قیمت برج‌ های اطراف دریاچه چیتگر

قیمت برج‌ های اطراف دریاچه چیتگر

در حال حاضر خرید برج‌های مسکونی و واحدهای آپارتمانی، رواج قابل‌ توجهی پیدا کرده‌ است. یکی از مناطق تهران که در سالیان اخیر مورد توجه مردم و سرمایه‌گذاران قرار گرفته‌، منطقه ۲۲ و نواحی اطراف دریاچه چیتگر است. در این منطقه، در طی این سال‌ها، ساخت و سازهای زیادی انجام‌ گرفته است. بسیاری از برج‌سازان، این منطقه را موقعیتی بسیار مناسب برای ساخت‌ و ساز آپارتمان‌ها و هم‌چنین برج‌های بسیار جدید و باکیفیت دانسته‌اند و به ساخت واحدهای متنوع مسکونی در این ناحیه دست زده‌اند.

قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر
قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر

یکی از نکات بسیار مهم برای خریداران در چنین مواقعی، قیمت و میزان هزینه‌ای است که باید برای این برج‌ها پرداخت نمایند. اگر به دنبال سرمایه گذاری در این منطقه هستید میتوانید شرایط فروش پروژه همسا را بررسی فرمایید .

قیمت برج‌ های دریاچه چیتگر چقدر است ؟

همان‌طور که می‌دانید در شرایط فعلی در این ناحیه، برج‌های مسکونی و آپارتمان‌های بسیار لوکس، طراحی و ساخته شده‌ است. از جمله این برج‌ها می‌توان به برج‌های کادوس، سفید، رومینا، لبخند و… اشاره کرد. لازم است بدانید که این برج‌ها از نظر کیفیت ساخت و مصالح از سطح بسیار مناسبی برخوردارند. از طرف دیگر چشم‌انداز و موقعیت بسیار مناسبی هم دارند.

قیمت برج های چیتگر چقدر است ؟
قیمت برج های چیتگر چقدر است ؟

 

وجود این عوامل و عوامل دیگر سبب شده تا بسیاری از شهروندان ساکن تهران، این منطقه و برج‌های آن را برای سکونت انتخاب کنند و یا بسیاری از سرمایه‌گذاران، این ناحیه را برای سرمایه‌گذاری در نظر بگیرند. یکی از مزایای خرید آپارتمان و یا برج در این ناحیه، عامل قیمت است. لازم است بدانید که قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر، بازه‌ها و رنج‌های بسیار متفاوتی دارد و نسبت‌ به دیگر مناطق تهران و برج‌های مسکونی این شهر، قیمت‌ها قابل‌ قبول و مناسب به‌ نظر می‌رسد.

سازنده های شخصی ، دولتی ، تعاونی ساز

اگر شما پروژه های تعاونی ساز دولتی انتخاب کنید با توجه به اینکه قراردادهای ساخت اینگونه پروژه ها بصورت علی الحساب و برای سالهای قبل میباشند قطعا میتوانید قیمت پایینتری خریداری کنید مانند پروژه دارایی ولیکن زمان تحویل قطعا طولانی خواهد بود

پروژه های شخصی ساز نیز به قیمت روز محاسبه خواهند شد ولیکن قطعی خواهند بود و دارای جریمه دیرکرد و ذکر متریال مصرفی از قوانین پیش فروش بدینصورت میباشد  پروژه تریتیوم در قالب 4 پروژه در این منطقه بدینصورت اجرا شده است

تعاونی مسکن ساز چیتگر
تعاونی مسکن ساز چیتگر
رشد قیمت برج‌های اطراف دریاچه چیتگر در سالیان اخیر

لازم است بدانید که در سال‌های گذشته، تعداد افراد کمتری به‌ دنبال خرید آپارتمان برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری در نواحی اطراف دریاچه چیتگر بودند و لذا میزان تقاضای بسیار کمتری برای خرید و یا پیش‌خرید ملک در این ناحیه وجود داشت. این عامل سبب شده بود تا قیمت برج‌های اطراف دریاچه چیتگر بسیار پایین‌تر باشد.

پس‌ از این‌که در طی سال‌های اخیر، میزان تقاضا برای خرید ملک در این ناحیه افزایش پیدا کرد و ساخت‌ و سازها در این ناحیه نیز بیشتر شد، رشد قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر نیز اتفاق افتاد. در حال حاضر این میزان از رشد قیمت، نسبت ‌به سایر نقاط و مناطق تهران بیشتر شده ‌است. این رشد قیمت به دلیل کیفیت ساخت برج‌های مسکونی اطراف دریاچه چیتگر نیز بوده‌ است. چراکه در حال حاضر برای ساخت این واحدها از مصالح و مواد بسیار باکیفیت‌تر و مرغوب‌تری استفاده می‌شود.

چشم انداز

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر، چشم انداز یک ساختمان است. چشم‌انداز یکی از عواملی است که موجب شده در طی سالیان اخیر قیمت این برج‌ها افزایش پیدا کند و لذا سرمایه‌گذاری در این منطقه اقدامی قابل‌ قبول و مناسب به‌ نظر برسد. در حال حاضر این امکان وجود دارد که شما بتوانید چشم‌اندازهای بسیار زیادی را برای منطقه و برج مسکونی خود در این ناحیه در نظر بگیرید. مثلا دید دریاچه را انتخاب کنید و یا دید کوه و یا جنگل را برگزینید. هر کدام از این چشم‌اندازها در تعیین قیمت نهایی آپارتمان در دریاچه چیتگر اثرگذار است و آن را با افزایش و یا کاهش مواجه می‌سازد.

سال ساخت آپارتمان

سال ساخت یک بنا نیز، قیمت آن را تغییر می‌دهد. همان‌طور که می‌دانید بیشتر آپارتمان‌ها و برج‌های موجود در این ناحیه، تازه‌ساز و یا نوساز هستند و پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آینده، این میزان افزایش بسیار بیشتری را نیز تجربه کند و برج‌سازان بسیار زیادتری، این ناحیه را برای ساخت و ساز انتخاب کنند. لازم است بدانید که بسیاری از بناها و برج‌های مسکونی در منطقه ۲۲ تهران و در نواحی اطراف دریاچه چیتگر، کم‌تر از ۱۵ سال سن دارند. بنابراین بسیاری از افرادی که قصد دارند آپارتمان‌ها و یا ساختمان‌هایی را خریداری کنند که نوساز باشد می‌توانند به این ناحیه روی بیاورند و در آن سرمایه‌گذاری کنند.

موقعیت برج و واحد مسکونی

از دیگر عوامل بسیار مهمی که به رشد قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر کمک کرده‌ است می‌توان به موقعیت قرارگیری یک واحد مسکونی و یا آپارتمان در این ناحیه اشاره کرد. از جمله این عوامل می‌توان طبقه یک واحد آپارتمانی و یا جهت آن را نام برد. نقشه و طرحی که برای ساخت یک واحد در نظر گرفته‌ شده است و هم‌چنین میزان نورگیری سازه موردنظر نیز، قیمت آن را کم و زیاد می‌کند.

موقعیت و قیمت برج های چیتگر
موقعیت و قیمت برج های چیتگر

ارتفاع سقف یک برج و یا آپارتمان و واحد مسکونی نیز در قیمت آن اثرگذار است. در شرایط فعلی، در نواحی اطراف دریاچه چیتگر برج‌ها و واحدهای مسکونی ساخته می‌شوند که به دریاچه دسترسی بهتر و مناسب‌تری دارند و یا دسترسی آن‌ها به بزرگ‌راه‌ها مناسب‌تر است. در صورتی‌ که این برج‌ها را برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید لازم است قیمت بالاتری هم برای آن پرداخت نمایید.

اما این قیمت نسبت‌به برج‌ها و مناطق مسکونی در دیگر نقاط شهر تهران مناسب‌تر به‌نظر می‌رسد. به‌ویژه که این منطقه امکان بسیار مناسبی برای رشد در سال‌های آینده دارد و این احتمال وجود دارد که یکی از مناطقی باشد که بیشترین تعداد برج‌ها در ایران در این ناحیه ساخته می‌شود.

امکانات

امکانات موجود در اطراف یک برج و یا واحد آپارتمانی مسکونی نیز قیمت آن را با افزایش و یا کاهش مواجه می‌سازد. برای نمونه، این امکان وجود دارد که شما برج و یا واحد آپارتمانی را برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری انتخاب کنید که در اطراف آن، امکانات بیشتری وجود داشته باشد. برای نمونه، دارای مهدکودک باشد و یا یک سالن کنفرانس در محدوده آن قرار گرفته باشد. وجود هر کدام از این امکانات، موجب می‌شود تا قیمت برج‌های اطراف دریاچه چیتگر افزایش پیدا کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه های منطقه 22 تهران محدوده چیتگر میتوانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه های مشابه

, , ,
فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش پروژه