جستجو کردن

نوشته های اخیر

پروژه نارنج 8 نیروی زمینی ارتش

 • پروژه نارنج 8 واقع در پهنه C شهرک چیتگر بلوک چهارم تعاونی مسکن اداره مهندسی نزاجا میباشد و یکی از برجهای چهارگانه نیروی زمینی ارتش میباشد که ساخت آن با 3 بلوک دیگر متفاوت است .اسکلت بدنه این برج فلزی و با اتصالات پیچ و مهره می باشد و با توجه به اعلام تعاونی قصد دارند این برج به صورت لوکس با امکانات و مصالح و متریال متفاوت از برج های دیگر ساخته شود و این رو با عنوان برج لوکس نارنج 8 نیز شناخته میشود.

  تحویل پروژه نارنج ۸ برای سال 1403  پیش بینی شده و تعهد ضرر و زیان نیز در قرارداد ذکر شده است اما با توجه به اینکه پروژه از زمان بندی انجام عملیات ساخت عقب است این تاریخ به تاخیر خواهد افتاد . البته در نظر داشته باشید که سازنده ( پیمانکار ) این پروژه شرکت نپاسازه میباشد که پروژه های بسیاری را برای ارتش به اجرا درآورده و تحویل داده است.

  برای بررسی بیشتر میتوانید آخرین فیلم ضبط شده از عملیات ساخت این پروژه به تاریخ فروردین ماه سال 1403 را مشاهده نمایید تا در جریان آخرین تغییرات این پروژه قرار بگیرید.

   

  این پروژه حاصل مشارکت تعاونی مسکن نزاجا ( کارفرما ) با شرکت نقشه پردازان آسیا (نپاسازه ) به عنوان پیمانکار میباشد که 1 برج 38 طبقه شامل 33 طبقه مسکونی، 5 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی میباشد.

  زمان تحویل پروژه سال 1403 برآورد شده و دارای جریمه دیرکرد در قرارداد میباشد.

  مشخصات واحدهای پروژه نارنج 8

  برج نارنج 8 شامل 5 تیپ واحد به شرح زیر میباشد:

  • 93،110و121 متری 2 خواب ( طبفات 1 الی 5 )
  • 135و167 متری 3 خواب ( طبفات 6 الی 18 )
  • 245 متری 4 خواب ( طبقات 19 الی 33 )

  امکانات برج نارنج نیروی زمینی 

  امکانات پروژه نارنج 8 بدین شرح میباشد

  • لابی مجلل
  • ۴ لاین آسانسور
  • استخر ،سونا و جکوزی
  • کارواش اختصاصی
  • روف گاردن
  • لاندری اختصاصی
  • مجموعه ورزشی مجهز سالن بدنسازی
  • سالن اجتماعات
  • آنتن مرکزی اینترنت مرکزی دوربین مداربسته در تمامی طبقات
  • سامانه مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)
  • سرمایش و گرمایش اختصاصی برای هر واحد
  • سیستم برق اضطراری
  • پارکینگ اختصاصی به اضافه پارکینگ مازاد

  توجه داشته باشید امکانات اعلام شده از سوی تعاونی تنها در صورتی قطعی میباشد که در قرارداد ذکر شده باشد ، بسیاری از فروشندگان امکانات دیگری را اعلام میکنند اما تنها میتوان به مواردی که در قرارداد مکتوب شده است استناد کرد.

  پیشرفت نارنج 8
  پیشرفت نارنج 8

  موقعیت مکانی برج نارنج 8 نیروی زمینی

  برج نارنج 8 نیروی زمینی در شهرک چیتگر پهنه سی در غرب دریاچه چیتگر در بلوار پژوهش واقع شده است و دسترسی مستقیم به بزرگراه های حکیم و همت دارد.

  این پروژه به بازار بزرگ ایران مال، آبشار تهران ،باغ موزه گیاه شناسی،دریاچه چیتگر و شهر بازی هزارو یک شهر، پارک جنگلی چیتگر دسترسی نزدیکی دارد . از پروژه های مشابه در شهرک چیتگر میتوان به پروژه پدافند ارتش جنب بلوار پژوهش و پروژه توانمندسازی ارتش اشاره نمود.

  هر دو پروژه مذکور متعلق به تعاونی های وابسته با ارتش جمهوری اسلامی میباشد ولیکن نحوه فروش انها با یکدیگر متفاوت است ، زیرا پروژه پدافند ارتش بصورت مشارکت ارتش با شرکت خصوصی در حال اجرا میباشد و پروژه توانمندسازی ارتش بصورت سهامی و قیمت قطعی خرید و فروش می شود و اقساطی در آن وجود ندارد ، به همین دلیل دارای قیمت مشخص و بدون اقساط میباشد.

   

  پیشرفت پروژه نارنج 8 تا به حال مطلوب ارزیابی شده است و تفاوت آنرا میتوانید با مقایسه 2 تصویری که در بالا منتشر شده است ملاحظه فرمایید . با توجه به پیشرفت پروژه در حال حاضر تحویل واحد ها تا زمان اعلام شده در صورت متوقف نشدن این روند به موقع میباشد.

  قیمت پروژه نارنج نیروی زمینی

  قیمت پروژه نارنج نیروی زمینی بدین صورت محاسبه شده است در ضمن توجه داشته باشید اولی و رتبه بندی در خرید و فروش امتیاز موثر میباشد . قیمت بروز این پروژه در فروردین ماه سال 1403 بدین شرح است:

  متراژ (دانگ) قیمت هر متر (تومان) جمع کل (تومان)
  93 40,000,000 3,720,000,000
  110 40,000,000 4,400,000,000
  121 40,000,000 4,840,000,000
  135 40,000,000 5,400,000,000
  167 38,000,000 6,346,000,000
  245 38,000,000 9,310,000,000

   

  قیمت زمین و تراکم متری 2 میلیون تومان بصورت قطعی و قیمت ساخت پروژه 8 میلیون تومان بصورت علی الحساب برآورد شده است . توجه داشته باشید علی الحساب بودن به معنی افزایش یافتن قیمت برای هزینه ساخت میباشد ولیکن قیمت تراکم دریافت شده و تغییری نخواهد کرد .

  اقساط پروژه بدین صورت محاسبه می شود که به ازای هر متر مربع واحدی که در اختیار اعضا قرار دارد متری 100 هزار تومان هر 45 روز یکبار می بایست پرداخت شود . یعنی اقساط کمترین واحد که 93 متری میباشد 9 میلیون و 350 هزار تومان هر 45 روز می باشد. نحوه نقل و انتقال به صورت قطعی در دفتر تعاونی انجام شده و بصورت واریزی + حق امتیاز میباشد.

  پروژه نارنج 8
  برج نارنج 8
  توضیحات تکمیلی

  توجه داشته باشید پروژه هایی که توسط ارتش اجرا شده و صاحب زمین ارتش بوده است دارای هزینه تراکم نبوده یعنی اینکه بسیاری از اینگونه پروژه ها تنها هزینه زمین دریافت شده و از پرداخت تراکم معاف بوده است . این یک مزیت ویژه برای پروژه های اینچنینی میباشد که در نهایت باعث کاهش قیمت تمام شده خواهد شد اما توجه داشته باشید این اختلاف قیمت عموما به نفع خریداران اولیه میباشد.

  پس از پیشرفت فیزیکی پروژه ، قیمت پروژه بر اساس پروژه های مشابه محاسبه میشود و حتی در پایان پروژه نیز توجهی به این امر نخواهد شد که برای زمین هزینه تراکم پرداخت شده یا خیر ، قیمت آن بروز و بر اساس متراژ منطقه محاسبه خواهد شد . در بالای صفحه پیش از اعلام خلاصه وضعیت پروژه میتوانید گزارش آخرین عملکرد ساخت پروژه را به تاریخ فروردین سال 1403 مشاهده فرمایید. توجه داشته باشید در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید .

   
  خصوصیت جزئیات
  تعداد طبقات 40 طبقه
  تعداد کل واحد 364 واحد
  تعداد طبقات مسکونی 33 طبقه
  طبقه لابی 1 طبقه
  طبقات پارکینگ و انباری 6 طبقه
  متراژ واحد‌ها 93 متری (2 خواب)، 110 متری (2 خواب)، 121 متری (2 خواب)، 135 متری (3 خواب)، 167 متری (3 خواب)، 245 متری (4 خواب)
  ویو واحدهای جنوبی باز به سمت اتوبان حکیم
  ویو واحدهای شمالی ویو بسته به دلیل قرارگیری برج سوم نیروی زمینی
  ویو واحدهای شرقی کاملاً باز
  ویو واحدهای غربی ویو بسته به دلیل قرارگیری برج اول نیروی زمینی ارتش
  فاصله بین برج‌ها کافی بزرگ برای تراس‌های بزرگ
  پروژه نارنج 8
  پروژه نارنج 8
  بروزرسانی

  قیمت امتیاز پروژه با احتساب در نظر گرفتن نداشتن بدهی و واریزی به موقع بین 800 تا 900 میلیون تومان در تاریخ مرداد ماه سال 1400 بوده است اما در حال حاضر در فروردین ماه سال 1403 خرید و فروش این پروژه به صورت متراژِی درآمده است و در حال حاضر با قیمتی در حدود 38 میلیون تا 42 میلیون تومان بر اساس رتبه معامله انجام میشود.

  با توجه به اینکه اولویت و رتبه بندی در امتیاز تاثیر دارد قیمت دقیق را نمیتوان اعلام نمود و برای اطلاع از نحوه نقل و انتقال و قیمت امتیاز پروژه نارنج 8 نیروی زمینی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و یا برای کسب اطلاعات پیرامون پروژه های مشابه مانند پروژه نیروی زمینی ارتش چیتگر بر روی لینک کلیک فرمایید.

  این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

  در صورت نیاز به مشاوره،اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر در ساعات اداری باشیم، به سرعت تماس خواهیم گرفت.

  پروژه های مرتبط

  7 نظر در “پروژه نارنج 8 نیروی زمینی ارتش”

   1. عبداله زهراکار

    با سلام و احترام
    الان قیمت آپارتمان متری چند است؟ و آیا امکان خرید وجود دارد؟
    سپاس

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا
  تماس با کارشناس فروش پروژه