پیش‌ فروش آپارتمان در چیتگر

پیش‌ فروش آپارتمان در چیتگر

در حال حاضر بسیاری از افراد به‌ دنبال خرید واحد آپارتمانی مناسب برای سکونت هستند و یا قصد دارند به پیش‌ خرید آپارتمان دست بزنند تا در آن ساکن شوند و یا به سرمایه‌گذاری اقدام کنند. همان‌طور که می‌دانید پیش‌ خرید آپارتمان و ملک یکی از مناسب‌ترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. در حال‌ حاضر در برخی از مناطق تهران از قبیل منطقه ۲۲ و ناحیه چیتگر، بیشترین میزان ساخت‌ و ساز آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی در حال انجام است.

پیش فروش آپارتمان در چیتگر
پیش فروش آپارتمان در چیتگر

لازم است بدانید که بیشتر زمین‌هایی که در این ناحیه ساخت‌ و ساز می‌شوند زمین‌های دولتی هستند و بیشتر ساختمان‌هایی که در این ناحیه احداث‌ شده و خواهند شد، تعاونی‌ساز به شمار می‌روند. به‌ طور کلی می‌توان گفت ساخت و ساز مجتمع‌های آپارتمانی در این منطقه از کلان‌شهر تهران در طی سالیان اخیر رشد بسیار مناسب و قابل‌ قبولی را تجربه کرده‌ است. در این مقاله قصد داریم به بیان مطالبی در مورد پیش‌ فروش آپارتمان در چیتگر اقدام نماییم.

پیش‌ فروش آپارتمان در چیتگر

همان‌طور که می‌دانید منطقه چیتگر در تهران یکی از مناطق بسیار تازه‌ تأسیس در این کلان‌شهر به شمار می‌رود. این منطقه، آب و هوای بسیار مطبوع و مناسبی دارد. وجود موقعیت مکانی و جغرافیایی بسیار مناسب، هم‌چنین دسترسی بسیار عالی، باعث شده تا این منطقه یکی از مناطق مناسب و مورد توجه سرمایه‌گذاران باشد و از طرف دیگر مورد اقبال برج‌سازان و سازندگان شهرک‌های مسکونی، مراکز تجاری، تفریحی و اداری قرار بگیرد. لذا می‌توان گفت ساخت‌ و سازهای بسیار زیادی که در حال حاضر در این ناحیه به چشم می‌خورد نشان‌دهنده این است که منطقه ۲۲ و نواحی چیتگر، آینده بسیار درخشان و روبه‌رشدی در پیش دارد.

در حال حاضر بسیاری از برج‌سازان شخصی و یا ارگان‌هایی از قبیل ارتش، شهرداری، و… در منطقه ۲۲ تهران و در ناحیه چیتگر به ساخت‌ و ساز، مشغول هستند. بنیاد تعاون ارتش در سال ۱۳۹۳ در این منطقه شروع به فعالیت کرد و پس‌از آن ساخت‌ و سازهای بسیار زیادی در نواحی اطراف دریاچه چیتگر انجام شد. پیش‌بینی می‌شود این نوع از ساخت‌ و سازها تا سال‌های آتی هم ادامه پیدا کند و رشد بسیار مناسبی داشته باشد.

لذا می‌توان گفت ۹۰ درصد برج‌هایی که در این ناحیه ساخته‌ شده، توسط تعاونی‌های مسکن در بخش خصوصی، سازمان‌های مختلف از قبیل دانشگاه تهران، برخی از ارگان‌های نظامی و انتظامی، سازمان برنامه و بودجه، آتش‌نشانی، شهرداری منطقه ۲۲ و … بوده‌ است.

به‌ طور کلی می‌توان گفت حضور ارگان‌هایی از قبیل شهرداری  ، ارگانهای مختلف ارتش ، سپاه در این منطقه و آغاز به کار ساخت و ساز واحدهای مسکونی در این ناحیه، به دلیل کمبود زمین برای ساخت واحدهای مسکونی در دیگر مناطق شهر تهران اتفاق افتاده‌ است. یکی از بزرگترین پروژه های دولتی اجرا شده در این منطقه میباشد

با توجه به موقعیتی که این منطقه برای ساخت مجتمع‌ها و واحدهای مسکونی متنوع دارد پیش‌بینی می‌شود که این نوع از ساختمان‌ها در سال‌های آینده، ارزش مادی و مالی بسیار زیادی پیدا کنند. بنابراین افرادی که قصد سرمایه‌گذاری دارند می‌توانند به پیش‌ خرید آپارتمان در این ناحیه دست بزنند. چراکه در حال‌ حاضر پیش‌ فروش آپارتمان در چیتگر با قیمت‌های بسیار مناسب در حال انجام است.

پروژه‌های در حال اجرا در چیتگر

منطقه ۲۲، بزرگ‌ترین منطقه در کلان‌شهر تهران محسوب می‌شود. این منطقه دارای ۴ ناحیه، ۱۲ محل و ۲۸ شهرک است که در حدود ۶۲۰۰ هکتار وسعت دارند. این منطقه از دسترسی بسیار مطلوبی برخورداراست و قطب گردشگری تهران به شمار می‌رود. برهمین مبنا نیز تاکنون پروژه‌های بسیاری در این ناحیه به اجرا درآمده است و برخی از پروژه‌ها مانند پروژه مرجان در مراحل پایانی هستند

پیش فروش چیتگر
پیش فروش چیتگر

در حقیقت می‌توان گفت این منطقه، بالاترین میزان برج‌سازی در شهر تهران را دارد. ارتفاع برج‌ها در این ناحیه از ۱۰ تا ۴۲ طبقه متغیر است. گنجایش جمعیت‌پذیری در این منطقه تا حدود ۵۰۰ هزار نفر مطرح‌ شده و شمار واحدهای مسکونی آن به‌ اندازه‌ ۳۰۰ هزار نفر، خالی‌از سکنه است. از جمله شهرک‌ها و محله‌های موجود در این منطقه می‌توان به پیکان‌شهر، شهرک صدرا، شهرک لاله، شهرک شهاب، شهرک کوثر، شهرک چیتگر، شهرک نگین غرب و… اشاره کرد.

با وجود اماکن بسیار مهم در این منطقه از قبیل پارک جنگلی چیتگر، پارک جنگلی خرگوش دره، دریاچه چیتگر، شهربازی هزار و یک شهر و… و با توجه به موقعیت مناسب این منطقه، پیش‌بینی می‌شود که در سال‌های آینده تعداد جمعیت بسیار بیشتری در این ناحیه ساکن شوند و پروژه‌های بسیار بیشتری نیز در این منطقه ساخته و تحویل گردند.

به‌ طور کلی می‌توان پروژه‌های درحال اجرا و یا ساخته‌شده در ناحیه چیتگر را به ۲ دسته کلی تقسیم کرد که عبارت‌اند از پروژه‌های تعاونی‌ساز و پروژه‌های شخصی‌ساز. پروژه‌های شخصی‌ساز در حالت کلی، متراژ بالاتری نسبت‌ به نوع تعاونی‌ساز دارند و از طرف دیگر، قیمت تمام‌شده آن‌ها نیز بالاتر است.

پروژه ستین آرین سازه

یکی از پروژه‌های در حال اجرا و احداث در ناحیه چیتگر، پروژه ستین است. این پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال‌احداث و انجام است و در یکی از مناسب‌ترین موقعیت‌ها در املاک چیتگر واقع‌ شده است. شرکت آرین سازه یکی از پرکارترین شرکت‌های سازنده برج در این منطقه از کلان‌شهر تهران به شمار می‌رود. لازم است بدانید که پروژه ستین شرکت آرین سازه چیتگر در زمینی به وسعت ۲۵ هزار متر در ۱۲ بلوک و ۱۲ طبقه درحال ساخت و احداث است.

پروژه ستین
پروژه ستین

این واحدها و پروژه‌ها در متراژهای ۶۰ ، ۹۰، ۱۲۰ و ۱۵۰ یا ۱۸۰ متری، به خریداران واگذار می‌شوند. بنابراین در صورتی‌ که شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید با پیش‌ خرید آپارتمان در این ناحیه، سرمایه‌گذاری کنید و یا یک واحد مسکونی برای خود خریداری کنید، می‌توانید از طریق شرکت آرین سازه اقدام نمایید که به‌ پیش فروش آپارتمان در چیتگر اقدام نموده‌ است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , ,
فهرست