جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه بنیتا واقع در مروارید شهر منطقه 22 تهران

 • پروژه بنیتا در قالب 2 برج 21 طبقه در زمینی به مساحت 2000 هزار متر در مروارید شهر جنوبی توسط تعاونی سازه گستر بنیتا دز زمینی با پلاک ثبتی 1382 معرفی شده است. این پروژه در حال حاضر در مرحله پذیره نویسی می باشد و زمین آن در مرحله تغییر کاربری است و در محدوده ای از مروارید شهر واقع شده است که نزدیک به 20 پروژه دیگر معرفی شده است و زمین های آن در حال حاضر فنس کشی شده اند و در مرحله تغییر کاربری زمین قرار در شهرداری قرار دارند.

  پروژه بنیتا مروارید شهر
  پروژه بنیتا مروارید شهر

  زمان شروع عملیات ساخت پروژه بنیتا 48 ماه پس از شروع گودبرداری مشخص شده است که در نظر داشته باشید این زمان بعد از تغییر کاربری،تفکیک زمین و اخذ جواز ساخت است. در این مطلب ضمن بررسی پروژه بنیتا و شرایط فروش آن به بررسی موقعیت و رزومه سازنده می پردازیم.

  شرایط فروش پروژه بنیتا

  شرایط فروش پروژه بنیتا به این صورت است که متراژ سهام آن به 50 متر تقسیم شده است و این کار برای سهولت در خرید از این پروژه است. در حال حاضر به ازای هر متر 17 میلیون تومان برای زمین و تراکم دریافت می شود که به صورت اقساطی است یعنی برای سهام 17 متری مبلغ کل 835 میلیون تومان باید به صورت اقساطی به همراه پیش پرداخت به تعاونی سازنده پرداخت شود.

  در نهایت این مبلغ برای زمین و تراکم است و برای ساخت هنگامی که کاربری زمین تغییر نمود مبلغ اقساط ساخت مشخص می شود. در حال حاضر نحوه خرید از پروژه به صورت کارتکسی می باشد که حکم رسید سرمایه گذاری دارد و پس از شروع عملیات ساخت دفترچه قرارداد صادر خواهد شد.

  همچنین در نظر داشته باشید که در حال حاضر متراژ دقیق واحد ها و همچنین طبقات و نقشه و پلان وجود ندارد و تا زمان اخذ دستور نقشه نی متوان این موارد را به صورت دقیق اعلام نمود. پروژه های مروارید شهر در این نقطه همگی پس از انجام این عملیات شروع به کار خواهند نمود اما این امر ممکن است تا 2 سال دیگر زمان ببرد.

  موقعیت زمین پروژه بنیتا

  همانطور که در بالا اشاره نمودیم موقعیت زمین پروژه بنیتا در مروارید شهر جنوبی و در نقطه ای واقع شده است که در حال حاضر زمین مشاعی است و در حال تغییر کاربری زمین است. در حال حاضر 2 سال است که زمین این پروژه در همین مرحله قرار دارد و در حال حاضر در کمیسیون ماده 5 می باشد.

  وضعیت زمین پروژه بنیتا
  وضعیت زمین پروژه بنیتا

  در صورت موافقت با تغییر کاربری زمین، در مرحله بعدی باید سند تفکیک شود و هر قطعه که مربوط به یک پروژه است جواز ساخت خود را دریافت نماید. پروژه الماس همت نمونه دیگری از پروژه های در حال اجرا در این قطعه زمین در مروارید شهر است.

  سابقه سازنده

  پروژه بنیتا توسط تعاونی سازه گستر بنیتا معرفی شده است که موفق به یافتن اطلاعات ثبتی این تعاونی نشدیم. در نظر داشته باشید که این پروژه توسط یکی از املاک های منطقه به نام قصر بنیتا معرفی شده است و یک پروژه تازه تعریف شده است و شرکت تعاونی که در قالب آن اقدام به فروش نموده است به احتمال زیاد تازه تاسیس و یا در حال تاسیس است.

  شروع عملیات ساخت پروژه بنیتا

  همانطور که در بالا اشاره نمودیم، زمین های محدوده مروارید شهر جنوبی در حال تغییر کاربری هستند و در حال حاضر فنس کشی شده اند و برخی از آنها عملیات تسطیح خاک انجام داده اند. انجام این عملیات نیاز به اخذ جواز ندارد و هر گونه ادعایی مبنی بر داشتن جواز ساخت باید توسط خریدار به صورت عینی مدارک و مستندات رویت شود.

  در صورت ایجاد تغییرات در وضعیت ساخت پروژه، این بخش به روز رسانی خواهد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه بنیتا و دیگر پروژه های منطقه 22 تهران می توانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل نموده و جزئیات بیشتری کسب نمایید.

   

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه