پروژه سهام توانمندسازی ارتش سهام 50 متری سهام 20 متری

سهام توانمندسازی ارتش

فروش سهام توانمندسازی ارتش بصورت سهام 50 متری و سهام 20 متری در طرح توانمندسازی بازنشستگان ارتش برای کارمندان دارای سنوات بالای 15 سال در جریان میباشد . این پروژه توسط بنیاد تعاون بتاجا تحت عنوان کارفرما و پیمانکاری شرکت انبوه سازی آرشام در پهنه E شهرک چیتگر در حال اجرا میباشد. این پروژه شامل 4 برج میباشد و در مجموع دارای 2200 واحد مسکونی میباشد .

بر اساس اعلام غیر رسمی تعاونی کوچکترین واحد این مجموعه 100 متر مربع خواهد بود و برای دریافت یک واحد کامل میبایست چند سهم را تجمیع نمایید . توجه فرمایید که به دلیل اینکه نقشه پروژه هنوز منتشر نشده قطعی بودن متراژ در شرایط کنونی مشخص نمیباشد و میتواند کمتر و یا بیشتر از این متراژ باشد . تمامی این موارد بعد از تایید دستور نقشه مشخص خواهد شد .

سهام 50 متری
سهام 50 متری

شرایط فروش سهام توانمندسازی ارتش

این پروژه دارای سهام 50 متری و سهام 20 متری میباشد که شرایط خرید و فروش این 2 سهم کمی متفاوت است . سهام 50 متری شامل واریزی اولیه 145 میلیون و 105 میلیون تومان وام حکمت بعلاوه حق امتیاز فروشنده میباشد و سهام 20 متری شامل واریزی اولیه 100 میلیون تومان میباشد که برای خرید آن میبایست واریزی اولیه بعلاوه حق امتیاز به دارنده سهام پرداخت گردد .

این پروژه برای پرسنل ارتش پیش بینی شده و علت اینکه قیمت آن مناسب است همین میباشد اما با توجه به فروش امتیازها توسط پرسنل به غیر شرایط برای خریدار ثانویه به شکل دیگری است و وام حکمت در نظر گرفته شده برای مالک امتیاز به غیر نظامی و خریداری ثانویه تعلق نخواهد گرفت و میبایست توسط خریدار با تعاونی تسویه شود . توجه داشته باشید وام حکمت تنها به سهام 50 متری تعلق گرفته و سهام 20 متری دارای این وام نمیباشد .

توجه داشته باشید که در قرارداد مابین خریدار و تعاونی کلیه اعضا در طبقه 1 میباشند و این نشان دهنده این است که ضریب طبقات در نهایت پس از انتخاب واحد از مالکین دریافت خواهد شد ولیکن قیمت سهام که شامل هزینه تراکم زمین و هزینه ساخت میباشد برای متراژ مشخص شده بصورت قطعی میباشد .

نوع واریزی سنوات

توجه داشته معاملاتی بدینصورت انجام شده که خریدار از اعضای ارتش بوده ولیکن سفته داده است که مبلغ 105 میلیون تومان را بصورت اقساطی پرداخت کند ولیکن پول آنرا نقدا از خریدار جدید دریافت میکند . این نوع معامله به هیچ عنوان مورد تایید تعاونی نمیباشد و تا زمان تسویه این مبلغ قرارداد بنام خریدار جدید صادر نخواهد شد .

در مورد سنوات باید این نکته را بدانید که ارتش در ازای واگذاری سهام 20 متری در ابتدا به اعضای خود مبلغی را از آنان دریافت کرده است و البته اعلام کرده که واریزی سریعتر این مبلغ در اولویت اعضا برای انتخاب واحد تاثیر خواهد داشت . پس در بازار واریزی هایی وجود دارد که از ابتدا یعنی سال 1397 شروع شده و تا سال 1399 ادامه دارند .

ترجیح خریداران بر این موضوع است که واریزی برای سال 1397 باشد اما توجه داشته باشید ممکن است اولویت بندی بر اساس این موضوع انجام نشود زیرا بصورت مکتوب از سوی تعاونی در قرارداد اعلام نشده است . این واریزی برای افرادی که سعام 20 متری خود را تبدیل به 50 متری کرده اند نیز وجود دارد .

موقعیت مکانی پروژه سهام ارتش

پروژه سهام توانمندسازی ارتش در پهنه E یا نارنجستان واقع شده است و موقعیت مکانی آن در غرب دریاچه چیتگر و جنوب ایرانمال واقع شده و دسترسی مستقیم به به بزرگراه حکیم ، همت ، خرازی ، آزادگان و اتوبان تهران شمال دارد

سهام 20 متری
سهام 20 متری
نحوه خرید و فروش سهام چیتگر

نحوه انتقال سهام بدینصورت میباشد که ابتدا خریدار در دفتر اسناد رسمی وکالت نامه بلاعزل از فروشنده دریافت کرده سپس به دفتر بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی مراجعه کرده و با ارائه سند معامله درخواست انتقال مالکیت و صدور دفترچه عضویت در تعاونی را پس از تسویه وام حکمت خواهد داد . توجه داشته باشید انتقال به غیر از اعضای نیروهای مسلح بلامانع است .

توجه داشته باشید که هزینه های مربوط به مشاعات ، پارکینگ و انباری پس از پایان پروژه دریافت خواهد شد . و امکاناتی که در پروژه قراردارد بر اساس تصمیم هیات مدیره تعاونی و اعضا به پروژه اضافه خواهد شد و میتوان هزینه آنها را در مشاعات قرار داد . این هزینه ها میتواند مربوط به مشاعات آبی ، فضای سبز و دیگر امکانات پروژه باشد .

البته اینطور تصمیمات معمولا به دلیل زیاد بودن تعداد اعضا و نظرات مخلف در نهایت توسط اعضای مدیریت تعاونی با در نظر گرفتن مصلحت جمعی اتخاذ خواهد شد .

سوابق اجرایی بنیاد تعاون بتاجا

سوابق اجرایی بنیاد تعاون بتاجا به عنوان کارفرما بدینصورت میباشد

 • برج های امام حسین
 • برج های جی یک و جی سه
 • برج پامچال
 • برج ارکیده
 • برج های G1 و G3
سوابق اجرایی شرکت انبوه سازی آرشام

سوابق اجرایی شرکت انبوه سازی آرشام به عنوان پیمانکار بدینصورت میباشد :

 • پروژه 800 واحدی قمر بنی هاشم مشهد
 • پروژه 312 واحدی سپهبد شهید قرنی
 • پروژه بهمن 1731 واحد
 • پروژه پرند 642 واحد
 • پروژه کرمانشاه 1024 واحد
 • پروژه پردیس 715 واحد
 • پروژه دزفول 216 واحد
خلاصه وضعیت سهام توانمند سازی ارتش 
مشخصات طرح توانمند سازی ارتش  
نوع پروژه سهام های 50 متری و 20 متری
موقعیت پهنه D شهرک چیتگر
بنیاد تعاون ارتش منطقه 22 تهران
شرایط استفاده از طرح توانمند سازی ارتش سنوات کاری بالای 15 سال
مشخصات طرح توانمند سازی ارتش  
نحوه تبادل سهام قطعی با انتقال نام به غیر (وکالت)
تمامی اطلاعات در دفتر اسناد رسمی و استعلامات
مشخصات موقعیت طرح توانمند سازی ارتش در منطقه 22 شهرک چیتگر  
مکان منطقه مسکونی، توریستی، گردشگری و اقتصادی منطقه 22
محل دقیق شهرک مسکونی چیتگر
موقعیت جغرافیایی غرب دریاچه شهدای خلیج فارس و شمال باغ ملی گیاه شناسی
مراکز تجاری و تفریحی اطراف پروژه ایران مال، باغ ملی گیاه شناسی، مرکز تجاری باملند و…
مراکز مهم اطراف شهرک چیتگر
دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر)
پروژه ایران مال
باغ ملی گیاه شناسی
مرکز تجاری تفریحی باملند
پارک جنگلی چیتگر
آبشار تهران
شهربازی هزار و یک شهر
زمان تحویل پروژه و انتخاب واحد

پذیره نویسی طرح توانمندسازی ارتش در سال 1399 به اتمام رسیده و طبق اخبار منتشر شده از تعاونی سازنده شروع انتخاب واحد در سال 1400 میباشد و زمان تحویل واحد ها بصورت کامل 48 ماهه میباشد . هرگونه زمانبندی پیرامون این پروژه در صورت تغییر در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد .

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پروژه توانمندسازی ارتش با ما تماس گرفته یا برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه های وابسته به ارتش مشابه مانند پروژه پدافند ارتش مشارکت آرین سازه و ارتش ، پروژه نارنج 8 مشارکت نزاجا و نپاسازه ، پروژه نیروی زمینی ارتش توسط تعاونی مسکن مهندسی نیروی زمینی ارتش  بر روی لینک های مربوطه کلیک فرمایید 

 

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه