگان نیز غیر منطقی میباشد لذا در صورت نیاز به استعلام قیمت روز با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید.

  پروژه ترنج چیتگر
  پروژه ترنج چیتگر

  قیمت ساخت این پروژه از قرار متری شش میلیون تومان بصورت علی الحساب می باشد و اقساط آن به صورت هر 4 ماه 40 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و کلیه نقل و انتقالات آن پس از ثبت در دفاتر اسناد رسمی در تعاونی خود مجموعه صورت میگیرد.

  موقعیت پروژه ترنج ارتش

  این پروژه در میدان ساحل تقاطع بلوار مختاری در شمال دریاچه شهدای خلیج فارس واقع شده و از لحاظ لوکیشن در محدوده بسیار مناسبی قرار گرفته است . دسترسی بسیار نزدیک به مرکز خرید بام لند و دریاچه چیتگر و همچنین بازار بزرگ ایران به همراه دسترسی مستقیم به اتوبانهای حکیم و همت از ویژگی های این پروژه میباشد.

  امتیاز پروژه ترنج
  امتیاز پروژه ترنج
  امکانات پروژه ترنج امید دژبان

  امکانات اعلام شده از سوی تعاونی بدین صورت میباشد :

  • لابی و لابی من 24 ساعته
  • سیستم اعلان و اطفاء حریق
  • سیستم ایمنی دوربین مداربسته
  • سالن اجتماعات
  • آنتن اینترنت مرکزی
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن روز
  • شوتینگ زباله
  • برق اضطراری و ژنراتور دیزل
  • آسانسورنفربری وباربری
  • فضای سبز
  تعاونی مسکن اسکان گستر امید

  تعاونی مسکن اسکان گستر امید در سال 1365 با شماره 59699 با ماهیت تعاونی به ثبت رسیده و مدیر عامل آن بهروز نامی میباشد . این تعاونی رزومه ساختن برج های سروناز در حد فاصل میدان ساحل و میدان دریاچه را دارد ولیکن با توجه به قرار گرفتن برج های دیگر در روبروی این پروژه دید دریاچه در برخی از واحدها وجود دارد. این پروژه شامل 12 بلوک با معماری پله ای میباشد که از 12 تا 15 طبقه می باشد .البته دریافت سند برای این پروژه با مشکل مواجه شده و هنوز در دست اقدام است.

  خلاصه وضعیت پروژه ترنج ارتش

  در قسمت زیر میتوانید خلاصه وضعیت در مورد این پروژه را به اختصار مشاهده فرمایید

  مورد توضیحات
  تعداد بلوک ۲ بلوک (۲۱ طبقه و ۱۱ طبقه)
  تعداد واحدها در کل پروژه ۲۷۲ واحد (رتبه‌های ۱ تا ۱۹۶ در برج ۲۱ طبقه و رتبه‌های ۱۹۷ تا ۲۷۲ در بلوک ۱۱ طبقه)
  وضعیت ساخت برج ۲۱ طبقه در حال ساخت
  وضعیت ساخت برج ۱۱ طبقه به زودی به اجرا درخواهد آمد
  زمان تحویل واحدهای مسکونی برج ترنج تا انتهای سال ۱۴۰۴ (پیش‌بینی شده)
  متراژ واحدهای مسکونی بین ۸۰ متر مربع تا ۹۵ متر مربع
  مساحت به دست آمده از قراردادها بر اساس قراردادهای ارائه شده از سوی تعاونی سازنده اعلام شده است
  موقعیت بلوک دوم پروژه ترنج چیتگر در ضلع شرقی خیابان شمس تبریزی و رو به روی بلوک اول به اجرا درآمده است
  تعاونی سازنده پروژه تعاونی دژبان ارتش
  رزومه تعاونی سازنده ساخت برج‌های سروناز
  وضعیت ساخت اسکلت پروژه مسکونی رو به اتمام است و مرحله سفت‌کاری به زودی آغاز می‌شود
  قیمت امتیاز پروژه ترنج دژبان بر اساس رتبه قیمت گذاری می‌شود
  پروژه ترنج ارتش
  پروژه ترنج ارتش

  توضیحات اضافی:

  • پروژه ترنج دژبان و ترنج چیتگر شامل دو بلوک با تعداد طبقات مختلف می‌باشد.
  • پروژه ترنج دژبان در حال ساخت برج ۲۱ طبقه و اجرای سقف پانزدهم و دیوار چینی همین طبقه است.
  • واحدهای مسکونی برج ترنج تا انتهای سال ۱۴۰۴ به اعضا و مالکین تحویل داده خواهند شد.
  • مساحت واحدهای مسکونی بر اساس قراردادهای ارائه شده از سوی تعاونی سازنده مشخص شده است.
  • بلوک دوم پروژه ترنج چیتگر در ضلع شرقی خیابان شمس تبریزی و رو به روی بلوک اول واقع شده است.
  • تعاونی سازنده این پروژه دژبان ارتش نیز می‌باشد که رزومه قوی در ساخت برج‌های سروناز دارد.
  • قیمت امتیاز پروژه ترنج دژبان بر اساس رتبه قیمت گذاری مشخص می‌شود.
  • وضعیت ساخت اسکلت پروژه مسکونی در حال حاضر به پایان می‌رسد و مرحله سفت‌کاری به زودی آغاز می‌شود.
  جمع بندی

  در مورد سرمایه گذاری در این برج با توجه به تاخیر زیادی که تاکنون داشته پیش بینی می شود روند کندی در تحویل آن وجود داشته باشد و این روند در اکثر پروژه های وابسته به ارتش که توسط تعاونی های خود ارتش در حال انجام است نیز اتفاق افتاده است مانند پروژه نیرو زمینی ارتش که به همین شکل در حال انجام است ولیکن تا الان بسیاری از پروژه ها با گذشت زمان طولانی بالاخره تحویل داده شده اند مانند پروژه های بتاجا که بصورت سهامی فروخته شده اند.

  ولیکن پروژه های دیگری نیز توسط ارتش انجام شده اند که با مشارکت بخش خصوصی انجام گرفته اند نمونه آنها پروژه پدافند ارتش میباشد که با مشارکت با آرین سازه انجام گرفته شده . در اینگونه پروژه های روند پیشرفت پروژه بسیار سریع تر میباشد و علت آن نیز مشارکت با بخش خصوصی و دریافت ضمانت برای اتمام پروژه در زمان مقرر میباشد.

  به شما پیشنهاد می دهیم قبل از هرگونه خرید و فروش برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه های منطقه 22 تهران ، استعلام قیمت و سلامت پروژه با کارشناسان ما در تهران برج در تماس باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را از ما دریافت نمایید.

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه