جستجو کردن

نوشته های اخیر

سود کلان دلالان مسکن مهر پردیس و پرند

 • مسکن مهر یکی از پروژه‌های دولت برای پشتیبانی از افراد ضعیف و کم بضاعت جامعه در خصوص دسترسی به مسکن مناسب بوده است. در آغاز، قوانین محدودیت‌هایی برای معامله و انتقال واحدهای این پروژه تعیین کرده بودند. اما پس از مدتی، قوانین تغییر کرده و اجازه معاملات برای این واحدها صادر شده است. این تغییرات باعث شده که واحدهای مسکن مهر به دست افرادی برسد که به اصطلاح به آن احتیاج نداشته و ممکن است برای منافع شخصی از این معاملات بهره‌برند.

  در عین حال، پروژه مسکن نهضت ملی نیز با هدف کمک به افراد نیازمند و کم بضاعت راه‌اندازی شده است. این پروژه نیز در مرحله‌های مختلف قوانین خاصی دارد که معاملات سهام و واحدهای آن را محدود می‌کند. این محدودیت‌ها ممکن است از دسترسی افرادی که واقعاً به این پروژه‌ها نیاز دارند، جلوگیری کند.

  سود کلان دلالان مسکن مهر پردیس و پرند
  سود کلان دلالان مسکن مهر پردیس و پرند

  امیدواریم که شرایط و قوانین مرتبط با این پروژه‌ها به گونه‌ای تدوین شوند که افرادی که واقعاً به آنها نیاز دارند، بتوانند از این فرصت بهره‌برند و افرادی که به اصطلاح به آن احتیاج ندارند، از سویی دیگر از معاملات جلوگیری شود. این موضوع می‌تواند به تعادل در بازار مسکن و حمایت از نیازهای افراد محروم کمک کند.

  در برخی پروژه های تعاونی ساز نیز اجازه فروش به افراد غیر عضو یک نهاد داده نمیشود مانند سهام ارتش که در ابتدا اینگونه بوده و شرایط آن تغییر کرده است .

  افزایش قیمت مسکن مهر توسط دلالان

  در گفت‌وگو با یک خبرنگار اقتصادی ایلنا، خلیل محبت‌خواه توضیح داد که تعدیل و کاهش قیمت مسکن در شهر پردیس همچنان ادامه دارد. وی اظهار کرد که یکی از عوامل موثر در کنترل بازار مسکن پردیس، ساماندهی مشاوران املاک و مقابله با مشاوران املاک متخلف بوده است. برخی از مشاوران املاک به صورت غیرقانونی و بدون رسمیت، واحدهای مسکونی را به قیمت‌های نامعقولی به فروش می‌رسانند. این عملکرد غیرقانونی منجر به افزایش چند برابری قیمت واحدها در طی معاملات می‌شود.

  محبت‌خواه توضیح داد که اقدامات جدی‌تری در جلوگیری از این نوع تخلفات در مشاوران املاک در پردیس انجام شده است. به علاوه، ساخت و ساز مسکن در این منطقه رونق پیدا کرده و کارگاه‌های ساخت و ساز فعال شده‌اند. این اقدامات منجر به کاهش قیمت‌ها در بازار مسکن پردیس شده و بازار به وضعیتی مطلوب‌تر و پایدارتری وارد شده است.

  مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس همچنین تاکید کرد که مالکان واحدها در پردیس تعهد دارند که واحدهای خالی خود را استقرار دهند. در غیر اینصورت، اطلاعات آنها به سازمان امور مالیاتی ارسال خواهد شد و واحدهای خالی مشمول مالیات خواهند شد. این اقدام همچنین به کاهش تعداد واحدهای خالی در بازار کمک خواهد کرد و در نتیجه قیمت‌ها نیز کاهش خواهند یافت.

  در پایان، محبت‌خواه به افزایش عرضه مسکن در پردیس اشاره کرد و افزود که توازن در قیمت‌ها ایجاد شده و افراد نسبت به اصلاح قیمت‌های منتشر شده در سایت‌های اینترنتی اقدام کرده و به تصحیح آن‌ها مشارکت می‌کنند. این تدابیر باعث شده تا قیمت‌ها در بازار مسکن پردیس در مسیر مناسبی و پایداری حرکت کنند.

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه