جستجو کردن

نوشته های اخیر

برج بهاران چیتگر منطقه 22: قیمت فروش و رهن اجاره

 • برج بهاران چیتگر واقع در منطقه 22 تهران جنب برج های صیاد 2 در واقع آخرین فاز اجرایی از پروژه صیاد شیرازی میباشد که با عنوان برج بهاران شناخته میشود و  توسط تعاونی مسکن ستاد کل نیروهای مسلح در قالب 2 برج مسکونی 20 و 18 طبقه مسکونی و 2 طبقه تجاری میباشد که در سال 1400 عملیات ساخت آن به پایان رسیده و تحویل اعضا گردیده است.

  در هر طبقه از این برج 8 واحد مسکونی قرار گرفته و متراژ واحدهای آن از 102 تا 195 متر مربع میباشد . همانند برج صیاد 2 نحوه قرار گیری برج های بهاران به گونه ای میباشد که برخی از واحدهای آن دید به دریاچه چیتگر داشته و برخی دیگر به دید به کوه دارند ولیکن این نکته را باید توجه داشته باشید که فاصله این برج با دریاچه چیتگر به گونه ای است که دید به آن در واقع از دور می باشد و مانند برج صیاد 1 نمیباشد که در رینگ اصلی دریاچه قرار گرفته است.در ادامه این مطلب به بررسی قیمت برج بهاران چیتگر برای خرید و رهن و اجاره میپردازیم.

  برج بهاران چیتگر
  برج بهاران چیتگر

  قیمت برج بهاران چیتگر

  قیمت برج بهاران چیتگر با توجه به دید، طبقه و بلوک انتخابی میتواند متفاوت باشد اما خوبی این بخش این است که تنها 2 بلوک وجود دارد و رنج قیمت ها مشخص است اما در مجموعه هایی که تعداد برج های آن زیاد است معمولا یافتن قیمت واقعی با توجه به شرایط متفاوت مشکل است.

  در نظر داشته باشید بروز رسانی قیمت برج بهاران در تاریخ اسفند سال 1402 بوده و اگر نیاز به دریافت آخرین و بروز ترین قیمت معامله شده را دارید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید .

  متراژ اتاق قیمت کل قیمت هر متر طبقه
  ۱۴۳ ۳ ۱۶٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۱۵٬۳۸۴٬۰۰۰ تومان ۱۴
  ۱۱۵ ۲ ۱۰٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۹۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۳
  ۱۰۷ ۲ ۱۰٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۷
  ۱۱۷ ۲ ۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۹۴٬۰۱۷٬۰۰۰ تومان ۱۳
  ۱۲۱ ۲ ۱۲٬۹۴۷٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۰۷٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۰
  ۱۰۷ ۲ ۱۰٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۹۸٬۱۳۰٬۰۰۰ تومان ۸
  ۱۲۱ ۲ ۱۲٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۱
  ۱۱۷ ۲ ۱۰٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۸۹٬۷۴۳٬۰۰۰ تومان ۱۳
  ۱۱۵ ۲ ۱۰٬۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۹۳٬۹۱۳٬۰۰۰ تومان ۱۰
  ۱۴۵ ۳ ۱۷٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۱۷٬۲۴۱٬۰۰۰ تومان ۲۰
  ۱۰۹ ۲ ۱۱٬۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ۱۰۶٬۴۲۲٬۰۰۰ تومان ۹

   

  قیمت برج بهاران چیتگر
  قیمت برج بهاران چیتگر

  با توجه به تفاوت در دید واحدها و اختلاف قیمت میبایست وضعیت ساخت و ساز در اطراف نیز بررسی شود تا از ابدی بودن دید اطمینان حاصل شود. همچنین در نظر داشته باشید که قیمت ها بر اساس موقعیت، جهت و طبقه متغیر است.

  رهن و اجاره در برج بهاران

  آخرین نرخ رهن و اجاره در برج بهاران به شرح زیر است:

  متراژ اتاق ودیعه اجارهٔ ماهانه طبقه
  ۱۵۰ ۳ ۱.۷۰۰ میلیارد تومان رهن کامل ۱۵
  ۱۲۳ ۲ 1 میلیارد تومان ۳۳ میلیون تومان ۲۰
  ۱۴۵ ۳ ۱.۸۰۰ میلیارد تومان رهن کامل ۱۸
  ۱۴۷ ۳ ۱.۷۵۰ میلیارد تومان رهن کامل ۱۷
  ۱۱۸ ۲ ۶۰۰ میلیون تومان ۲۰ میلیون تومان ۲۱
  ۱۱۷ ۲ ۳۵۰ میلیون تومان ۳۰ میلیون تومان ۱۹

  نرخ رهن و اجاره بر اساس موقعیت دید و طبقه و جهت متغیر است.

   

  موقعیت و شرایط برج بهاران چگونه است ؟

  برج بهاران چیتگر از نظر موقعیت در نزدیکی ایران مال قرار گرفته و دسترسی به مرکز خرید بام لند، دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر دارد . همچنین دسترسی نزدیکی به اتوبان همت دارد و این اتوبان در شمال پروژه قرار گرفته شده است.

  در نظر داشته باشید همانطور که در بالا ذکر کردیم دید به دریاچه در این پروژه از فاصله ای دور است. همچنین وضعیت سند و پایان کار در این پروژه در دست اقدام میباشد و در صورت نقل و انتقال باید پس از ثبت در دفتر اسناد رسمی در دفتر تعاونی انتقال انجام شود.

  برج بهاران
  برج بهاران

  برج های صیاد 1 که اولین فاز تحویل داده شده از این پروژه می باشد دارای سند میباشد ولیکن در مورد صیاد 2 و بهاران در دست اقدام است و پیشنهاد ما این است که بصورت مستقل از طریق شهرداری استعلام و یا از کارشناسان تهران برج آخرین وضعیت آن استعلام شود. برای بررسی برج های مشابه میتوانید برج آسمان چیتگر را نیز بررسی نمایید.

  امکانات برج بهاران چیتگر

  امکانات برج بهاران چیتگر در حد استاندارد های ملزوم یک برج میباشد . این پروژه دارای لابی 24 ساعته ، آسانسور حمل بار ، سالن اجتماعات، اعلان حریق، پارکینگ و انباری و سالن بدنسازی میباشد و این پروژه فاقد مشاعات آبی میباشد. همچنین متریال و تاسیسات مورد استفاده در این 2 برج از متریال متوسط رو به بالا بوده است . اسکلت این سازه از نوع پیج و مهره فلزی میباشد که در مقابل زلزله مقاومت خوبی دارد همچنین سرمایش و گرمایش بصورت مرکزی چیلر میباشد.

  کل متراژ های موجود در برج بهاران چیتگر 102 ، 105 ، 107 ، 117 ، 120 ، 121 ، 130 ، 143 ، 154 ، 196 ، 200 متر میباشد که واحدهای بالای 150 متر بصورت 3 خوابه و پایینتر از این متراژ بصورت 2 خوابه ساخته شده اند. برای کسب آخرین اطلاعات پیرامون تغییرات در پایان کار و سند پروژه و همچنین تغییرات قیمت برای خرید و فروش با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمایید.

   

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  4 نظر در “برج بهاران چیتگر منطقه 22: قیمت فروش و رهن اجاره”

  1. با عرض سلام و خسته نباشین
   با تشکر از مطالب خوبتون
   لطفا در مورد پروژه بقیه الله ۵ هم اطلاعات بذارین
   اعم از مبلغ ورودی پروژه، مبلغ زمین و تراکم، وضعیت مالک بودن یا نبودن زمین توسط تعاونی، وضعیت سند، وضعیت کاربری مسکونی، وضعیت جواز(مجوز چند طبقه)، وضعیت توانایی سازنده، زمان شروع به ساخت و موارد دیگر
   سپاس فراوان

  2. با تشکر
   لطفا در مورد خط 10 مترو هم مقاله ای جداگونه بذارین و اگر این توانایی رو دارین که از شهرداری اطلاعات و استعلامات لازم رو بگیرین و توضیح بدین که خیلی خیلی عالی میشه
   اگر خط 10 مترو راه بیافته تاثیر خیلی زیادی توی املاک منطقه 22 تهران داره چونکه الان مهم ترین ضعف منطقه 22 نداشتن مترو و اتوبوس(BRT) هستش

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه