جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه البرز کوهک، پروژه البرز ابنیه همت منطقه 22

 • پروژه البرز واقع در محدوده کوهک ضلع جنوب شرقی دریاچه چیتگر منطقه 22 تهران توسط تعاونی ابنیه همت در در زمینی به مساحت 1703 در حال اجرا میباشد .

  این پروژه به صورت تجاری مسکونی میباشد که شامل یک برج 11 طبقه (33 واحد)  مشتمل بر 7 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه تجاری و 4 طبقه منفی برای پارکینگ و انباری واحد ها در نظر گرفته شده است. این پروژه هم اکنون در مرحله دیوار چینی میباشد. این تعاونی پروژه زاگرس چیتگر و پروژه الوند چیتگر را در نیز در حال اجرا دارد و در حال حاضر این پروژه با تاخیر مواجه شده است.

  مدت زمان شروع این پروژه به صورتی بوده است که زمان تحویل آن در ابتدای کار سال 1402 اعلام شده بود اما زمان بندی جدید سال 1404 اعلام شده است .

  در حال حاضر که در سال 1402 میباشیم این پروژه در مرحله تیغه چینی است ( عکس بروز از پروژه را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید ) و علت تاخیر آن نیز انجام عملیات ساخت توسط تعاونی سازنده این پروژه است که چندین پروژه را بصورت همزمان معرفی نموده است و در حال حاضر پروژه الوند وضعیت جلوتری در ساخت نسبت به دیگر پروژه ها دارد و پروژه زاگرس نیز در مراحل اولیه ساخت ( فونداسیون ) است، اطلاعات مربوط به هر پروژه را میتوانید در پیج مخصوص به خود دنبال نمایید . 

  محل قرار گیری این پروژه در محدوده کوهک، منطقه 22 تهران که یکی از مناطق مترقی و رو به پیشرفت در این محدوده است و علت آن نیز ورود شخصی سازان و برند ساز ها و ساخت برج های لوکس و بروز میباشد.

  برای آشنایی با این محدوده میتوانید ویدئو کلیپ ضبط شده زیر را مشاهده نمایید ، توجه داشته باشید در صورت تغییر در وضعیت ساخت این پروژه ، این بخش بروزرسانی خواهد شد و آخرین بروزرسانی آن مربوط به دی ماه سال 1402 میباشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید. 

  قیمت پروژه البرز کوهک

  این پروژه هم اکنون در مرحله نصب سازه فلزی میباشد و نحوه واگذاری پروژه توسط تعاونی ابنیه همت بصورت اعطای امتیاز بوده است که هر امتیاز شامل 50 متری مسکونی و 7 متر تجاری میباشد و یا 60 متری مسکونی بعلاوه 15 متر تجاری میباشد . در حال حاضر با توجه به عدم پیشرفت پروژه و همچنین تمرکز تعاونی برای روی انجام دیگر پروژه هایش ، قیمت این پروژه با تغییر چندانی روبرو نمیباشد . که در ادامه این مطلب میتوانید بروز ترین اطلاعات را مشاهده نمایید . 

  قیمت پروژه البرز کوهک بر اساس واریزی + امتیاز میباشد و واریزی پروژه تا تاریخ امروز دی ماه سال 1402 بدین صورت میباشد .

  قیمت امتیاز(تومان) واریزی بروز(تومان)
  1.500.000.000 1.170.000.000

  اقساط اعلام شده توسط تعاونی برای سال 1402 به منظور ساخت پروژه در حدود 98 میلیون تومان میباشد . 

  تاریخ سررسید اقساط اقساط مسکونی (ریال)
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ ۹۸۰.۰۰۰.۰۰۰

  همچنین مبلغ اقساط برای هزینه زمین و تراکم و ساخت در سالهای 1399 و سال 1400 نیز به ترتیب 32 میلیون تومان ماهانه و 27 میلیون تومان بوده است . 

   
  پروژه البرز ابنیه همت
  پروژه البرز ابنیه همت

  امکانات پروژه البرز چیتگر

  امکانات پروژه البرز چیتگر بدین صورت اعلام شده است سالن ورزش ، زمین ورزش ، درب ضد سرقت ، سالن اجتماعات ، آنتن مرکزی ، دوربین مداربسته ، سیستم سرمایش و گرمایش اختصاصی ، سیستم اعلان و اطفای حریق ، سالن ورزش ، سیستم اعلام و اطفای حریق ، آنتن مرکزی ، پارکینگ مهمان ، فضای سبز و پارک بازی کودکان میباشد. این پروژه دارای مشاعات آبی و روف گاردن نمیباشد .

  موقعیت پروژه البرز ابنیه همت

  موقعیت پروژه البرز ابنیه همت از نظر دسترسی های اصلی این پروژه از طریق اتوبان شهید همدانی (شهید حکیم)، شهید همت، آزادگان و آزادراه تهران کرج می باشد.فاصله این مجتمع تا نزدیک ترین ایستگاه مترو که مترو چیتگر میباشد ۵ دقیقه می باشد.از مراکز تفریحی و تجاری نزدیک این پروژه می توان به پاساژ طوبی، پارک آبی اپارک، بوستان جنگلی چیتگر، دریاچه چیتگر و بام لند نام برد.

  همچنین محل قرار گیری این پروژه در محدوده کوهک است که با توجه به ورود سازندگان منطقه 1 و همچنین شخصی سازهایی که مشغول برند سازی و لوکس سازی در این محدوده میباشند ، قیمت آن رو به افزایش بوده و پروژه های در حال ساخت زیادی در این محدوده در حال انجام است . 

  البته محدوده قرارگیری این پروژه روبروی بیمارستان برکت میتوانید یک امتیاز ویژه برای واحدهای تجاری این مجموعه باشد و شاید برای واحدهای مسکونی این پروژه مشکلات ترافیکی و یا جای پارک ایجاد کند که در نهایت در منطقه 22 تهران به دلیل وسعت بالای فضا این اتفاق به ندرت و آن هم در محدوده هایی نظیر دریاچه رخ میدهد . 

  پروژه البرز ابنیه همت
  پروژه البرز ابنیه همت
  خلاصه وضعیت پروژه البرز

  در قسمت زیر میتوانید خلاصه وضعیت پروژه البرز را مشاهده نمایید . در صورت تغییر در شرایط ساخت پروژه ، اعلام اقساط جدید برای سال 1403 و یا همچنین انتشار اعلامیه از سوی تعاونی این بخش بروزرسانی خواهد شد . 

  •  پروژه البرز، پروژه‌ای مسکونی-تجاری از تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت است.
  • این پروژه در محله کوهک و روبروی بیمارستان برکت در حال ساخت و مجوز ۱۲ طبقه دارد.
  • هر دفترچه امتیاز شامل ۳ دانگ مسکونی و ۳ دانگ تجاری است.
  • هر سهم امتیاز شامل ۵۰ متر مربع متراژ مسکونی و ۷ متر مربع متراژ تجاری است.
  • برای خرید واحد مسکونی و یک باب مغازه تجاری، باید ۲ سهم خریداری شود.
  • پروژه در منطقه شهرک گلستان و روبروی بیمارستان برکت واقع شده و به دلیل موقعیت خوب و تراکم پایین مورد استقبال قرار گرفته است.
  • قیمت‌ها در تاریخ دی ماه 1402 بروزرسانی شده و شرایط اقساط نیز اعلام شده است .
  • پروژه البرز 35 واحد دارد، هر سه دانگ آن 50 متر مسکونی و 7 متر تجاری است.
  • این پروژه در منطقه کوهک و دور از شلوغی دریاچه چیتگر واقع شده است.
  • از مناطق اطراف پروژه البرز، مرکز تجاری ایران مال، پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر به فاصله کوتاهی قرار دارند.
  پروژه البرز ابنیه همت
  پروژه البرز ابنیه همت
  نحوه خرید و فروش پروژه البرز کوهک

  خریداران پس از عقد قرارداد دفترچه عضویت پروژه البرز کوهک دریافت خواهند کرد و تمامی امتیازات دارای دفترچه مالکیت میباشد .قبل از هرگونه نقل و انتقال میبایست اقساط دفترچه بررسی شده و استعلام گرفته شود زیرا یکی از شروط انتخاب طبقه و واحد بر اساس پرداخت به موقع اقساط اولویت بندی میشود و بر اساس جدولی که در بالا اشاره شد می بایست با تعاونی تسویه شده باشد .

  همچنین در نظر داشته باشید که زمان تحویل این پروژه میتواند باز هم به تاخیر بخورد زیرا شرایط ساخت این پروژه با کندی پیش میرود و علت آن نیز اجرای چند پروژه به صورت همزمان توسط تعاونی ابنیه همت میباشد . اگر قصد سکونت در این برج را دارید باید زمان تحویل را بسیار طولانی تر در نظر بگیرید و اگر قصد سرمایه گذاری دارید در نظر داشته باشید در شرایط رکود کنونی ( دی ماه سال 1402 ) خرید و فروش پروژه های ساختمانی به تعداد کمی روبرو است و کاهش قیمت ها بیشتر بر روی پروژه هایی اعمال میشود که وضعیت ساخت مناسبی ندارند و یا مسکوت مانده اند . 

  همچنین در نظر داشته باشید به دلیل قرار گیری این پروژه روبروی بیمارستان واحدهای اداری آن میتواند گزینه مناسبی برای مطب پزشکان و خدمات مرتبط باشد .

  برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه البرز کوهک در منطقه 22 چیتگر تهران با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید یا برای دریافت اطلاعات پیرامون پروژه های مشابه در محدوده کوهک مانند پروژه بانک ملی کوهک و پروژه شمیم رحمت بر روی لینک کلیک فرمایید .

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  3 نظر در “پروژه البرز کوهک، پروژه البرز ابنیه همت منطقه 22”

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه