جستجو کردن

نوشته های اخیر

بهترین گزینه برای اجاره آپارتمان در تهران با 500 میلیون

 • فصل اجاره در کشور ما مربوط به تابستان است و قیمت ها در این بازه ، خودشان را نشان میدهند . اولین توصیه ما این است که فصل جابجایی خود را عوض کرده و از 3 ماهه تابستان خارج کنید زیرا قیمت ها در این بازه پیک خودشان را میزند همانطور که امسال در مرداد ماه فارغ از اینکه در تمامی خبرگزاری ها و اخبار از کاهش و ریزش قیمت ها سخن میگفتند اما افزایش تا 70 درصد اجاره بها نشان داد که این بازار راه خودش را میرود.

  در نهایت برای اینکه بدانید کدام منطقه برای اجاره در تهران مناسب است اول بهتر است بدانید که میتوانید به سراغ مناطق نوساز بروید ، وضعیت اجاره در این مناطق بهتر از نقاط دیگر است ، منظور از نوساز میتوان به منطقه 22 و منطقه 5 تهران اشاره نمود .

  بهترین گزینه برای اجاره آپارتمان در تهران با 500 میلیون
  بهترین گزینه برای اجاره آپارتمان در تهران با 500 میلیون

  اگر در مناطق دیگر به شما خانه ای با مبلغ 500 میلیون پیش اجاره دهند در این مناطق گزینه های بهتری از نظر متراژ و کیفیت زندگی دارید ، اگر نیاز به سکونت در محله خاصی را ندارید بهتر از تعصب را کنار بگذارید گزینه های بهتری را انتخاب نمایید .

  همچنین اگر توان سرمایه گذاری و خرید آپارتمان را دارید همین کار را در این مناطق انجام دهید زیرا در حال حاضر قیمت فروش و معاملات آنها از مناطق دیگر پایینتر است و علت آن نیز این است که این مناطق نوساز و در حال ساخت بوده و پروژه های زیادی برای عرضه در آنها وجود دارد .

  اجاره آپارتمان در تهرا ن با 500 میلیون رهن

  در جدول زیر میتوانید آماری از خانه هایی با پول پیش 500 میلیون تومان و بدون اجاره مشاهده نمایید :

  محله متراژ تعداد اتاق خواب سال ساخت امکانات قیمت رهن (میلیون تومان)
  مجیدیه 65 1 1390 آسانسور، پارکینگ، انباری 500
  ستارخان 55 1 1382 انباری 500
  تهران‌نو 53 1 1390 آسانسور، انباری 500
  پاتریس لومومبا 62 1 1386 پارکینگ، انباری 500
  یافت‌آباد 100 1396 500
  یاخچی‌آباد 75 2 1389 500
  خانی‌آباد نو 70 2 1382 500
  طیب 80 2 1395 آسانسور 500
  جنت‌آباد شمالی 65 2 1382 انباری 500
  مجیدیه 50 2 1389 500

  در قسمت بعدی به بررسی شرایط در شرق تهران میپردازیم . در غرب تهران قیمت ها متفاوت است اما پروژه هایی وجود دارند که در حال حاضر به دلیل مشکلاتی که داشته اند شرایط قیمتی مناسبی دارند برای بررسی بیشتر میتوانید آخرین وضعیت پروژه حکیم را مشاهده نمایید .

  اگر قصد اجاراه واحد نقلی در نارمک دارید، یک واحد به متراژ ۴۵ متر که دارای تمام امکانات است را می‌توانید با مبلغی بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان رهن کنید. واحد دیگر با متراژ ۵۰ متر که یک خوابه است و دارای انباری، پارکینگ، و ۱۷ سال ساخت می‌تواند در منطقه پیروزی با ودیعه ۴۰۰ میلیون تومان کرایه شود.

  همچنین، واحد دیگر ۱۸ ساله با متراژ ۵۲ متر که دارای یک اتاق خواب و انباری است را می‌توانید در آهنگ با رهن کامل ۳۸۰ میلیون تومان کرایه کنید.اگر واحد ۶۵ متری مد نظر دارید، واحد دیگری که ۹ ساله است و یک اتاق خواب دارد، با هزینه ۵۰۰ میلیون تومان در شکوفه قابل رهن و اجاره است.

  اگر واحدی ۵۱ متری را مد نظر دارید، واحدی با ۱ اتاق خواب را می‌توانید با رهن کامل ۴۵۰ میلیون تومان در شکوفه اجاره کنید.اگر در میدان شهدا به دنبال خانه نقلی هستید، یک واحد با متراژ ۵۰ متر، یک اتاق خواب و ۱۶ سال ساخت با رهن کامل ۴۱۵ میلیون تومان در میدان شهدا قیمت گذاری شده است.

  برای راحتی شما، جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد نقلی در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت، دقیقاً به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

  محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن (تومان)
  پیروزی ۵۰ ۱ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۸۵ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  پیروزی ۶۵ ۱ خوابه، انباری ۱۳۸۳ ۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  آهنگ ۵۳ ۱ خوابه ۱۳۷۶ ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  آهنگ ۵۲ ۱ خوابه، انباری ۱۳۸۴ ۳۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  نارمک ۴۵ ۱ خوابه، انباری ۱۳۸۲ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  نارمک ۵۶ ۱ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۹۴ ۶۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  شکوفه ۶۵ ۲ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۹۳ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  شکوفه ۵۱ ۱ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۸۵ ۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
  میدان شهدا ۵۰ ۱ خوابه، انباری ۱۳۸۶ ۴۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه