پروژه الهیه و فرشته سپاشهر واقع در منطقه 22 چیتگر

پروژه الهیه و فرشته واقع شده در مروارید شهر منطقه 22 تهران توسط تعاونی توسعه و عمران انصار سازور پایداران ابنیه شهر در زمینی با پلاک ثبتی 12/2097/4  در قالب 2 برج مجزای 31 طبقه ( 25 طبقه مسکونی ، 5 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی ) که هر طبقه  6  واحد  را شامل شده و در مجموع دارای 300 واحد مسکونی در حال اجرا میباشد . این پروژه در سال 1399 در مرحله اسکلت خریداری شده ولیکن تا اردیبهشت سال 1401 بصورت مسکوت باقی مانده و پس از آن فعالیت خود را شروع کرده است که تا این لحظه 3 طبقه اسکلت اضافه شده که پیشرفت چندانی محسوب نمیشود و یک برج آن در اسکلت طبقه 9 و دیگری در اسکلت طبقه 3 میباشد . . متراژ واحدهای این پروژه بصورت 134 و 140 متری است اما نحوه فروش بر مبنای 140 متری 6 دانگ و 70 متری 3 دانگ میباشد .

پروژه الهیه فرشته سپاشهر
پروژه الهیه فرشته سپاشهر

قیمت امتیاز پروژه الهیه فرشته سپاشهر

این پروژه در حال حاضر بصورت 6 دانگ و 3 دانگ به فروش میرسد که به ترتیب 140 و 70 متر میباشد . جزئیات پرداختی ها بدینصورت میباشد که تا این لحظه 900 میلیون تومان بابت 6 دانگ پرداخت شده که شامل هزینه زمین و تراکم میباشد و هزینه ساخت متری 9 میلیون تومان اعلام شده که بصورت علی الحساب است یعنی قطعا تغییر خواهد کرد بالاتر خواهد رفت . پرداخت اقساط برای این پروژه بصورت میانگین 85 میلیون تومان در مدت زمان 90 روز میباشد و برای 3 دانگ این مبلغ نصف خواهد شد . امتیاز 6 دانگ برای این پروژه از 130 تا 170 میلیون تومان اعلام شده است که مبنای تغییر قیمت را خوشحسابی و پرداخت به موقع اقساط اعلام میدارند . بروز رسانی این مطلب برای 20 تیر سال 1401 میباشد در صورت نیاز به کسب آخرین اطلاعات از قیمت این پروژه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

در نهایت نحوه انتخاب واحد در این پروژه همچون پروژه های دولتی بر اساس خوشحسابی و رتبه بندی واقعی نیست ، بدینصورت که تنها اولویت انتخاب طبقه و جهت وجود دارد و در نهایت ضریب طبقات و مرغوبیت دریافت میشود و اما در برخی پروژه های دولتی با ماهیت تعاونی است که واحدها بر اساس قرعه کشی بین اعضای خوش حساب انجام میپذیرد و ضریب و مرغوبیت طبقات دریافت نمیشود .

قرارداد پروژه الهیه فرشته

قرارداد اولیه بین خریدار و تعاونی بصورت کاردکس میباشد و تعهدات چندانی در این برگه وجود ندارد و به عنوان رسیدی بابت سرمایه گذاری به خریدار داده میشود و موارد بسیاری وجود دارند که در آن مشخص نشده است  همچون جریمه دیرکرد و مدت زمان تحویل ، تکلیف واحدهای تجاری و مشخص کردن این موضوع که آیا 900 میلیون تومان دریافت شده بابت هزینه تراکم و زمین است و یا هزینه اجرا تا مرحله ای که پروژه در آن خریداری شده محاسبه شده است ، متریال و نحوه محاسبه پارکینگ و انباری به همراه نحوه افزایش قیمت ساخت بر اساس نرخ دولتی یا بصورت اعلامی توسط تعاونی . سازنده زمان تحویل پروژه را شفاها 4 ساله اعلام کرده است .

پروژه الهیه فرشته مروارید شهر
پروژه الهیه فرشته مروارید شهر

امکانات پروژه

امکاناتی که در کاردکس پروژه اعلام شده بدینصورت میباشد :

 • سالن اجتماعات
 • سالن ورزشی
 • لابی
 • سیستم اطفا حریق
 • فضای سبز

دیگر امکاناتی که توسط برخی فروشنده ها اعلام میشود به این دلیل که در کاردکس مکتوب نشده است قابل استناد نمیباشد .

موقعیت مکانی پروژه الهیه و فرشته

این پروژه در محدوده مروارید شهر ، انتهای خیابان آرش کمانگیر نرسیده به اتوبان خرازی به سمت غرب واقع شده و در واقع در ضلع جنوبی اتوبان قرار گرفته است . موقعیت قرارگیری دقیق پروژه بر روی نقشه بصورت زیر میباشد .

امتیاز پروژه الهیه فرشته
امتیاز پروژه الهیه فرشته

این محدوده در حال حاضر حالت کارگاهی دارد زیرا بسیاری از پروژه های در حال ساخت منطقه 22 در این محدوده واقع شده اند ولیکن زمین های بسیاری در این محدوده وجود دارند که میبایست ساخته شوند و میتوان آینده خوبی را برای آن از لحاظ آبادانی و رشد پیش بینی نمود .

سوابق سازنده

شرکت تعاونی توسعه و عمران انصار سازور پایداران ابنیه شهر با شماره ثبت 6699 و شماره ملی 14007585777 در سال 1397 تاسیس شده است . علی محمدی به عنوان مدیرعامل و حمید عتباتی به عنوان رئیس هیات مدیره معرفی شده اند . این تعاونی در حال حاضر چندین پروژه در حال اجرا دارد اما همه آنها در مرحله ابتدایی ساخت هستند و در واقع پروژه تحویل داده شده از سوی این شرکت وجود ندارد . پروژه کامرانیه ، پروژه سفیر ، بانک ملی از پروژه های این شرکت میباشند که همگی در مراحل اولیه قرار دارند و این نکته را نمیتوان جزو نقطه قوت تعاونی در نظر گرفت زیرا سابقه تحویل واحد خود یک اصل مهم برای رزومه سازنده میباشد .

خلاصه وضعیت پروژه الهیه و فرشته
مشخصات پروژه ساختمانی “الهیه فرشته” در منطقه مروارید شهر
سازنده سپاشهر
موقعیت منطقه مروارید شهر
نحوه پرداخت اقساطی (هر 2 ماه یکبار)
اقساط هر 2 ماه یکبار
زمان تحویل سال 1403
دسترسی از خیابان حکیم، خرازی، و اتوبان تهران-کرج
تعداد طبقات 31 طبقه (25 طبقه مسکونی)
تعداد واحدها 150 واحد
متراژ واحدها بین 140 تا 150 متر مربع
اسکلت فلزی
نما سیمان شسته
در چه مرحله‌ای از ساخت در مرحله اسکلت
زمان اتمام سال 1403
پرداخت‌ها و امتیاز‌دهی
واریزی بروز پروژه الهیه تیرماه 1402 ۱.۶۰۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
واریزی بروز پروژه فرشته تیر ماه 1402 ۱.۵۳۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قسط علی‌الحساب پرداخت شده در اردیبهشت 1402 برای شش دانگ: 120 میلیون تومان<br>برای سه دانگ: 60 میلیون تومان
امتیازدهی پروژه الهیه فرشته
قیمت امتیاز پروژه الهیه فرشته بر اساس رتبه‌بندی از ۱ تا ۶۰۰ می‌باشد.
حق امتیاز پروژه الهیه فرشته حدوداً ۱ میلیارد و 500 میلیون تومان به بالا
حق امتیاز پروژه فرشته حدوداً ۱ میلیارد و 300 میلیون تومان به بالا
رتبه‌بندی پروژه الهیه فرشته F7 و F8
تعداد امتیازها برای یک روز هر ۱۰۰ هزار تومان واریزی
رتبه‌بندی پروژه الهیه فرشته بر اساس واریزی اعضا می‌باشد و قابل تغییر است.
تعداد اعضای پروژه ۶۰۰ عضو
جمع بندی نهایی

یکی از ایرادات پروژه های این تعاونی بدینصورت است که به علت شروع همزمان چندین پروژه روند پیشرفت آنها بسیار کند و در برخی مواقع حتی مسکوت میشود که این موضوع تاثیر بسیاری بر روی قیمت امتیاز پروژه میگذارد . به عنوان مثال پروژه الهیه فرشته به علت مسکوت ماندن حق امتیاز پایینی دارد در حالیکه پروژه ها در این مرحله معمولا امتیاز بالاتری خواهند داشت و این اتفاق برای دیگر پروژه های این تعاونی نیز افتاده و به علت پیشرفت کند و یا مسکوت ماندن پروژه خرید و فروش آن نیز سخت شده است .

با توجه به اینکه در کاردکس این پروژه زمان تحویل و جریمه دیرکرد مشخص نشده امکان بروز چنین مشکلاتی در پروژه های این شرکت به دلیل معرفی و ساخت چندین پروژه بصورت همزمان بسیار است و پیشنهاد ما این است که اگر زمان سرمایه گذاری برایتان اهمیت دارد این موضوع را برای سرمایه گذاری خود در این پروژه مد نظر قرار دهید . برای کسب آخرین اطلاعات پیرامون وضعیت پیشرفت پروژه و آخرین قیمت امتیاز پروژه الهیه فرشته سپاشهر با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

 

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ضمن تشکر بابت سایت خوبتون که هم مزایا و هم معایب رو ذکر میکنید ٬ ۲ مورد در این مطلب نیاز به اصلاح داشت . اول اینکه تمام طبقات ۶واحدی هست و هر برج ۱۵۰ واحدمسکونی (تجاری ندارد) و متراژ واحد ها هم ۱۳۴ و ۱۴۲ متری و همگی ۳خواب هست . دوم اینکه پاییز ۱۴۰۰ از حالت کاردکس خارج شد و به ازای هر ۳دانگ یک دفترچه مالکیت به اعضا داده شد که جزییات بسیاری داشت از قبیل تاریخ شروع و تحویل ٬ امکانات برج ٬ لوکس سازی واحدها و ..

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر ، در مورد دوم که فرمودین از حالت کاردکس خارج شده در زمان نوشتن مطلب با بررسی کارشناسان ما گفته شد که بصورت کاردکس هست هنوز حال اینکه شما میفرمائید دفترچه بررسی مینماییم و اگر اینگونه بود اصلاح میشود با تشکر

   پاسخ
  • احمدرضا نامی
   فوریه 13, 2023 10:40 ب.ظ

   پروژه الهیه فرشته از لحاظ لوکیشن بسیار موقعیت خوبی دارد و آینده بسیار روشن فقط اگر اعضاء پرداختی هاشونه به موقع یا زودتر پرداخت کنن که پیشرفت پروژه بالاتر بشه بسیار سودآوری خوبی دارد

   پاسخ
 • تاریخ مطلب : اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت امتیاز ۱۳۰ تا ۱۷۰ میلیون و سقف طبقه ۶ …. اردیبهشت ۱۴۰۲ قیمت امتیاز ۱۷۰۰ تا ۲۲۰۰ و اتمام سقف ۱۴ …. یکی از بهترین پروژه ها چه از نظر پیشرفت فیزیکی و چه رشد قیمت امتیاز در بازار در سال گذشته همین پروژه الهیه فرشته سپاشهر بود ..

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه