جستجو کردن

نوشته های اخیر

بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 کدام هستند؟

 • بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22

  ساخت و ساز در منطقه 22 تهران در کنار منطقه 5 در رتبه بیشترین آمار قرار دارد و در لحاظ آمار معاملات نیز رتبه بندی به همین شکل است . اکثر زمین های منطقه 22 متعلق به ارگانهای نظامی و شهرداری میباشد و به همین دلیل عموما سازنده ها در این منطقه تعاونی های شکل گرفته توسط کارمندان ارگانهای نظامی و یا وابسته به آنها میباشند پس به همین دلیل به بررسی سازه های در حال اجرا و یا اجرا شده میپردازیم تا بتوانیم بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 را به شما معرفی نماییم.

  البته بهتر است بدانید که در اینجا نظر ما به عنوان فعال در این حوزه یک سو است و نظرات مردمی که پروژه را خریداری نموده اند سوی دیگر است که باید شنیده شود به همین علت در مطلبی تحت عنوان نظرات مردم در مورد پروژه های چیتگر نه تنها برخی از نظرات مراجعه کنندگان را منعکس نمودیم بلکه در قسمت دیدگاه ها از تمامی افرادی که تجربه خرید از پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 داشته اند دعوت نموده ایم که تجربیاتشان را برای دیگر خریداران به اشتراک بگذارند.

  همچنین پیش از آن میتوانید به ویدئو کلیپ زیر را برای آشنایی بیشتر با پروژه های ساختمانی موجود در این منطقه مشاهده نمایید که به درک بهتر موقعیت جغرافیایی و محیط این منطقه به شما کمک خواهد کرد . در نظر داشته باشید میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه های این منطقه با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید.

  تفاوت تعاونی های سازنده در چیست ؟

  پیش از بررسی پروژه ها بهتر است شما را با انواع تعاونی های سازنده در منطقه 22 آشنا کنیم . مفهوم تعاونی این است که عده ای جمع شده و تعاونی را به منظور خرید زمین ، ساخت و تکمیل آن تشکیل میدهند و از بین خود شخص و یا اشخاصی را به عنوان اعضای هیات مدیره و مدیر عامل انتخاب کرده و سپس با تزریق سرمایه مدیریت عملیات ساخت را به آنها میسپارند.

  تعاونی را هر شخصی میتوانید تشکیل دهد و شرایط خاصی برای واجد الشرایط بودن تاسیس آن وجود ندارد . در نتیجه تعاونی ها میتواند کش گرفته از دل یک ارگان باشد و یا می تواند تشکیل شده توسط مردم عادی و یا شرکت هایی باشد که قصد ساخت و ساز دارند.

  تفاوت این تعاونی ها ریشه شکل گیری، نوع اعضای تشکیل دهنده ، وابسته بودن یا خصوصی بودن و مدیریت آنها میباشد.

  برترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22
  بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22

  تفاوت پروژه های تعاونی ساز

  تفاوت در پروژه های تعاونی ساز به مالکیت زمین ، نوع تامین سرمایه و مدیریت آن بر خواهد گشت یعنی ممکن است یک تعاونی دولتی زمین را از ارگان مربوطه دریافت کرده باشد و حال برای ساخت نیاز به جذب سرمایه دارد و یا می تواند تعاونی خود در مرحله پذیره نویسی سرمایه جذب کرده و زمین را خریداری کند و مراحل ساخت را ادامه دهد.

  در مورد نوع تامین سرمایه برخی تعاونی ها وابسته به ارگانی هستند که در مراحل ساخت نیز به اعضای خود در قالب وام و تسهیلات یاری میدهد و برخی نیز چون وابسته به شرکت خصوصی با پشتوانه هستند تزریق سرمایه در ابتدا توسط شرکت انجام میشود و از اعضا دریافت میشود نمونه این سازه ها پروژه ستین میباشد  . در کل توجه داشته باشید در مفهوم تعاونی پیشبرد کار بر اساس اقساط و واریزی اعضا می باشد و قاعدتا سرمایه گذاری وجود ندارد.

  اما در پروژه هایی که بخشی از آن توسط شرکت سازنده به فروش میرسد قضیه طور دیگریست و در واقع خود شرکت هزینه ها را جلوتر انجام میدهد.

  در مورد مدیریت نیز اصولا تعاونی های غیر دولتی به صورت شفاف تری آمار و اطلاعات را ارائه میدهند و تعاونی های وابسته به ارگانهای دولتی بصورت مستقل عملیات مدیریت پروژه را پیش خواهند برد . نمونه ای از پروژه های اطراف دریاچه در منطقه 22 میتوان به پروژه اطلس اشاره کرد.

  برترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 کدامند
  بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 کدام هستند؟

  بهترین پروژه تعاونی ساز کدام است ؟

  حال پس از توضیحات پیرامون تعاونی های سازنده به این موضوع میپردازیم که بهترین پروژه تعاونی ساز کدام است ؟ با توجه به تاریخچه تعاونی های سازنده ما مواردی را به شما خواهیم گفت که بر اساس تجربه ما در این زمینه میباشد .

  • تعاونی های وابسته با سپاه به مراتب بهتر از تعاونی های ارتشی کار کرده اند
  • تعاونی های دولتی که هم پیمانکار و هم کارفرما وابسته به ارگان است روند کندی دارند
  • پروژه های تعاونی دولتی که پیمانکار شرکت خصوصی است روند پیشرفت بهتری دارند
  • داشتن چند پروژه در مرحله خاک ،گود یا اسکلت ملاک نیست پروژه های تحویل داده شده را مد نظر قرار دهید .
  • وارد پروژه هایی که بدست املاک و بنگاه افتاده اند نشوید! این پروژه ها نمیسازند و در این مدت هزاران بار دست به دست میشوند و سود املاک در همین است.
  • پروژه های دولتی و پروژه های خصوصی هر دو میتوانند هم خوب و هم بد باشند . بستگی به تعاونی دارد.
  • به علی الحساب بودن قیمت توجه کنید اگر به شما میگویند قیمت ساخت 4 میلیون تومان بدانید طی چند سال به 10 میلیون تومان میرسد !
  • هنگاه خرید دقت کنید پول چه چیزی را دارید پرداخت میکنید . هزینه زمین تراکم ، هزینه ساخت و یا هزینه امتیاز ! بسیاری نمیدانند پیش پرداخت به عنوان مثال 400 میلیون تومان دقیقا پول چه چیزی میباشد و چه مبلغی در آینده باقی میماند.

  در این مورد بحث و توضیحات بسیار است . تهران برج کوشیده با ارائه اطلاعات دقیق پیرامون پروژه های در حال ساخت و یا تکمیل شده در تهران تمامی ابعاد مورد نیاز برای خرید از این پروژه ها را برای سرمایه گذاران روشن کند . البته ما در بخشی دیگر به معرفی پروژه های منطقه 22 پرداخته ایم و در اینجا تنها میخواهیم بدانید که از بین آنها چگونه میتوان بهترین پروژه را انتخاب نمایید .

  تفاوت پروژه های تعاونی ساز
  تفاوت پروژه های تعاونی ساز
  پروژه های مسکونی یا اداری تجاری

  در منطقه 22 تهران عموم پروژه های اجرا شده بصورت مسکونی میباشند . در برج هایی که ساخته میشوند همیشه تعدادی واحد تجاری در زیر آن تعبیه میشود که اعضایی که سهم مسکونی در آن پروژه دارند نیز در آن سهم دارند و معمولا در اواسط پروژه جهت تامین سرمایه ساخت پیش فروش میشوند .

  اما توجه فرمایید پروژه هایی هم وجود دارند که بصورت تخصصی اداره و تجاری میباشند . نمونه این پروژه ها پروژه بیسموت است . تجربه نشان داده سرمایه گذاری در قست تجاری برج های مسکونی نمیتواند به اندازه سرمایه گذاری بر روی یک پروژه تجاری و اداری سود ده باشد . عموما واحد های تجاری زیر برج ها محدود به آنهایی میشوند که بر خیابان هستند و مابقی نمیتوانند پر رونق شوند .

  موقعیت و پیشرفت منطقه را در نظر بگیرید

  یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب یک پروژه تعاونی ساز پیشرفت منطقه میباشد . توجه داشته باشید که آبادانی منطقه را در نظر بگیرید و اینکه آیا پیشرفت عمومی در آن حاصل خواهد شد و یا خیر .

  در حال حاضر مروارید شهر منطقه ای است که حتی لوله کشی گاز در آن نشده اما در حال ساخت میباشد . شما میتوانید نگاهی به اینگونه مناطق نیز داشته باشید البته توجه داشته باشید که همه این محدوده ها آباد نخواهند شد زیرا به عنوان مثال مروارید شهر آخرین نقطه مرزی بین تهران و کرج است و نمیتوان انتظار داشت که این محدوده رشد انفجاری داشته باشد اما محدوده هایی که در نزدیک دریاچه چیتگر هستند گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و انتخاب پروژه میباشند .

  موقعیت و پیشرفت منطقه را در نظر بگیرید
  موقعیت و پیشرفت منطقه را در نظر بگیرید
  جمع بندی

  در منطقه 22 تهران، تعاونی‌های سازنده به عنوان یک گزینه برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک واحد به وجود آمده‌اند. برای انتخاب بهترین پروژه تعاونی ساز در این منطقه، باید به عوامل متعددی توجه داشت:

  1. نوع تعاونی سازنده: تعاونی‌های دولتی و تعاونی‌های خصوصی ممکن است از نظر تامین سرمایه و مدیریت متفاوت باشند. توجه به نوع تعاونی می‌تواند در انتخاب بهترین پروژه مؤثر باشد.

  2. پیشرفت منطقه: توجه به رشد و توسعه منطقه می‌تواند در انتخاب پروژه تعاونی مهم باشد. مناطقی که در حال توسعه و رشد هستند، معمولاً مناسب‌تر برای سرمایه‌گذاری هستند.

  3. نوع پروژه: باید تصمیم گرفت که آیا به دنبال پروژه‌های مسکونی یا اداری تجاری هستید. هر یک از این نوع پروژه‌ها دارای ویژگی‌ها و ازایش‌های خاص خود هستند.

  4. قیمت و هزینه‌ها: باید دقیقاً به قیمت و هزینه‌های پروژه توجه داشته باشید و متوجه شوید که چه مبالغی باید در ابتدا و در آینده پرداخت کنید.

  5. مالکیت زمین: مالکیت زمین تعاونی می‌تواند در تعیین مالیات و دیگر موارد مرتبط با پروژه تأثیرگذار باشد.

  6. مدیریت پروژه: نحوه مدیریت پروژه توسط تعاونی هم می‌تواند تأثیرگذار باشد.

  در نهایت، انتخاب بهترین پروژه تعاونی ساز در منطقه 22 باید با توجه به اهداف و نیازهای شما انجام شود و به مطالعه دقیق و مشاوره با کارشناسان املاک و مشاوران متخصص مرتبط توصیه می‌شود.

   

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  12 نظر در “بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 کدام هستند؟”

  1. سلام
   توضیحات خوب و منصفانه ای ارایه نموده اید. بسهم خودم ممنونم.
   برای سرمایه گذاری در منطقه ۵یا ۲۲ در حال حاضر اگر ممکنه چه پروژه هایی را پیشنهاد می فرمایید

   1. سلام وقت بخیر
    برای پیشنهاد سرمایه گذاری باید میزان بودجه ، زما مورد انتظار برای برگشت سرمایه ، ریسک پذیری ، نوع سرمایه گذاری اعم از سکونت یا کسب سود باید مشخص شود . لطفا با ما تماس حاصل فرمائید تا اطلاعات دقیق را خدمتتون ارائه بدیم . با تشکر

     1. سلام وقت بخیر
      اطلاعات مربوط به پروژه های ابنیه همت در سایت موجود است اما در مورد سوال شما این اطلاعات را باید بدانیم که مقدار سرمایه اولیه ، مدت زمان انتظار ، هدف شما ( سرمایه گذاری یا صاحبخانه شدن ) چگونه است تا بتوانیم بهتر راهنماییتان کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید .

   1. سلام وقت بخیر ، ابتدا باید مشخص فرمائید این مبلغی که میخواهید سرمایه گذاری کنید بصورت یکجا است یا کلا در طی 5 سال برای سرمایه گذاری در نظر گرفته اید تا بتوانیم بهتر راهنمایی کنیم . با تشکر

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه